Pirmas kartas su mergina

6 546 perskaitymų
fantzijos.lt

Turiu draugę su kuria jau nuo pat bendravimo pradžios elgėmės kitaip nei, kad su savo draugėmis. Abi mes turėjusios vaikinus. Ji (1- vaikiną), o aš (2- nerimtus) Su tai vaikinais nebūdavo glamonių ar kitokių pošlumų, tik papraščiausi bučiniai, pasivaikščiojimai kartu ir viskas. Abi nekaltos ir protingos panelės. Kurios sulaukia tikrai daug gražių vaikinų dėmesio. Abi saugojom save tam vieninteliam vaikinui.
Bendravimo pradžioje aš ja apkabinau(Kai tik susipažinom) Ir kažką pajutau. Tai nebuvo paprastas apkabinimas, aš jai tą pasakiau, o dar labiau nustebau, kai ji man patvirtino, kad jautė tą patį! Nei jos, nei manęs netraukia tos pačios lyties atstovės. Po mėnesio bendravimo aš jai padariau nasosą ant kaklo, ji atkartojo. Vėliau grįžusios namo apie tai kalbėjom telefonu ir sakėm, kad tai keista ir daugiau nieko nebedarysim.
Kalbėjom apie bučinius. Tiek ji, tiek aš negalėjom pagalvoti- koks gali būti malonumas bučiuoti panelę… Tai mums buvo nesuvokiama ir nepadoru. Bendravimas tęsėsi toliau. Ji nakvojo pas mane. Tą naktį aš švelniai bučiavau jos kaklą, ausis, nosyte. Labai norėjau pabučiuoti jai į lūpas, bet bijojau, kad ji supyks, bijojau savo jausmų jai, nes aš žinojau, kad manęs netraukia panelės, bet ji kažkuo mane patraukė ir tas iki dabar baugina.
Po dar kelių dienų aš jai prisipažinau, kad norėjau pabučiuoti ją, o ji nedrąsiai pasakė, kad nepyktų jei taip padaryčiau. Po savaitės laiko vėl kartu nakvojom, aš ją bučiavau, o ji mane, iš paprastų bučinių jie tapo prancuziškais ir vis gilesniais bučiniais. Aš paliečiau jos krūtinę, nors ji ir bandė mano ranką nustumti, bet aš neleidau ir toliau glamonėjau jos krūtinės spenelius, jaučiau jos gilų kvėpavimą. Praėjo beveik 4mėnesiai po mūsų keisto bendravimo ir abi apkalbėjom tai, kad pačios sakom, kad to nedarysim, kad tai šlykštu, bet tarsi prisikalbėdavom ir tai įvykdavo tarp mūsų.
Pasikartosiu, kad nei manęs, nei jos netraukia panelės, bet tai kas vyksta tarp mūsų tarsi visai kas kita.
Mūsų bendravime jau buvo bučiniai, glamonės ir prisilietimai. Aš jai juokavau, kad liko tik nekaltybe prarasti, o ji užtikrino, kad tai šlykštu ir to nebus, aš jai pritariau.
Atėjo tas vakaras, kai visą tai įvyko!
Ji nakvojo pas mane ir turėjo įvykdyti lažybų susitarimą. O tai buvo, kad ji miegos be liemenuko tik ant maikutės, triusikėlių ir pižaminių kelnių. Ji drovėjosi todėl aš ja apkabinau ir atsegiau jai liemenuką, tuo pačiu metu ir ji tą padarė man. Liemenukus numetėm į šalį, ji atsigulė ant manęs ir pradėjo bučiuoti su ranka lietė mano krūtinę, aš nuvilkau jos maikę ir apsiverčiau ją. Nieko nelaukusi pradėjau ją glamonėsti, bučiavau jos kaklą artėjau prie krūtinės, su liežuvio galiuku liečiau spenelį, pamažu jį suspaudžiau su lūpomis ir pradėjau kartoti švelnius čiulpimo judesius.
Girdėjau jos gilų kvėpavimą, o aš toliau švelniai bučiavau, su liežuviu sukinėjau aplink spenelį, tada su pirštais patraukiau į apačią ir sau mintyse pasakiau (Nueisiu iki triusikų ir sustosiu) patraukiau naktinius žemiau ir supratau, kad su jais kartu patraukiau ir jos triusikėlius. Ji man nieko nesakė, o aš toliau tęsiau, atrodo net laukiau, kada man ji pasakys:
- Baigi!
Toliau liečiausi ir švelniai bučiavau, o dar kartą patraukusi žemiau savo akimis pamačiau putytę (Vadinkim tą vietą Happy Place)Tai vat pamačiau jos HP ir pagalvojau, kad jau peržengiau ribas. Švelniai pabučiavau į truputį išsikišuse jo varpute ir pakilau prie krūtinės.Ji nurengė mano maikę ir atsigulė ant manęs iš karto nutempė mano triusikus iki kelių praskėtė kojas ir švelniai su liežuvio galiuku laižė ir bučiavo HP tada švelniai su liežuviu įėjo ir švelniai sukinėjo…Pasimėgavau tuo ir vėl ją parsiguldžiau po savimi, bučiavau jos HP ir su liežiuviu įėjau ir vos pajutau, kad jai sudrėko HP įkišau pirštus ir vis greičiai juos traukiojau.Jai skaudėjo, skaudėjo ir man nes abi nekaltos buvom, bet pamažu pradėjom jausti malonumą. Tuo mėgavomės visą naktį iki pat ryto be sustojimo mylėjomės. Niekas nepatikėtų, kad dvi labai gražios panelės,kurios sulaukia tikrai daug vaikinų dėmesio taip padarė. Va tok ir buvo mūsų pirmas kartas.

Panašios istorijos