Principinga

11 352 perskaitymų
fantzijos.lt

Buvo velus vakaras buvau viena namie. Tėvai kaip ir dažniausiai palikdavo mane vieną namuose. Kad nebutu liudna pasikvieciau draugę. Mes ėjom i parduotuvę nusipirkti saulėgražų. Ėjom pro man patinkancio vaikino kiemą jam buo tada 24 ŽYMIAI viresnis už mane. Aš draugei pasakiau kad tik neišduotu manęs, kad aš viena namuose. Bet kaip tyčia jis sedėjo su savo draugu ir mus užkalbino.

Mes pasakem kad tuoi ateisi tik nueisim i parduotuvę. Kaip gryžom su drauge atgal jis pasisodino mane šalia ir apsikabino. Aš pradejau visa virpeti… Ir kažkaip netyčia išsidaviau kad esu viena namuose nors pati prašiau drauges, kad nieko nesakytu. Tada jis su savo ranka perbrauke porą kartų man per kojas. Ir paklause ar galime eiti pas mane . Na kadangi as negalėjau atsakyti ne tai sutikau. Mes sedėjom pas mane jis buvo mane apsikabines bučiavo aš negalėjau pasipriešinti. :)

Draugei paskambino mama ir ji turejo palikti mane vieną tarp dviejų vaikinų… Ir jie liko pas mane nakvoti. Paklojau lova as miegojau prie krasto sale manes man patinkantis vaikinas ir prie sienos sesers klasioko brolis jis neapsikentes isejo i kita kambari ir paliko mus abu su man patinkanciu vaikinu, nes jam nepatiko kad mes nedavem miegoti su savo bučineis… Kaip pasilikau viena su juo pradejau visa virpeti. Jis mane pradėjo glostyti buciuoti, o aš nenstojau virpeti. Mes buciavomes kol jis nepradejo manes nurenginėti ir pats nenusirengė.

Jis i mane iejo kvėpavo gyliai man visai nekaudejo jauciau tik malonuma nenorėjau kad taip pasibaigktu. kaip viska užbaigem jis mane apkabino pasake labanaktis ir pabuciavo. bet as vistiek drebejau is jaudlio ir nesigailejau kad pirmas kartas buvo su juo nes jis man labai patiko. Bet deja praejus menesiui jis susirado paneles ir po poros metu susutoke dabar turi ir vaika o man teliko prisiminimai… Dabar pati turiu vaikina jau 10 menesiu ir esu laiminga su juo :)

Panašios istorijos