Pirmas kartas – filmas

34 815 perskaitymų
fantzijos.lt

Prieš porą mėnesių aš susipažinau su simpatišku vaikinu vardu Audrius, jam yra 21, o man 19 metų, mes gražiai draugaujame, o pries porą savaičių jis mane pasikvietė pasižiūrėti romantiško filmo kino salėje. Mes išsirinkome nuošalias, tamsias vietas sales gale, tam, kad niekas netrukdytų mėgautis vienas kito ir filmo kompanija.

Filme buvo galybė nuogo kūno scenų todėl mes abu buvome šiek tiek lytiškai susijaudinę. Pajaučiau jo rankas apkabinant mane ir daug netempdama atsisukau į jį ir aistringai įsisiurbiau į jo lūpas.

Tuomet apsižiūrėjau ar niekas mūsų nestebi, pagriebiau jo ranką ir įkišau ją į savo kelnaites. Jis švelniai masažavo mano makštį, o aš išsitraukusi iš savo rankinės servetėlę atsegiau Audriaus džinsus ir griebiau jo penį.
Mes buvome labai įsijautę, norėjau kad malonumas tęstųsi amžinai.. Aš įsiaudrinusi tyliai alsavau jo vardą, mačiau jog jis taip pat yra labai susijaudinęs, bet turėjome išlikti tylūs nes pora eilių pries mus sedėjo nemažai žmonių. Aš baigiau pirma ir visa dėmesį sutelkiau į jo daikčiuką, jis pasakė kad tuojau baigs, aš griebiau nosinaitę ir jis išliejo savo spermą ant jos. Toks galbūt neitin romantiškas ir padorus buvo mano pirmasis kartas :)

Atsiuntė: pirmoji

Panašios istorijos