Ne su tuo

12 293 perskaitymų
fantzijos.lt

Vakaras prasidėjo su šuliokais, plotas išnuomotas buvo, alkoholio ir viso kito tikrai netrūko, tai taip ir išėjo, kad visi labai greit jau nuprotėjo, prisigėrė, muziką visokią morozišką leist pradėjo, ždž sunervino mane. Pradėjau vieną, kitą, geresnį žmogų kalbint dingt iš čia, tačiau niekas nesutiko, nu tai kas beliko daryt, nors pati jau kaip tapkė buvau, galvoju einu, aš gi ir pati sau faina ir viena patūsint galiu.
Ėjau namų link, tačiau juos priėjus nusukau į gretimai esantį tokį cool bariuką, kur tūsas penktadieniais iki ryto ir draugų sutikt galima. Įėjus žiūriu, sena draugė spūstį stovi, priėjau, labai apsidžiaugėm viena kitą sutikusios, kalbėt pradėjom ir kokteiliukus gert, na už tai kad senai matėmės, nors abi jau belenkaip gatavos buvom. :D Parūkyt išėjom, draugei žiauriai prastai pasidarė, su taksu namo išvažiavo, nu, o man kas daryt. Prisėdau ant sofkės tam bare, susitiko žvilgsniai su kažkokiu bachuriuku ir štai po penketos minučių jis jau prie manęs, besikaupiančios kilt ir eit namo, kalbina šokt. Nu aš ir nuėjau, toks nieko atrodė visai, kažką ten šokom, bet išsprūdau aš iš jo glėbio ir štai jau prie manęs kitas vaikinukas, jį aš jau prieš tai mačiau, toks hipelis, fainas, šnekėt pradėjom ir tokį neapsakomą artumą aš jam pajutau, sielos draugas atrodo, telefoną užrašinėt pradėjau, tik staiga tas kitas iš kažkur tarp mūsų ir kone jau tą fainuolį mušt dėl manęs ruošias. Man tai juokas suėmė, bet jie ten kažką rimtai rietis pradėjo, nu man dar niekad taip su ciuvakais nebuvo, galvoju viskas, čia ženklas – reik sukaupt jėgas ir varyt namo, tegu pykstas be manęs. Apsirengiau paltą, išėjau, jie liko viduj vaidytis, aš lauke cige dar prisidegiau, rūkau ir štai tas su kuriuo šokau prie manęs, sako eik gi vidun aš jau išeinu, palieku tave su tavo draugu trampampam kažką. Aš jam: ką čia šūdą malat, pati aš einu namo. Na paklausė tada jis manęs į kurią pusę, gal palydėt sumanė, sakau: gi čia mano namas, rodau pirštu, susitinka žvilgsniai nu ir nežinau kodėl, bet aš jam pasakiau: užsuk jei nori, nors nelabai man jis patiko. Taip ir įvyko lipam jau laiptine pas mane, tėvukų namie nebuvo tą savaitgalį, aš lipu nei rankyčių nei kojyčių galima sakyt nejaučiu tik dar kažką mintyse sapalioju, kad nelabai čia viskas geruoju baigsis.
Ir baigėsi. Įėjom į butą nusiėmėm paltus, aš jam sakau jauskis kaip namie, arbatos siūlau, o jis capt mane bučiuot pradeda, nežinau ką daryt, atsakau aš į tuos bučinius, bandau dar biški išsisukinėt bet, kad girta kaip nežinau kas, šiap ir jis toks buvo turbūt. Gyvuliška kažkokia aistra apsėdo, iki lovos nusigavom, jis lenda po rūbais man, atseginėja, aš jau nuoga beveik, jis glamonėja mane, bet nuo čia man jau kažkaip nelinksma pasidarė, nežinau nei ka daryt, nei kaip, pirmą kart taip toli su vaikinu esu ir ždž dar blaivas protas neveikia, jis staiga atsistoja dingsta minutei, grįžta, matau jau jo stovinčio daikčiuko siluetą, užsideda jis preziką, ką daryt galvoju, bet jau per vėlu praskėčia jis man kojas, įeina į mane, pradeda judėt, greitėt, man bloga net darytis pradėjo, nors skausmo gal didelio ir nebuvo, tokia ir buvau kol jis tenkinos, kojas praskėtus, į paklodę įsitvėrus, susikausčius visa, pagaliau jis baigė nulipo nuo manęs, toliau graibo mano nuogą kūną, man tai kone ašaros trykšta o jis toks sugyvūlėjas, užlipa ant manęs vėl, ir vėl pradeda tik kažkaip šį syk daug stipriau ir kažkaip grubiai su mano kūnu elgias.
Nustojo, po to jau kiek aprimęs žvelgia į mane, tikiu mano veidas turbūt kaip beprotės atrodė, sutrinka ar negera man kas klausia, sakau kad na man tai pirmas sykis, tada jis irgi išsigąsta pradeda glostyt, aš nubėgu į dušą, sakau kad viskas gerai, ten šiaip ne taip truputi atsigaivalioju, išeinu, jis jau apsirengęs, susirūpinęs žvelgia, atsiprašo manęs, o aš jam tik kad viskas gerai, nieko tokio. Paprašau kad padarytų man arbatos pati atsisėdu ant sofkės ir kažkaip žiauriai jau prastai jaučiuos, galiausiai jis išeina.
Kitą savaitę krūva smskių, susitinkam blablabla, na susitikau. O jo simpatiško vaikino būta, gero sudėjimo, nuėjom vakarieniaut, tada pagaliau jau nuraminau save, kad nieko čia baisaus aną savaitgalį neįvykę. Nebuvo jis labai įdomus pašnekovas, tačiau fizinį artumą jam jaučiau, todėl nepraėjus nei porai savaičių mes ir vėl mylėjomis, dabar buvo visai kitaip, po poros sykių jau ėmiau jausti orgazmą, jis mokėjo patenkinti mane ir daug ko išmokė lovoje, tačiau gal po penketos mėnesių mes išsiskyrėm, neįdomus žmogus buvo, priešingai nei tas kuris liko bare…

Panašios istorijos