Pas jį namuose.

18 137 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki. Papasakosiu savo istorija. Taip, pirmas kartas nepakartojamas, tikrai nesigailiu, kad atsidaviau jam. Pas jo namuose buvo kaip sakoma ,,balius”, jo tėvų. O aš kaip jo mergina buvau pakviesta į jį. Viskas buvo super, su jo tėvais sutariau gerai, visiems patikau. :D Atėjo kažkur 1 valanda nakties mes nutarėme eiti į jo kambary kokį filmą pažiūrėti ar dar ką. Nuėjome, užsirakinome duris, kad niekas nevaikščiotų. Įsijungėm siaubo filma, buvo baisu, aš visada siaubekų bijau. :D Atsigulę, apsikabinę žiūrėjom, buvo smagu. :)) Baigus fimui kažkaip pradėjom stipriai bučiuotis, liesti vienas kito vieteles per rubus.. Hmm, jau tada buvo gerai. Numovė man sunknelę likau su apatiniais. Jis nusimovė savo maikutę ir džinsus, liko su apatiniais. atrodė toks toks sexyyy. Tada prasidėjo visas gerumas, pradėjau bučiuoti jam kaklą, jis labai susijaudino. Jam tai patiko. Vėliau jis atsigulė ant manęs ir pradėjo bučiuoti mane, mano veidą, kaklą, krūtinę. Labai susijaudinau… Paklausė manęs ar noriu to. Atsakiau, kad labai. Jis to tai pat norėjo. Pasislinko į apačią numovė mano apatinius ir nusimovė savo. Elgėsi su manim kaip su princese. Tada lėtai į manę įėjo. Iš pradžių viskas vyko lėtai, bet viskas po trupitį greitėjo. Jis mane bučiavo. Mes mylėjomės, buvo nuostabu. Kraujo biškutį buvo, bet gerai, kad nedaug. Ir man galima sakyti net neskaudėjo, tik pati pradžia kai įėjo į mane. Bijojau, kad jis gerit baigs ir nebus to pačio smagumo, bet klydau. Pajutau ir aš ir jis ta nuostabų jausmą kaifa… Baigę mylėtis, apsimovėm apatinius, atsigulėm šalia, atsikabinom vienas kitą, pasibučiavom. Kalbėjom, kaip buvo gera. Kaip vienas kitą mylim. Ir kad būsim amžinai kartu. Aš kartu su juo esu labai laiminga, pati laimingiausia, myliu ji ir mylėsiu visada. Jau kartu esam 1 metukai. Ir tikiu, kad dar būsim, kaip sakant kol mirtis mus išskiris.

Panašios istorijos

277 komentarai

 1. Ar cia ilgai?;D tikrai ne:) esu skaicius ir apie ilgesne draugyste, didesni ispudi paliko. O cia metus gali pradraugauti ir waikai;)

  • Eglė Spalis 14 d, 2011@KarvėSveiki,mielai atsakyčiau į ksaulimą, jei apibrėžtumėte, ką vadinate esme’ ir biurokratizmu’? Nuojauta kužda, kad mano ir tamstos suvokimai apie šias sąvokas ir jų reikšmę gerokai skiriasi ))) Linkėjimai!e.

 2. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 3. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 4. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 5. «Ходячие мертвецы» — постапокалиптический хоррор, создателем которого выступил номинант на премию «Оскар», режиссер Фрэнк Дарабонт Ходячие мертвецы 11 сезон Сериал Ходячие мертвецы (The Walking Dead, США, 2010)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>