Ne savo noru

6 322 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki.
Net nežinau nuo ko pradėt pasakot savo istoriją. žodžiu, pradėsiu..
Mano vardas Gabija, man 17m. Jau 3 metus gyvenu Anglijoje. Taigi vieną vakarą su drauge nusprendėme nueiti į kiną. Linksmai praleidom laiką ir pažiūrėję filmą išsiskirstėm skirtingais keliais, nes gyvename toli viena nuo kitos. Jau buvo tamsu, dešimta valanda vakaro. Aš pasukau į atokesnį keliuką, nes mano namai buvo netoli. Galvojau pareisiu pėsčiomis, nes oras buvo ganėtinai geras. Aplinkui mane buvo pilna medžių, krūmų, kurie sudarė dar tamsesnį vaizdą. Eiti buvo šiek tiek baugu, bet paspartinau žingsnį ir neatsisukinėdama atgal žingsniavau.
Nuėjau maždaug pusę kelio ir staiga priešais mane išlindo stambus vyras, jo veido neįžiūrėjau, nes buvo tikrai tamsu. Jis ėjo link manęs ir aš nežinojau kur dingti, tiesiog pradėjau bėgti atgal, bet jis mane pasivijo ir uždengė burną, kad nešaukčiau. Labai išsigandau, bandžiau jam spirti, bet nieko neišėjo. Tada jis nusitempė mane į krūmus, vis dar laikė mano burną uždengtą ir nuplėšė drabužius. Atleidęs mano burną jis man trenkė ir pagrasino: jeigu rėksiu, užmuš.
Aš nebežinojau ką daryt, tiesiog verkiau ir nieko negalėjau jam nieko pasakyt.
Po kiek laiko jis įėjo į mane, jausmas buvo šlykštus, aš verkiau, labai skaudėjo šiurpas ėjo per mano kūną, bet nieko padaryti negalėjau.. ašaros bėgo upeliais. Po maždaug pusvalandžio jis baigė ir smarkiai trenkė man į veidą. Pabudau ligoninėj, šalia manęs buvo mano draugė ir vaikinas…
Po kiek laiko viskas išsisprendė, vaikinas manęs nepaliko, o palaikė, kaip man to reikėjo…

Štai tokia mano nuobodi ir bjauri pirmo karto istorija.

Panašios istorijos