Išnaudota persirengimo kabinoje

8 591 perskaitymų
fantzijos.lt

Aš Hana. Kai nutiko TAI man buvo 9 metai. Šiuo metu man 13.
Buvau linksma ir turėjau daug draugų. Gyvenu Palangoje už 200 metrų nuo jūros. Ir vasarą, beveik kas dieną aš su tėčiu ir broliu eidavau maudytis. (Mama buvo išprievartauta taip, kad net mirė, nenoriu to pasakoti.. Tada man buvo septyneri…) Taigi, kai maudžiausi tėtis su broliu nuėjo nupirkti gėrimų ir bulvyčių “fri” į už 15 metrų esančią pašiūrę, kol jie buvo ten aš trumpam nuėjau nudžiūti. Buvo vakaras. Gal kokia 8 valanda, tuo metu ten beveik niekas nebesilanko, tik buvo grupelė nepilnamečių. Aš pagalvojau, kad nebesimaudysiu ir nubėgau persirengti į kabiną. Ta grupelė vis mane stebėjo, ir kai nusisukau apsidėti kelnaičių kažkas man už nugaros surišo burną. Labai persigandau, ir supratau, kas vyksta, tas pats, kaip buvo mano mamytei…
Bandžiau šaukti, bet jie taip smarkiai buvo suveržę man burną, kad nieko nesigavo..
Kaip bebūtų keista, jie mane “darė” ne su savo “daigtais” , o su žaisliniais peniais. Graibė mano vos pradėjusius dygti papukus. Juos laižė. Verkiau, net negaliu apsakyti kaip… Buvo be galo skaudu, nors buvau dar vaikas, bet viską supratau, nes tėtis neslėpė nuo manęs to, kas buvo mamai.
Jie tuos “žaislus” turėjo 3. Vieną man kaišiojo į išangę, kitą į mankštį, o trečią, atrišę man burną ir prirėmę pistoletą prie galvos liepė čiulpti… Tai truko apie 5 min..
Jaučiau, tik skausmą…
Poto baigę kaišioti tuos “žaislus” ir vėl užrišę man burną vienas užsidėjo labai ilgą pirštinę(iki alkūnės) ir savo ranką man kišo į mankštį… Sukišo beveik iki alkūnės(nu truputį mažiau) , o skausmas buvo begališkas, buvau beveik praradusi samonę. Bet dar poto jis pasiėmė iš kuprinės kažkokį indelį, kuriame buvo baltas skystis (tai buvo sperma, bet maža to dar nesupratau) , užsilašino sau ant piršto ir tą pirštą kaišiojo man į mankštį…
Buvo begalo skaudu ir šlykštu, nes jaučiau, kažką, lipnaus ir šlykštaus savo mankštyje.
Nuo verkimo, skausmo, ir besaligiško išnaudojimo, praradau samonę.
Bet mačiau kaip tie nenaudėliai pabėgo. Gulėjau ant žemės, tiksliau ant medinių lentų persirengimo kabinoje. Tie trys nepilnamečiai su manimi darė, ką norėjo, nes aš buvau bejėgė priešintis prieš juos.
Dar vos vos girdėjau tik brolio ir tėčio žodžius “Hana?!”.
Prabudau namuose. Brolis buvo prie manęs ir verkė, o tėtis spardė sieną, verkė ir keikiasi, bei kartojo ” koks debilas taip galėjo???!!!!!! ”
Aš iki šiol nekalbu. Tik mikčioju.
Kad tie nusikaltėliai ir sugaudi bei pasodinti kalėjime, iki gyvos galvos aš vistiek NIEKADA negalėsiu to pamiršti, bet ir nuo to laiko, nebeėjau prie jūros, nei su broliu, kuriam jau 21 metai, nei su tėčiu, kuriam 38.
Bet tai buvo pats baisiausias, blogiausias ir šlykščiausias mano gyvenime dalykas.

Panašios istorijos