Nesitikėjau, bet.. Mano gyvenimo meilė.

13 766 perskaitymų
fantzijos.lt

Viskas buvo gana neįtikėtina. Artėjo balandžio 1 diena. Ta diena, kai man suėjo 15. Keletą mėnesių buvau visiškai viena, nes mano gyvenimo meilė mane paliko dėl visai įprasta dalyko-šmeišto. Na ką gi.. Gimtadienio vakarėlis vyko pas draugę, dideliame nuosavame name su daug daug draugų, alchogolio ir t.t. . Viską ruošė mano draugės.. Nežinau nei kas jame dalyvaus, nei kas įdomaus bus. Tėvai mane išleido nesibaimindami,nes žinojo, kad aš tikrai negersiu ir nieko neprisidirbsiu. Na štai. Visi šoka, linksminasi.. Tiesa, vakarėlyje buvo ir daug nepažįstamų vaikinų bei merginų. Kažkodėl tą vakarą man nesinorėjo nei šokti, nei gerti, nei linksmintis. Atsibodo žiūrėti į gritus, kažką blevyzgojančius draugas, tad nutariau užlipti į viršų. Nuėjau į tualetą pasižiūrėti į save. Vos tik atsisukau į veidrodį į tualetą įlėke vaikinukas.. Jis buvo toks gražus! Tiesiog neįmanoma atsakyti!! Aš jam nusišypsojau.. Jis man padavė ranką ir pasakė:

-Žygis.
Aš atsakiau:
-E..ė. (neviešinsiu)
Dėja štai tada aš jo rankos nepaleidau. Mačiau kaip jis į mane žiūrėjo. Tai buvo toks nekaltas žvilgnis. Aš jį pabučiavau.. Jis taip aistringai man suspaudė. Kita ranka jis malė durų spyną bandydamas ją užrakinti. Jis sutojo bučiavęs, atsisuko į mane ir tarė:
-Stebiu tave daugiau nei savaitė. Žinok, kad patinki.
Aš nustebau, bet nieko nesakius pradėjau segioti jo marškinių sagas.
Po kelių minučių jis mane jau buvo parsivertęs ant vonios stalelio beveik visą nuogą. Šiek tiek nesmagu pasidarė, tačiau aš jį įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio.
Ir štai jis jau manyje. Švelniai masažuoja mano varpute, taip sukeldamas dar didesnį jaudulį. Visa degu iš malonumo. Galima sakyti kad visą naktį jis taip ištvermingai mane tenkino. Aš jaučiausi tokia išsekus, tačiau nepaleidau jo iš glėbio. Mes nuvirtome ant grindų. Jaučiau jį savyje ir niekada nenorėjau jo prarasti. Tai buvo pats nuostabiausias jausmas. Štai dabar artėja balandžio 1 diena, mano gimtadienis ir kartu mūsų su Žygiu metinės. Tie patys draugai, ir dar kartą nuostabus plotas.
Myliu jį iki šiol.

Panašios istorijos