Ežero pakrantėj

4 662 perskaitymų
fantzijos.lt

Viskas prasidėjo išlipus iš autobuso.
Visa lietuvių delegacija besiražydami lipo į keistai tokį patį latvišką orą, o jis stovėjo it koks bralis karvedys, latviškai čiauškančių vienuoliktokų priekyje, ukulele čirpindamas Krikštatėvio melodiją. Jis išlaikė rimtą veido išraišką iki pat kūrinio pabaigos, o visi įsitempę klausėsi – susitikimo pradžia buvo kaip niekad nejauki, tik dėl jo esybės atradau vietą akimis dėti. Labai malonią vietą. Stambus, kelias dienas neskustas žandikaulis, rudos akys, geltoni, pašiaušti plaukai, platūs pečiai. Spėliojau kiek jam metų, kai jis pagaliau teikėsi prabilti. Prabilti tobula anglų kalba, neslėpdamas britiško akcento, prisidedančio prie jo bendro tobulumo dar labiau.
Pirmai dienai slenkant į pabaigą, apie Martiną išniukštinėjau viską.
Gynakraujo anglo ir latvės gaminys, paauglystę praleidęs Londono gatvėse, o tėvui mirus kartu su motina grįžęs antron gimtinėn – tiesiai į Latvijos gilumą. Baigė pedagoginį ir pradėjo dėstyt anglų, nes be kalbėjimo mokėjo tik grot, fotografuot, piešt ir būt meniška siela, kas, kartu su žaviu snukeliu, užtikrino jam vietą mokinių širdyse. Manojoje, neslėpsiu, taipogi.
Jis buvo atsipalaidavęs, besikeikiantis, į papus spoksantis ir alų nuo kitų mokytojų slepiantis dvidešimt septynerių metų vaikas. Pakol kitos lietuvaitės žvalgėsi į bendraamžius, mes su Martinu lėkdavom parūkyt.
Antra vizito diena buvo gerokai linksmesnė – kėlėmės į gamtą. Vieniems tai buvo proga pažaist tinklinį ir pasipliuškent ežere, likusiems – prisigert.
Tą ir padariau. Turbūt net nereikia sakyti, kad Martinas irgi. Pakol vakarėjant visi būrėsi aplink laužą, mudu atsiskyrėme nuo grupės ir įsitaisėme toli nuo pašalinių akių. Gulėjome ir kalbėjomės, spoksodami į žvaigždes, kol promilės lėtai garavo iš mūsų kraujo.
Po kiek laiko jis atsisėdo, iš kišenės išsitraukė dėžutę, iš jos – suktinę ir šią įsikando. Aš taipogi pakilau, negalėdama patikėti, kad tokie išprotėję, visais gyvenino malonumais besimėgaujantys vienaragiai iš vis egzistuoja. Martinas lyg niekur nieko prisidegė suktinę ir išpūtė dūmus.
- Crazy ass mothefucker, – neišlaikius sukikenau.
- That’s why you like me, – šyptelėjo tiesdamas man jointą. Aš, aišku, jį paėmiau, ir jau po keletos nemokšiškai įtrauktų dūmų bei keliolikos žaibiškai pralėkusių minučių, jau gulėjau ant žolės, kikendama iš eilinio Martino juokelio. Jis palinko virš manęs, delną atremdamas šalia galvos.
- You’re high as fuck, ain’t you, – šyptelėjo, o žiūrėti į jo akis buvo malonu kaip niekad.
- Thaaat’s right, – kikendama tesugebėjau linktelėt.
- Well that’s a shame. I never seduce girls who are high or drunk, that’s just isn’t cool.
- I’m not that high. I still know what is good for me and what isn’t.
Mano pirštai atsidūrė ant jo kaklo, švelniai jį glosčiau. Žinojau kas šiąnakt gali nutikti ir velniškai bijojau – kas jeigu nesugebėsiu jo patenkinti? Kas jeigu… jam nepatiks kaip bučiuojuosi? Ar gulėsiu kaip malka? Ar…
