Kvailumo viršūnė.

19 065 perskaitymų
fantzijos.lt

Hm,sveiki.Nusprendžiau parašyt savo pirmą kartą. Dabar,kai atsimenu, pagalvoju, kad buvau visiškai durna, tačiau tada viskas atrodė normalu… Taigi, man tada buvo dar 15m, tai nutiko 2012.02.22(keistai daug dvejetų ane? Magija kažkokia:D) tai vat,dabar pasakysiu vieną dalyką, kas kardinaliai sumenkins mane jūsų, skaitytojai, akyse… Su vaikinu tedraugavome 5dienas, ir tai buvo tik antras pasimatymas.(per pirmą draugaut pradėjom,per antrą pasimylėjom, ha, kokia aš kvaila buvau, nežinau, kur protą padėjus buvau, tiesiog pasidaviau vaikino žodžiams. Daug kalbėdavo apie sexą,net nedraugaujant…) Taigi, pradėdam. Tądien, trečiadienį, abu nėjom į mokyklą, dėl manęs(ah, dėl sexo) jis atlėkė į mano miestą, nuvariau pasitikt jo. Ėjom į tokį butuką, kuri dedei išnuomavo mano tevai,bet dede darbe buvo. (Teko atsarginį raktą iš mamos paimt… Eh, ko nepadarysi dėl ‘meilės.) okey,nuvarėm į butuką… Man tada buvo menesinių antra diena (nelauktai prasidejo,bet vaikinui negalejau juk atsakyti ne(durnė totali buvau.)) Nu ką, atsigulėm ant lovos, nusirengėm,buvo nemalonu man gulet nuogai, juk menesines man… Pora laižiakų, glamonių ir jis užsimauna prezervatyvą(praše manęs,bet sakiau,kad nemoku) o tada prasidėjo… Pabandė įeit paprasta poza… Skausmas tooks veriantis, susiemiau rankom uz veido, atrode tuoj apsiverksiu… Baisus skausmas… Rėkiau’ištraaauk’… Nuėjau į vonią, apsiprausiau. Tada nuėjo jis, jo daikčiukas buvo visas kruvinas… Tada pabandžiau šonu atsigult. Vėl tas veriantis skausmas,negalėjau tvert, vėl lėkiau į vonią, o ant jo daikčiuko vėl kraujo buvo(gal čia labiau dėl menesinių?) , tada pabandžiau sestis,manėm,kad jei bandysiu pati “valdyti’ judėsius, bus geriau… Bet kur tau… Skausmas nemažėjo nei kiek… Ir kraujo vis dar buvo ant jo daikčiuko man nulipus… Tada vėl pabandėm paprasta poza, ir sukandus dantis leidau jam pabaigti… Galiausiai apsižliumbiau kaip durnė. Jis paklausė ‘kas tau?’ aš atsakiau ‘tau nebuvo gera su manim,bet man baisiai skaudejo…’ Jis apkabino mane. Po to karto pradraugavom dar du menesius,tada dar nesupratau,kad jis važinėjo tik dėl malonumo pas mane. Kiekvienas pasimatymas buvo susyjes su ‘antrais galais’. Žinoma, bandėm dar 3kartus,bet dėl veriančio skausmo vis nieko neišeidavo. O kai jis mane paliko,buvau durna, ir galvodama , kad taip susigražinsiu jį,pasiūliau susitikt ir dar kart pasimylėt. Pasimylėjom. Ir jau beveik be skausmo. Bet po to karto net pati nebenorėjau taikytis. Iš klaidų mokomasi, o jis-mano didžiausia klaida. Ką norėt, naivi buvau, juk pirmas vaikinas,kuris man draugaut pasiūlė… :)

Random Posts

13 komentarų

   • Taip, atsakymas toks gaausni, nors tu čia kažkaip sudėtingai skaičiuoji, kad net tingiu į skaičiavimą gilintis.Likutis po 2 metų apskaičiuojamas vienu veiksmu, t.y., nusistatant visų trijų sumų vertę paskutiniame laikotarpyje ir atimant iš pirmosios antrą ir trečią.Veiksmas toks: 20000*1,0265^4-7000*1,0265^3-9000*1,0265^1=5 395,89112Kadangi atsakymą gerą gavai, tai to po metų net nebeskaičiavau.

 1. O kieno pirmas kartas buvo tiesiog tobulas? Arba metų ne tiek kiek reikia arba visigi ne su tuo “išrinktuoju”, vieta ne ta, laikas netinkamas ar dar kas nors.. :)

  • Tame ir ėsmė, kad ne su ‘tuo’. Bet žinai, kaip būna, kai čia pirma rimtesnė draugystė,esi nepatyrus,naivi,vaikiška,tai ir pasiduodi vaikino žodžiam. :)

   • Taip Mantai, neviska paiaarsu, nes jau stresuoju. Mokausi istestinese ir reikia atsiskaityti individualiai, net nesuvokiant kas tai yra, t.y. atlikti uzduoti (apie kuria ir minejau auksciau, na su skolom ir palukanom) ir egzaminas. Tai kadangi net neturiu uz ko uzsikabinti, tai ir prasau gal nors sprendimo pvz koki numestumete.

  • Nereikia taip sakyti,mano pirmasis kartas tikriausiai tobulas. Ir metų tiek kiek reikia ir pasitaikė su tuo išrinktuoju,vieta ir laikas,viskas buvo tinkama,tad nereikia sakyti,kad nėra tokių,kuriem tai pasiseka.

   • Ne taip stipriai piikybints dar buvau, kad ant kilimėlio reiktų O kas buvo su nepo.lt? Galima plačiau?Dėl SVS pritariu visiškai.Žinau, kad bus skolų, jei nelankysiu paskaitų, tai ir einu. O tai prieš egzus labai tingsiu mokytis Šiaip, tikrai sunku, bet įmanoma

 2. Pritariu,Saga. Ir man taip pat,tobula sakyčiau buvo,ir metų per akis,ir su TUO žmogumi,ir vieta,ir laikas,ir saugiai,ir nei kraujo,nei skausmo… Taip kad būna ir labai gražu(būsiu nekukli-kaip kad man),ir ne… Šiuo atveju labiau skaudesnė patirtis tiek fizine,tiek,manau psichologine ar emocine prasme. Bet būna ir daaaaug baisesnių pirmų kartų… Bet šiaip,istorija atrodo reali,o ir klaidos kažkaip praslydo,akių nebadė,ir lietuviški rašmenys;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>