Karštas sargybinis

3 756 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki:) mano pirmas kartas nutiko mano tėvų kaimo sodyboje mano tėvai yra pasamde sarga kad saugotu sodyba nes ji yra išnomuojama vestuvėms, gimtadieniams ir t.t…… mes patys gyvename Kaune. Mano tėvai išvažiavo 1 mėnesiui pakeliauti kadangi buvo vasara aš nuvažiavau i sodyba pailsėti nuo miesto:) Kai nuvažiavau i sodyba net apšalau kai pamačiau kokį tėvai gražū bachuriuka pasamdė jam buvo 21m. Jis mūsų sodyboje dirbs tik vasara jis tai pat yra iš Kauno. Jo vardas Žygis tai va kai nuvaževau mes susipažinome ir iš karto pastebėjau kad jam patikau tad aš jį pradėjau vilioti vaikščiojau vien po apatiniais su rankšluoščiu. Viena vakara sugalvojau padaryti vakariene mums abiems jis parejo iš lauko į vidų o aš buvau su kelnėm ir lemenuku kai ji mane pamatė tokia tai įsmeigė į mane akis kad net iš karto susijaudinau jis lėtai pradėjo eiti link manes kai daėjo pradėjo švelniai mane bučiuoti jis manes paklausė ar aš to noriu aš pradėjo lėtai eiti link savo kambario kai jis suprato kad aš nesipriešinu paėmė mane ir nunešė į kambarį ir paguldė ir šale atsigulė ir jis aš pradėjau jį nurenginėti jis taip ir mane mes likome nuogi tada jis laižė mano krūtis ir glostė makštį kaišiojo piršta tada aš jam pačiulpau tada jis įėjo į mane buvo tikrai geras seksas žinoma mes tai kartojom ir dar kartosim daug kartų;)

Panašios istorijos

4 komentarai

  1. Tėvais, vasarą išvykdami į Ispaniją uždarbiauti, mane paliko pas senelius, o namelį saugoti paprašė vieną senutę. Ji nueidavo naktimis permiegoti. Dieną aš nueidavau pažaisti kompiuteriu, seneliai jo neturėjo. Vieną vakarą, seneliams leidus ir namelio prižiūrėtojai sutikus, likau miegoti. Aš miegodavau tik su kelnaitėmis. Kai nusirengiau, senutė sako, tai nusimauk ir jas, negi sušalsi. Bet aš įlipau į lovą nenusimovęs, tada senutė priėjo ir numovė, sakydama , pažiūrėsiu koks tu vyras. Man buvo labai gėda, nes buvau jau 13 metų. Bet ji nuramino. Dar vaikiškas tavo gaidelis, net plaukučiai nedygsta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>