Bevertis jausmas.

32 033 perskaitymų
fantzijos.lt

Buvo išleistuvės. Mokyklos išleistuvės. Visi buvo geros nuotaikos, puikiai nusiteikę. Kai šnekučiavaus su draugėmis pastebėjau, kad už mano nugaros glamžėsi net kelios porelės. Buvo nejauku. Tad norėdama jiems na, kaip ir netrugdyti viena nuslinkau į jaukų mažą kambarėlį. Durys buvo atidarytos. Žinau, kad keista jog taip įsiveržt negalima, tačiau tuo laiku tikrai nesiruošiau atsiprašinėt. pamačiusi ten lovą išsitiesiau ir atsipučiau. Juk manęs laukia dar visas vakaras !! Tačiau kai pro duris įėjo mano klasiokas aš greit atsisėdau norėdama suvaidinti, kad net nebuvau “išsitėškusi”. :D Jis šyptelėjo ir ištiesė ranką su skardine :

- Nenori?
- gal jau užtenka gerti, – nusijuokiau tada.
- Tik jau nesakyk, kad dietos laikaisi.. – pašaipiai jis vyptelėjo.
- Nuo gėrimų nesustorėsi durneeeeli, – susijuokiau.
Dar pasišnekėjom skeldami visokius juokelius. Buvo savotiškai smagu. Jis tada greitai prisitraukė mane ir tarė :
- aš tave ir storą mylėčiau.
ir pradėjo mane bučiuot. Nesipriešinau. Keista arne? Tačiau jau kaip sakiau neketinau būti drovi, tad kojas užmečiau ant jo kelių. (Buvom atsisėdę ant lovos krašto). :)) apsivijau rankomis jo kaklą ir dar saldžiau įsisiurbiau. Tada viskas kliuvo žaibiškai: Jis mane nusipurtė ir aš ” atlipusi ” nukritau ant lovos vidurio. Jis apsižergė mane, ir pradėjo rakinėti plono megztuko sageles.
- Liaukis, Dainiau! – surikau aš. Dainius – toks buvo klasioko vardas.
- Ką?
- Gali bet kas ateiti! Be to, be to .. Ar apsaugą turi ?! – suinkščiau aš. Na, taip jūs turbūt nustebote, kad aš taip staigiai pakeičiau savo nuomonę. Pamačiau kaip jis linktelėjo. Aha, turi. Taigi jis toliau tęsė savo ” darbelį “. ” Nuplėšęs” megztuką tą patį padarė ir su palaidine. Maikę pats nusimovė. Mačiau kaip jis įsistebeilijo į mano krūtis ir jas ” apgrabinėjęs ” pradėjo laižyti spenelius. Ooooohh.. Duok Dieve, kad mūsų niekas tik neužkluptų užsiiminėjančius seksu. Neilgai trukus ant grindų mėtėsi ir Dainiaus kelnės bei apatiniai. Kartais iki dabar gėdijuos dėl to, kad griebiau jo ranką ir pakišau po savo kelnaitėmis. Kaip gera buvo jausti jo vėsią ranką kuri lietė mano sudrėkusią vietelę. Mačiau kaip jam pasistojo. Nuo tada dar labiau įsidrąsinau. Net sugebėjau nuversti tą popilnę skardinę su sidru. Sugriebus jo penį ėmiau ” drebinti ” savo rankas liesdama jį. Žinau, kad ne kaip nuskambėjo “penis” tačiau kitaip nėjo parašyti. Tikrai drebėjo rankos, nes nežinojau ką daryti.. Kiek mačiau jis irgi buvo pasimetęs.. Kai jis pasivertė lovoj aš atsidūriau apačioje. Na žinote.. Jis su savo stipriu delnu užčiuopęs mano galvą palenkė, kad jam pačiulpčiau. Kiek per gubriai galiu paskyt. Jutau kaip jis alsavo, kai aš jo ” kotą” visaip “seilėjau”.. Tada baigus kritau ant jo kažkaip. Jis mane “apvertė” ir įkišo.. Na, įėjo į mane. Man neskaudėjo, nes mergystės plėvė jau buvo plyšusi vaikystėj. Jis taip greitai tai darė, kad net su savo delnais sugriebęs mano krūtis jas glamonėjo. Mačiau kaip jos “drebinosi” kaip drebučiai.. Buvo toks malonumas, kad nieko geresnio nebuvau patyrus! Baigę staigiai apsirengėm ir atsimenu kažkoks bernas užėjęs netyčia į kambarį pamatė kaip aš sagstaus megztuką. Išeidami iš kambarėlio aš ėjau pirma jo, nesnorėjau uždengti jo išsipūtusią džinsų pusę. Na, suprantate..
Ilga istorija. Iki dabar su juo bendrauju. Bet pirmas kartas man vistiek buvo geriausias. :D Tai tiek.

Atsiuntė: Greta

Panašios istorijos