Nepalnuota ir netiketa

10 251 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki, norėčiau papasakoti savo pirmo karto istorija. Net nezinau nuo ko pradėti, nore ne jau zinau. Tai įvyko 2016 metų sausio 2d, Ta diena as pradejau draugauti su Dominyku (vardas pakeistas). Dominykas buvo labai isvaozdur ir gan viresnis vaikinas, bet juk amžius tik skaičius
Viskas prasidėjo taip. Dominykas atejo iki manes ir pasiule man dtaugauti ir as nedvejodama atsakiau gerai ( svarbiausia as su juo buvau jau ilgai pažįstami) tada pamerkiau gėlės, pasidejai šokoladą ir kaip visad atsiguldavom i lova pasileode kokias nors dainas. Pradejom bučiuotis, bis aistringiau ir aistringiau. Jis is poleto mane nurenginejo, bet as nedrisau to paties daryti jam. As likau visiškai nuoga, buvo siek tiek gėda man, bet juk visad buna pirmas kartas. Na jis pradejo zaisti su mano vagina, zaide su klitoriumi ir galiausiai pradėjo kaišioti man savo pirštus, is pradžių viena pirta po to jau du, siek tiek man skaudėjo, nes niekd nebuvau sau to dariusi. Tada ji paklausė ar as noriu ,kad jis su liežuviu padirbėtų, dvejodama sutikau. Kaip jis pradėjo laižyti, buvo begalo malonu. Kaip jis baigė man laižyti tada atejo mano eile (labai bijojau) jis gulėjo, as atsiklaupiau prie jo ir pradejau ciulpti jo varpa, man tai nelabai patiko tai nustojau labai gretai. Tada Dominykas pradėjo kandzioti mano spenelius ir vel pradejo žaisti su mano klitoriu. Pamates kad as jau pakankamai surekusi jis paklausė ar as tikrai noriu : as aisku atsakiau taip, nor labai bijojau. Tad jis is piniginės issitrauke prezervatyvą ir uzsidejo. Jis priejo prie manes ir bandė ji mane įeiti, bet jam sunkiai sekesi. Jo daiktas buvo labai storas ir apie 18cm ilgio. Jis iejo i mane tik su puse penio nes man labai skaudėjo. Po visko mes apsirengeme ir nuejome i balkona parūkyti, tiek jis tiek as buvom rūkantys.
Galiausiai mes. Dar pora kartu darem visa tai ir viskas pavyko puikiai, bet jam rūpėjo veien seksas tai as ji palikau ir dabar draugau su tikrai nuostabiu vaikinu kuria visiskai nerupi, ji pasakes yra ” kas as to norėsiu tu tiesiog man pasakyk, nes as taves neversiu..)

Panašios istorijos