Pirmas kartas per vestuves

5 478 perskaitymų
fantzijos.lt

Aš ir mano vaikinas pirma buvome labai geri draugai. (tuomet aš gyvenau anglijoje). Paskui po kelių savaičių susitikinėjimų, jis paprašė manęs draugauti. Paskui kaip aišku supažindino su savo tėvais, aš jį su savo. Bet kai buvome jo gimtajame Londone, vieną vakarą būnant pas jo tėvus, įėjusi į jo kambarį radau drabužius ir raštelį: ” Brangioji, apsivilk tai ir lauk 9pm.” Ant lovos gulėjo nuostabi melsva, ilga nėriniuota suknelė ir mėlyni platforminiai bateliai. Apsivilkau suknelę,pasidariau makiažą ir pažiūrėjau į veidrodį. Mano vaikinas puikiai žinojo kas man tinka, nes su ta suknele atrodžiau nuostabiai. Pasiėmiau delninukę ir laukiau. Netrukus prie namų privažiavo didžiulis baltas limuzinas. Lipau laiptais žemyn ir sutikau jo mamą. Ji man pasakė, kad atrodau nuostabiai, o aš tik šyptelėjau ir išėjau laukan. Vaikinas išlipo iš limuzino ir pasitikdamas mane pabučiavo ir pasakė, jog atrodau nuostabiai. Važiavome ilgai. Kai sustojome, jis užrišo man akis ir kažkur vedė. Kai sustojome, nuėmė raištį ir pamačiau, jog stovime ant kalnelio, iš kurio nusidriekė vaizdas seno parko. Tame parke buvo išdėliota iš žvakelių ” Ar tekėsi už manęs?” Aš netvardžiau ašarų ir šokau jam į glėbį šaukdama : “Taip!”
Praėjus keletai savaičių atėjo mūsų vestuvių diena. Balta suknelė, rausvos pamergių suknelės, nuostabi puokštė ir makiažas.. Važiuodama limuzine labai jaudinausi, bet sakiau sau” Tu jį myli ir jis tave myli. Jūs susituoksite ir viskas bus gerai.” Kai jau stovėjau bažnyčios lauke su savo tėčiu tėtis mane padrąsino:” Jis tikrai tave myli. Nebijok” padrąsinamai šyptelėjo ir pradėjo vesti į bažnyčią raudonu kilimu. Jis stovėjo prie altoriaus, vilkėdamas nuostabiai jam tinkantį juodą kostiumą ir šypsojosi savo akinama šypsena. Kai ceremonija baigėsi, per šventę mudu šokome ir jis vis mane bučiuodavo. Kažkada buvau jam sakiusi, kad atsiduosiu tik per vestuves. Jis pradėjo temti mane į kambarį, kuriame turėjome praleisti pirmą kartą. Jis pradėjo bučiuoti mano kaklą, glostydamas nugarą ir po truputį atsekdamas suknelę. Aš numoviau jam švarką, jis nuvilko mano suknelę, o aš jo marškinius ir kelnes. Netrukus atsidūrėme lovoje, švelniai besiglamonėdami. Jis slinko mano kaklu, per krūtinę, bučiuodamas pilvą. Netrukus nusviedėme vienas kito apatinius į kitą kambario pusę. Jis lėtai įėjo į mane pabučiuodamas:” Myliu tave, mažute” Kai pradėjome judėti, kambaryje aidėjo mūsų aimanos ir dejonės. Mylėjomės visą naktį. Kitą rytą prabudau jo glėbyje ir jis pamatė, kad pabudau:” Labas rytas, mieloji. Ačiū už nuostabią naktį”. Pabučiavo ir nusišypsojo. Lėtai išlipome iš lovos ir kartu nusimaudėme duše. Paskui atėjo laikas skristi į povestuvinę kelionę. Skridome į Havajus. Ten buvo nuostabu. Vieną kartą naktį, net pasimylėjome paplūdimyje…
Atsiminus visą tai šypsausi, nes dabar 7 mėnesį savo pilve nešioju mūsų abiejų vaisių, mažą nuostabią dukrelę. Jis labai mane saugo ir rūpinasi. Kiekvieną vakarą, kai einame miegoti pabučiuoja pilvą ir mane. Ahhhh… Kartais atrodo, kas mano gyvenimas tobulas. :) Linkiu ir jums tokį susikurti, mielosios :)

Panašios istorijos