Neapgalvotas pirmas kartas

6 108 perskaitymų
fantzijos.lt

Okei nutariau pasidalinti ir savo pirmuoju kartu .
Tai mano draugės brolis ,viskas prasidejo praeita vasara ,budavome visi kartu (aštuoniese ) ir veigdavom visokius vėjus ,aišku bernai gerdavo ir kaikurios paneles ,aš ne .Jis visada lysdavo prie manes mes net nebuvo pora .Sakydavo duot ranka savo ,švelniai bučiuodavo ir pan.Keleta kartu esu likusi nakvoti pas ji bet nieko tarp mūsų nebūdavo rimto ,tik bučiniai ,glamonės aišku abu susijaudindavom bet nieko neįvygdavo ,taigi .
Šia vasara vel prasidėjo ,jis mane erzindavo ,nužiūrinėdavo kol aš nesužinojau kad jis kažka bando rišti su kita jis man net nepatiko bet aš jo pavydžiu. Viena vakara jis su mano broliu ir dar kažkokiu draugu gėrė ,aš sesė ir mūsų drauge (jo sesė) ėjome jų namo parvesti man tik atėjus jis mane nužiūrinėjo ,ilgai vedem ,tada jie sugalvojo nueiti alaus dar išgerti ir paprašė kad eičiau as viena su jais ,Lauris pasake mano broliui kad mane gerbe ,blabla bla .
Prie reikalo .Ėjome pas iš prad-iu as ir ji ,sako duok ranka daviau ,ir jis pažiūrėjas i mane pasake ,Same tu man patinki (pagalvojau fuck) :D.Tada atejo musu seses jie gere sidra as ne nors veliau jis mane priverte (bande nugirdyt ) .Seses nuejo namo o musu likome pas ji ziureti filma (jo net neziurejome) pradėjome buciuotis kol galiausiai kazkaip atsidureme lovoje ,jis mane uzsikele ant saves ir vel buciavomes ,buciavo kakla ,gloste nugara ,uzpakaliuka truputuka ,bande prie krutines prieiti bet neleidau .As buciavausi atmerkus akis (nervinau ji ) jis pyko. po kurio laiko atsiduriau be maikutes (ziurejo i mane tiksliau i krutine ) abu jau buvom sušile ir jis man pasake davai Same pabandom (jis jau bandes )as jam meluodavau kad jau taip darius esu .
taigii sakiau kad nenoriu ,jis supykes mane numete nuo saves ir nuejo i kita lova ,gulejau viena kokia 10 min ,sugalvojau atsigulti ant pilvo ,po keletos sekundziu pajutau ji ant saves ,ir vel prasidejo glamones buciniai belenkaip sujaudino jis mane ,bet to jam nerodziau ,su savo koja jam per koja perbraukiau sako ansai man tu cia mane bandai sujaudint ?:D.kol galiausiai jis man i ausi tuliai pasake same pprasau ,sutikau .
Viskas vyko letai ,buciavo jis mane, gloste mano kuna kol galiausiai likome be drabuziu ,iejo i mane letai ,svelniai ,skausmo nejutau ,kraujo nebuvo tik vienas dalykas as malonumo nejauciau ,o jis jaute,dabar gailiuosi labai nes jis i mane net demesio nekreipia nors sake kad myli mane ,mylejo kol gavo. jam 15 man 16 esu kvaila kad taip pasielgiau . P.s sorry uz klaidas ir nelietuviskas raides .

Panašios istorijos