Jo lūpos prisispaudė prie manųjų. Jaučiau cigarečių, žolės ir viskio skonį jo liežuvyje, kuris įslydo į mano burną. Apsivijau jo kaklą rankomis, o jis užgulė mane. Jaučiau jo delnus slankiojančius po mano vasariškai tepridengtą kūną, slystant link krūtinės. Martinas kiek atsitraukė ir nuvilko mano marškinėlius, tada ir liemenėlę. Apnuoginau ir jo viršutinę dalį, nagučiais perbraukiau raumeningą krūtinę, o jo lūpos tuoj pat kibo į manąją. Jo dantys erzino mano spenelius, liežuvis audrino kiekvieną odos lopinėlį, o mano burną viena po kitos paliko tylios aimanos. Galiausiai jis atsikratė ir mano šortų. Martinas bučinius perkėlė į pilvą. Mačiau kaip jo ranka dingo kišenėje, o po to tarp jo pirštų išvydau blizgantį popieriuką. Jis atsitiesė, aš taipogi atsisėdau ir kibau į jo šortų sagas. Rankos velniškai drebėjo, bet šiaip ne taip susitvarkiau ir patempiau juos žemyn. Jo penis tiesiog drąskė apatinius. Pakėliau akis į jo veidą. Martinas klūpėjo, aš sėdėjau, todėl jo pasididžiavimas buvo tiesiai man prie burnos, kaip viena didelė užuomina. Koks skirtumas, mes daugiau nebepasimatysim…
Nutempiau apatinius žemyn, išlaisvindama žvėrį iš jų ir suėmiau jį rankomis. Jo plokščias pilvas, papuoštas seksualiu plaukų takeliu, pradėjo kilnotis dažniau. Pradėjau lėtai smaukyti, vis dar stebėdama jo veidą.
- Do you like it? – pačiu seksualiausiu balsu paklausiau.
- Don’t stop.
Nedrąsiai apžiojau galvutę, pagreitindama darbą delnu. Atsitraukusi perbraukiau visą penį drėgnu liežuviu, tada darsyk ir darsyk, tada vėl pratęsiau smaukymą. Jo aimanos vertė mane jaustis padėties valdove. Apsižiojau jį ir ėmiau lėtai slankioti pirmyn ir atgal, sulig kiekvienu judesiu apžiodama vis daugiau ir greičiau. Jis nebesitramdė, garsiai dejavo. Įsivaizdavau kaip mus užtinka ir nuo to įkaitau tik dar labiau, pagreitindama darbą burnyte. Dar keletas sekundžių ir jis grubiai nustūmė mane ant žolės.
- Sorry, when this close to cumming I get a little rough, – gaudydamas orą šyptelėjo. Jo žvilgsnis buvo toks karštas, kol prezervatyvų pakelis sublizgėjo prie jo burnos. Martinas atidarė jį dantimis, o tuo tarpu aš nusiplėšiau kiaurai šlapias kelnaites, taipogi ruošdamasi veiksmui. Pagaliau jis užgulė mane ir pratęsė bučinius mano kaklui. Jis suėmė mano užpakalį, pakėlė jį ir vienu užtikrintu judesiu atsirado manyje. Nejaučiau skausmo, tiesiog tai buvo velniškai nemalonus ir nepatogus jausmas, bet girdėdama jo malonumo pilnus atodūsius, nusprendžiau, kad verta. Apsivijau jo liemenį kojomis, įsitempdama jį į save dar giliau, ko pasekoje jo judesiai dar pagreitėjo, o diskomfortą pakeitė šioks toks malonumas. Nors nelabai buvo dėl ko, aimanų visiškai netramdžiau – mačiau kaip Martinui tai patinka. Po dar kiek laiko, pajutau kaip jis baigia manyje. Dar kelias akimirkas taip gulėjome, jis mane švelniai bučiavo, kol galiausiai atsisėdo šalia. Jis užsitempė šortus, iš kurių kišenės sugraibė porą cigarečių, abu užsirūkėm.
- Well that was fun, – nusijuokė, vėl atsiguldamas šalia, o mano akys pasitiko horizonte kylančią saulę, kuri atnešė lietuvių delegacijos išvykimo dieną.
- We should meet up sometime.
- Of course we should, – linktelėjo.
Ant kurios jam buvo nusispjaut.

Random Posts