Kaip tapau moterimi

4 897 perskaitymų
fantzijos.lt

Nors mano veidelis nėra dailus ,bet figūra traukė ir vedusius ir jaunuolius. Tačiau pareikšdavau, “Aš iškitima tik savo išrinktajam, nesu jusų paklodė”. Įpusėjus ketvirtajai, pradėjau draugauti su panašiu į save senberniu. Gal jis 3-me mūsų susitikime, bandė glostyti man šlauneles, bet buvo sutramdytas. Per vieną gimtadienį, jam pavyko perbraukti po mano trikampiu per mano pi-lės lupas, bet už šį jam vos neparodžiau durų, atsiprašė. Per draugų gimtadienį, kambaryje, esant mums abiems “apšilusiems” , jis ir vel užgulė mane, bet vos neatsidūrė ant grindų. Kiekviename mūsų susitikime, jis vis bandė užgulti ant manęs bei prakiesti mano šlauneles, tačiau greitai aš jį nustumdavau. Vieną vakarą, mums grįžus iš baro, esant apšilusiems, jis pasisodino mane ant savo kelių .Temo ir aš nekreipiau dėmesio, kaip jis mano kojomis apsižargė savo kojas. Aš bandžiau stotis , bet jis tuo metu matyt buvo išėmęs penį ir bandė jį įstumti pro trikampio kraštą į mano vaginą. Aš staigiai surikau ir persėdau ant sofos. Mums draugaujant, jis vis bandė užgulti mane ir prakėtęs mano kojas,trinti klitorėlį. Jo pastovūs bučiniai ,glamonės mane kartais stipriai sujaudindavo. Tad aš pradėjau prieš mūsų susitikimus, įsidėti į vaginą vatos su merle kamštį , kad būtų saugiau. Buvau sermergė ir išvyti jo nesinorėjo, o gal su juo nueisime į CMS?
Taip jam vis įsidrąsinant, o man piktai nesipriešinant, gal po 8 mėn draugystės, jam pavyko, prakiesti mano kojas ir peniu pradėti trinti klitorėlį. Toliau draugaujant, prasidėjo kalbos ir apie CMS. Po vieno baliaus, jam esant mano bute, prasidėjo mūsų žaidimas į klitorėlį ir gal dėl mano nuolaidumo, jam trinant klitorėlį, su peniu pro kraštą trikampio, jis bandė įeiti į mano vaginą. Aš paklausiau: “Vykdysi tėvo pareigas”. nors buvau labau sujaudinta, bet staigiai ištraukia penį ir pasakiau ; jei taip nori , tai antradienį kelaiaujam į CMS ir ten paliekam prašymą .. Sutiko. Ir ėmėsi mautis apsaugą. Aš tikrindama jo penį ar jis ten laiko orą, nustebau, kad jo penis yra gal apie 3,5 cm. storio ir apie 18-19 cm ilgio. Po mūsų pasiruošimo ,gal praėjus 12 ar daugiau min. abu pradėjome kaliauti į rojaus pasaulį.
Kai mūsų prašymas buvo CMS ir pradėjome kviesti į vestuves žmones, aš pati esant jo norui mausdavausi kelnaites ir žaidymai per naktį vyko ne po vieną kartą.

Panašios istorijos