pirmasis

18 343 perskaitymų
fantzijos.lt

Supažindino mus mano draugė. Is pradžių susitikinėdavom keturiese, t.y. mes ir mano draugė su jo draugu. Važiuodavom į kavines, gamtą ir t.t. Vaikinai man niekad per daug nerūpėdavo, labiau domėjausi knygomis, mokslais. Bendraamžiai išvis atrodydavo kaskokie neįdomūs ir kvaili. O šis buvo ypatingas.Vyresnis už mane. Po kelių susitikimų jau žinojau, kad jis ir bus mano pirmas vaikinas. Paprasčiausiai buvo labai faina bendrauti: kalbėtis, kvailioti, važinėtis ir pamažu vis daugiau ir daugiau viens apie kitą sužinoti. Kadangi gyvenau viena, nes studijavau kitame mieste, dažnai laiką leisdavom pas mane. Iš pradžių, kaip minėjau, keturiese, po to dviese.Kad aš dar nekalta, pasakiau per kaskurį pasimatymą.

Vakarojom pas mane, kaską gurksnojom, atrodo šampaną, kalbėjomės ir staiga jis pabučiavo mane. Bučinys buvo fainas, labai jaudinantis. Is pradžių į lūpas, po to kaklą, dar po to žemiau. Tada ir sustabdžiau jį, pasakydama , kad dar nekalta. Pasakiau, kad nebuvo tinkamo “pretendento”, o gultis su bet kuo nebuvo nei noro, nei poreikio, todėl ir laukiau taip palyginus ilgai. Manau, neskaitant to , kad ir šiaip jam patiko su manim bendrauti, tai jam tapo kaip ir principu mane užkariauti. Bendraudavom kaip ir seniau, tik kuo toliau, tuo daugiau laiko norėdavosi praleisti dviese. Mylėjau jį, jis irgi. Todėl kažko laukti ir atidėlioti tą pirmąjį kartą nebuvo prasmės. Pati labai norėjau tai patirti. Todėl, kai susiruošėm į sodybą, abu žinojom, kad tai bus.

Nuvažiavę išgėrėm šampano, po to ėjom maudytis. Jau vandenyje pradėjom kvailioti, taškytis, po to bučiuotis, glamonėtis. Maudžiausi beliemenėlės, tik su kelnaitėmis. Kojomis apsivijau jo liemenį, jis bučiavo man kaklą, krūtinę. Grįžom į namą ir kritom į lovą. Bučiniai ir glamonės tęsėsi, tik dar karštesnės. Pirmą kartą mačiau vyro aistrą, norą patenkinti. Ir pati buvau susijaudinusi, ir nuo nežinomybės, ir nuo glamonių. Kai jo lūpos švelniai žaidė su mano speneliais, o ranka vis slinko žemyn, kol pasiekė ir pradėjo jaudinti klitoriuką, virpėjau visa. Po to jis įėjo į mane. Skaudėjo. Skaudėjo taip, kad dingo visa aistra ir visas jaudulys, tik apėmė kas koks pyktis, kodėl turi taip skaudėti. Po kelių judesių jis atsitraukė ir vėl ėmė mane bučiuoti ir jaudinti ranka. Po to vėl įėjo ir ėmė judėti pirmyn, atgal. Man vėl buvo gera. Orgazmo tąkart nepatyriau, bet buvo gera matyti, kaip pasitenkina mylimas žmogus. Jis baigė ir mes ilgai gulėjom viens šalia kito. Po to ėjom į dušą ir ieškoti švarios paklodės. :)
Mes kartu dar ir dabar, kartu gyvenam, kartais geriau, kartais blogiau, bet iš esmės neblogai. :)

Panašios istorijos