Mano ir Emilijaus pirmas kartas

22 301 perskaitymų
fantzijos.lt

Gaunu sms kuriam parašyta… Kažkas panašaus į tai:
-Ar nori važiuot į gamtą? Tik aš ir tu… Aš sutikau, ir mes jau buvom vietoj. Sedėjom gamtoje, o aplinkuj vien ažuolai, o dangus giedras giedras…Mes pasitiesėm patiesaliuką… Maistą išsikrovėm iš krepšelių, ir pradėjom valgyt. Taip atsikandau sumuštinio ir pajutau, kad kažko taip tylu… Ta prasme neivienas nešnekam… Ir tu taip žiūri į mane . Aš taip į tave pažiūrėjau… Pasiėmiau pagalvę ir mečiau tau prie kojų, tu supykai. Ir metej atgal pagalvę. Ir sakai:
-Biški pavalgom. Aš alkanas.
Vėl pradėjom valgyt. Krč sakau:
-Pavalgysi kitą kart.
Ir mečiau pagalvę i tave. Tik šį kart į galvą pataikiau. Tu toks supykęs pradėjai stotis… Aš išsigandau ir pradėjau bėgt ir grinai per visą mišką pradėjai vytis. Atsirėmiau nugara į medį ir sakau:
-Nu ateik ateik.
Tu atsirėmėj ranka į medį (virš mano galvos) ir iš lėto slinkais prie manęs… Aš neištvėrus pasiėmiau už marškinių ir staigiai prisitraukiau tave. Aš tave netyčia sujaudinau ir kai tai pajutau nuėjau link ten kur mes iš pradžių sedėjom.. Mes pavargę (nuo bėgiojimo) atsigulom ant žemės, tu galvą padėjai ant žolės, o aš ant tavo krūtinės… Taip biški pagulėjom. Po to aš atsisėdau ir ilgai žiūrėjau į tave. Tu paklausei :
-Kas buvo?
Aš nieko neatsakiau ir toliau į tave žiūrėjau… Tu susirupinęs šalia manęs atsisėdai. Aš tave apkabinau. Kai dar arčiau prisislinkai. Ir į ausį pasakiau:
-Aš noriu to.
Mes pradėjom bučiuotis. Tu pradėjai mano maike kelt į viršų… Po to tu nusirengei… Ir galiausiai pradėjom glamonėtis. Buvai padėjęs savo ranką man ant nugaros kuri pradėjo slinkti žemyn…
Taigi, jis buvo viršuje, ir tyliai manęs paklausė, ar tikrai to noriu, aš atsakiau : taip, ir jis atsargiai pradėjo. Aš rangiausi ir garsiai aimanavau, o tai jį dar labiau užvedė, mes judėjom vienu ritmu. Besimylint nutariau pamalonint jį dar labiau, ir paėmiau jo rankas ir suspaudžiau krūtis. Ištraukęs jis nusprendė apipilti mane visą bučiniais.Tai buvo maloniausios akimirkos mano gyvenime, nežinojau kur dėtis iš to malonumo. Baigę visą tai, gulėjom kokias 10 minučių, vienas kitą glamonėjom, bučiavom, ir kartu dėkojom už superinį seksą. Netruko ilgai kol mes užmigome. Atsikėlę nuėjom pavalgyt, nes galvojom, kad numirsim iš alkio, žarna žarną rijo. Po pusryčių nutarėm nueiti išsimaudyti ežere. Pasimaudę, pasišokinėję nutarėme eiti į krantą, išsitiesėme rankšluosčius ir atsigulėme…

Panašios istorijos