Mintimis šalia

26 523 perskaitymų
fantzijos.lt

Tai buvo pirmoji tikra meilė.Galima sakyti,kad dėl jo buvau pametusi galvą.Trauka buvo jam tiek fizinė,tiek vidinė.Turėjo dideles rudas akis ir kilometrines blakstienas,nuostabias dideles rankas,gerą,nuoširdžią širdį bei puikų humoro jausmą.
Eilinį kartą vakare susitinkame jo bute.Kalbame,juokaujame,gaudome viens kito siunčiamus gestus ir tiesiog mėgaujamės visu šituo,nes taip gera ir ramu kai esame kartu. :) Jis greit išvažiuos,todėl stengiuos isiminti jį visą kuo geriau.Pajama mano ranką į savo ir pasako kad pasiilgs,kad nieko taip niekada nereikėjo kaip manęs.Nusišypsau ir pabučiuoju kaktytę.Pasiūlau padaryti arbatos,o jis tiesiog mane apkabina ir nusiveda į svetainę.Nieko nesako,pamažu sėdant ant sofos nuvelkašvarkelį,palaidinukę.
Liečia veidą,lyg paskutini kartą jį glostytu,atsega liemenuką.Su pirštu apveda porą ratų aplink spenelius,tada į vieną isisiurbia,susijaudinu,jaučiu kaip dega skruostai ir mano gelmė.Tada jau aš nuvelku jo golfuką,maikutę ir glostau pečių linkius,išlėto išbučiuoju visą krutinės vidurio takelį besitesianti žemyn iki džinsų sagties.Matau kaip kilnojasi jo krūtinės lasta tokia geidžiama man. :)
Prieinama pagaliau ir prie mano kelnių,jos atsegamos,numaunamos,o vėliau taippat atsitinka ir su kelnaitėm.Pradeda glostyti nuo blauzdų,kyla link lyties,kol pasiekia jo pirštas tikslą.Pajuntu jo negylius stumtelėjimus vidun,nevalingai kilsteliu klubus,suprantu kad man to per mažai todėl atsegu jo džinsus ir nieko nelaukdama numaunu trumpikes.Kilsteliu antakį,nes tikrai pirmą kartą matau jo draugą ir dar tokiam stovy.Atsargiai jį paliečiu,pabučiuoju.
Paklausiu ar turi apsaugą,prikimusiu balsu atsako jog tuoj,nueina miegamojo link ir grįžta jau su apsimautu sargiu.Galu gale užgula,iterpia į mano tarpkojį koją ir pamažu įeina.Skauda,tačiau su kiekvienu stumiu daros vis lengviau.Jaučiu malonų dilgčiojimą,kai jis pagreitėja ir vis stipriau prie manęs prisistumia.Dar porą judesių ir aktas baigtas.Padėkoju jam,kad jį išvis šalia turiu ir tikiuosi jog ši sueitis mus dar labiau suartins.
Jis tepasako,jog nuo šiol jo kūnas ir siela paskirti man,o mano jam.Džiaugiuosi kad tadien tapau mylimo zmogaus dalimi.Šį vyrą myliu iki šiol,jis visada liks kaip šviesus ir giedras prisiminimas mano širdutėj.Myliu tave šrekiuk,tavo šposiukė. :D

Panašios istorijos