Pirmas kartas su pirmaja meile

5 096 perskaitymų
fantzijos.lt

Draugavau su vaikinu, kurio vardas yra Lukas. Lukas anksčiau draugavo su mano sese. Gal kokį mėn. Jie išsiskyrė… Kadangi mes buvom geri draugai, gerai sutarem… Toliau su juo bendravau. Jis gyveno toli nuo manęs. Kai tik atostogos budavo, aš važiuodavau pas kūmos (tiksliau pas jo) . Po 4 mėn bendravimo, pradėjom draugauti. Prisipažinsiu, kai reikėjo atsakyti į jo klausimą (ar nori su manim draugauti?) atsiminiau, jog skiriames 3 metais, mąsčiau kokį pusvalandį, galiausiai sutikau. Pirmasis būčinys buvo po mėn. Dar vis atsimenu, koks tai buvo malonumas… Bučiavomes kokias 4 val, man taip patiko… Na, o pasimylėjom po kokių 9 mėn.
Žiema. Žiemos atostogos. Jis atvažiavo pas manęs. Baba neleido su Luku kartu miegoti. Kai atėjo kokia 1h nakties, jis parėjo pas manęs. Pradėjom aistringai glamonėtis, bučiuotis… Čiupinėjo mano putytę. Man buvo šiektiek nejauku. Buvau jau sudrėkusi. Bučiavo man kaklą, papus, pilvuką ir vis žemiau. Pradėjo mano putytę bučiuoti… Ak, koks kaifas buvo… Aš glosčiau jo kietą penį. Jis nusimovęs savo triusikus paklausė manęs ( ar tikrai to noriu) atsakiau (taip). Prieš tai darant, bučiavau Luko penį. Jis buvo didelis ir storas. Aš gulėjau, o jis buvo viršuje. Įkišo savo penį man į putytę… Lėtai pirmyn atgal, pirmyn atgal ir vis greitėjo. Išties skaudėjo, bet veliau jaučiau tik didelį malonumą. Pasimylėjom 10min, jis manęs paklausė ( ar žinai kas yra 96 poza?) sakau (ne) sako jis ( tai gal išbandyti nori?) ir aš sutikau. Jis atsigulė, aš apsisukau ir švelniai liežuvio galiuku pradėjau laižyti jo galiuką. Jam patiko. Tada mano putytę švelniai bučiavo. Šiek tiek įsidrasinome ir pradėjom aistringiau ir greitesniu tempu viską daryti. Jis baigė ant mano antklodės . Ir kas juokingiausia, kad tam pačiam kambaryje miegojo mano sesė su kuria anksčiau draugavo , nežinau ar ji matė ar girdėjo…
Šis pirmas kartas buvo tiek man tiek Lukui. Jis buvo nuostabus… . Tikrai nesigailiu, kad savo nekaltybę praradau su šituo žmogumi, bet blogai kad tokia dar jaunute buvau. Aš jį mylėjau beprotiškai, bet dabar turiu kitą žmogutį. Mus išskyrė dar didesnis atstumas, kai persikrausčiau gyventi kitur ir nebeturėjau galimybės pas tavęs atvažiuoti, iš tiesų tai dėl mano kaltės, o buvau tokia durna, kad tik dabar supratau kokį nuostabų žmogutį atsisakiau.Niekada jo nepamiršiu, nes mano pirmas kartas buvo su juo ir jis buvo mano pirmoji meilė.

Panašios istorijos