Išprievartauta savo noru

9 609 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki. Noriu jums papasakoti gan neįprastą savo pirmo karto istoriją. Iš anksto perspėju, kad tekstas bus ilgokas, tad tie, kas nemėgsta daug skaityti, neskaitykite jei nenorite. Tai pradėsiu: Mano vardas Liepa, kai praradau nekaltybę, man buvo 17 metų, dabar man 20. Prisipažinsiu, tada buvau gan ištvirkusi… Vieną dieną ėjau iš mokyklos namo, ir pastebėjau, kad prie manęs sustojo naujutėlaitis BMW. Atsidarė langas ir ten sėdėjęs vaikinas (jis buvo tikrai gražus…) paklausė ar negalėtų manęs pavėžėti iki namų. Na aš sutikau, kadangi nuo mokyklos iki mano namų buvo gan ilgokas kelias. Įlipau į mašiną ir pasakiau daugiabučio adresą, kuriame gyvenau. Vaikinams galėjo būti kokie 22 metai. Po kiek laiko pastebėjau, kad jie mane veža visai ne ten kur aš norėjau. Paklausiau, kur mes važiuojame, o jie tik atsakė ,,Pamatysi…”. Pamačiau, kad atvažiavome į kažkokį prabangų viešbutį. Kai sustojome, jie išlipo, atidarė galines dureles, čiupo mane už rankų ir nutempė į viešbutį. Norėjau pradėti rėkti, tačiau jie perspėjo, kad jeigu rėksiu, bus blogai. Nuėjome į prabangų kambarį, vienas iš vaikinų užrakino duris. Jie mane nutempė į miegamajį. parvertė ant lovos ir pasakė, kad jeigu rėksiu, mane primuš. Aš atsistojau, priėjau prie jų, sugriebiau jiems už penių ir pasakiau jiems:
- Palaukit vaikinai. Visų pirma aš ir nesiruošiu rėkti. Visų antrą, aš supratau, ko jūs iš manęs norite. Jūs norite mane išprievartauti. Bet kam ta prievarta, jei galima draugiškai. Jūs vaikinai tikri sexsiukai or ir jūsų draugužiai nemaži. Bet turiu vieną prašymą: aš dar nekalta, tad tas, kuris pirmas norės su manim pasimylėti, lai būna man švelnus.
Vaikinai liko nustebę.
Pradėjo mane nurenginėti, o aš atsitūpiau ir numoviau abiems kelnes ir apatinius. Iš po jų į mano krūtinę įsibedė du dideli peniai… Vieną iš jų aš pradėjau čiulpti, o kitą smaukyti. Berniukai dejavo iš malonumo, o paskui vienas iš jų parvertė mane ant nugaros ir švelniai į mane įėjo. Nejaučiau jokio skausmo, tik žinau kad bėgo kraujas. Jaučiau tik malonumą, stiprų malonumą… Tas kuris mane ,,prievartavo” mane glamonėjo, bučiavo… Jaučiausi tarsi devintam danguj… Paskui mes apsikeitėm ir kitas vaikinas jau judėjo greičiau. Malonumas padvigubėjo ir aš tiesiog dejuote dejavau iš malonumo. Abu man nuleido ant krūtinės ir aš jiems dar truputį pačiulpiau. Kai viskas pasibaigė, mes visi nuėjome į dušą ir kalbėjomės. Vaikinai prisipažino, kad liko tikrai nustebę, kad aš pati leidausi išprievartaujama. Abu man paliko savo telefono numerius ir pasakė jei norėčiau dar kartą pasimylėti, lai parašau vienam iš jų. Kitą dieną aš ir vėl užsinorėjau patirti tą patį jausmą kaip tądien ir parašiau Deividui. Kito vardas buvo Andrius. Kai susitikome, Deividas man pasakė, kad mane įsimylėjo vos tik pamatęs ir norėtų, kad aš būčiau jo mergina. Aš sutikau, kadangi ir jis man patiko. Ta proga mes užsisakėme šampano ir pakartojome vakarykštę dieną. Jau 3 metai, kaip aš ir Deividas esame pora. Dabar aš laukiuosi mergaitės nuo jo. Prieš mano nėštumą dar kartais padarydavome grupinį seksą, bet dažniausiai mylimės tik mudu du. Žinau, sakysite, kad gal tas vaikas ne Deivido, bet Andriaus, bet aš tikrai žinau, kad mergaitė – Deivido. Dar žinau, kad pasakysite, kokia aš kvaila, kad sutikau būti išprievartaujama, tačiau pasakysiu jums: reikia mokėti susitarti ir viskas bus gerai. Na o jei jus sučiupo kokie diedai, tada jau nieko nebepadarysi… Ačiu, kad nepatingėjot skaityti :)

Panašios istorijos