Malonus kartas su pateviu

12 400 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki, mano vardas yra Austėja, man tada buvo 15m, pirmas kartas man buvo su patėviu.
Mano mama išvažiavo pas mano senelius, na o aš nenorėjau, tad likau namuose, sėdėjau klausiau muzikos prie kompiuterio ir staiga į mano kambarį įėjo patėvis, aš į tai nekreipiau dėmesio, ir poto aš pajutau jog jis mane švelniai liečia, mano pečius, plaukus, aš atsisukau, jis man pasakė, jeigu kam prasitarsi, bus blogai, aš supratau jau kogero kas bus, na aš buvau su marškiniais po kuriais buvo tik mano liemenėlė, aš viskam nesipriešinau, kadangi aš taipogi to norėjau, nepaminėjau, jis buvo gan gražus, nors ir metų skirtumas nemažas, man jis patiko, na jis mano marškinėlius gražiai atsagstė ir po biškio pradėjo minkyti maniškius, aš taipogi pradėjau jį liesti, na viskas daėjo jog mes esame abudu visiškai nuogi, jis mane pasiguldė ant stalo, įėjo lėtai, sakė tau išpradžių skaudės, o poto dar paprašysi, na išpradžių labai skaudėjo, įėjo į mane lėtai, po kažkiek laiko, man tai išties pradėjo patikti, teko apsikeisti darbais, aš pradėjau žaisti su jo žaisliuku, jis buvo gan didelis, 32-35cm, na aš stengiausi, darbavausi kaip reikia, jam patiko, nuleido ant mano krūtinės, na po visko nuėjome į dušą ir dar sykį visa tai padarėme, nuo šio laiko mes taip darome kai tik mamos nebūna namuose.

Panašios istorijos

25 komentarai

  1. Mano mama pradėjo gyventi su patėviu,kai buvau 10 metų. Kai man buvo 14 metų, mama išvyko trims mėnesiams į užsienį. Iš pradžių apsidžiaugiau, nes mama buvo griežtoka, patėvis lepindavo. Mamai išvažiavus patėvis dar daugiau rūpinosi manimi. Ir valgį gamindavo, ir indus plaudavo.Tik sykį gavau barti, kad su draugais ilgai užsibuvau kieme. Tada buvo sekmadienis. Sako, žinai reikia ruoštis į mokyklą, dar reiks nusimaudyti. Jis nuėjo paruošė vonią ir liepė ateiti. Kai atėjau, liepė rengtis. Aš baiginėjau rengtis ir laukiau, jog išeitų. Bet jis sakė, renkis greičiau ir lipk į vonią. Aš sakau, einu užsivilkti maudymuką.Sako, neišsigalvok ir nutraukė baltinius, kelnes ir įkėlė į vonią. Sako, dar net krūtys nedygsta. Man buvo labai gėda, bet jis ramino ir sakė , maudytis reiks kiekvieną savaitgalį. Vieną sykį nesirengiau atvažiavo jo tėtis, tai nenorėjau, maudytis prie senelio, tai senelis sako aš neisiu ir nežiūrėsiu. Bet tėtės reikia klausyt. Matyt, nesi gavusi diržo. Po vonios tėtė atnešė mane į kambarį nuogą ir senelis porą sykių sušėrė diržu.

  2. Mirus tėčiui po penkių metų mama susirado draugą. Gyvename sykiu jau 3 metai. Praėjusį rudenį nutarė abu keliems mėnesiams važiuoti į Daniją uždarbiauti. Aš sutikau. Sakau, susitvarkysiu vienas, juk jau 12 metų. Bet mama nesutiko. Sako, nori, jog mane nubaustų, jog vieną palikau. Manęs pagloboti atvyko patėvio močiutė 74 metų, bet dar pajėgi. Mudu gerai sutarėm, ji mane lepino, leido ilgiau būti su draugais tik labai tikrindavo, jog paruoščiau pamokas. Sekmadienio vakare liepė neužsibūti su draugais, nes reiks lįsti į vonią. Sakau, žinau, ir mama sekmadienį maudydavo. Po vakarienės močiutė paruošė vonią ir liepė nusirengt ir ateit. Aš į vonią atėjau nusirengęs tik su kelnėmis. Močiutė liepė savo ranka pažiūrėti, ar ne karštas vanduo. Sakau, geras. Tada močiutė nieko nesakius nutraukė kelnes ir liepė lipti maudytis. Man labai buvo gėda, kad močiutė pamatė mane nuogą, o ji nekreipdama dėmesio muilavo visą kūną. Net intymias vietas.

  3. Mama su patėviu užsibuvo Danijoj puse metų. Taigi, mes su močiute gyvenom ilgai. Prie jos jau buvau įpratęs ir nebesipriešinau, kai ji maudydavo. Sykį atvažiavo pas mus močiutės dukra ir viešėjo savaitę. Sekmadienio vakare močiutė kepė pyragą, įdėjo į pečių ir ėjo ruošti vonios. Viešnia sako, aš padėsiu, tu tvarkykis virtuvėj. Paruošus vonią viešnia atėjo į kambarį, sako, gali eit. Aš nusirengiau ir tik su kelnaitėmis nuėjau į vonią. Ten baigęs rengtis ir įlindau į vandenį. Po kiek laiko močiutė sako viešniai, reikia eit nutrinti. Viešnia sako, tai aš nutrinsiu,jei reikia. Ji atėjo, tai man vėl buvo gėda, Aš sakiau, tegu močiutė ateina. Močiutė atėjo, bet maudė viešnia. Baigiant maudyt, močiutė išėjo,sako, tu stipri, atnešk į lovą, aš paklosiu rankšluostį, bus geriau nušluostyt. Viešnia taip ir padarė, nunešė nuogą ir paguldė. Tada abi šluostydamos, kuteno mane, viešnia ypač kuteno tarpkojį, nes matė, jog aš to bijau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>