Rusų kontrolinio metu – ORGAZMAS!

8 143 perskaitymų
fantzijos.lt

Tai nutiko ne taip jau seniai, 2013 metais, balandžio mėnesį.
Buvo eilinė diena mokykloje, o per paskutinę pamoką (buvo Rusų kalba) mūsų klasė turėjo rašyti kontrolinį darbą. Jau kurį laiką slapčia susirašinėdavau su savo klasioku Tomu. Abu nenorėjome, kad mūsų draugai sužinotu jog kuris laikas bendraujame.
Per ilgąją pertrauką viena nuėjau į mokyklos valgyklą pietauti kai Tomas priėjo ir pasakė, kad aš jam patinku…Buvo netikėta, nes jis man irgi patiko, todėl nusprendėme draugauti ir jis mane pabučiavo. Po pirmojo bučinio jis patraukė savo lūpas nuo manųjų ir paklausė ar man patiko. Aš atsakiau teigiamai. Tada nuėjome į vietą, kurioje vaikšto mažiau mokytojų ir mokinių. Kai atėjome Tomas mane prirėmė prie sienos ir pradėjo dar labiau bučiuoti bei glamonėti. Aš “užsivedžiau” ir truputį praskėčiau savo kojas, kad jo klynas galėtų pasiekti manąjį. Jis taip ir padarė. Po to apsuko mane iš kitos pusės, liepė man vos vos susilenkt ir pradėjo savo tarpkojį silpnai trankyti savo klyną į mano užpakalį (tai atrodė lyg šuniuko poza su kelnėmis :D). Staiga išgirdome skambutį, vėl pasilaižėm ir nusprendėme eiti į pamoką. Pamokos metu jo labai užsinorėjau, todėl parašiau jam žinutę, kad jo noriu ir jis pasiūlė man per rusų kalbą susitikti trečiame aukšte, prie tualetų, nes ten būna mažiau žmonių ar valytojų. Iškart sutikus pasitikrinau ar rankinėje turėjau prezervatyvą nuo žurnalo priedo.
Susitikus 3 aukšte sulaukėme skambučio ir iškart pradėjome glamonėtis. Jis mane nurengė, aš jį taip pat. Po to jis pradėjo laižyti bei graibioti mano papus, bet aš jam liepiau nuimti mano kelnaites ir palaižyti mano klitorį. Abiem buvo labai gera. Veiksmas po veiksmo, jis įkišo savo penį į mano skylę ir pradėjo greitai judėti. Iš pradžių labai skaudėjo, bet atsipalaidavus pasidarė labai gera, todėl prašiau jo judėti greičiau ir kišti giliau. Buvo taip gera pajusti orgazmą…
Taip mes praleidome savo kontrolinį darbą. Vis dar susitikinėjame bei mylimės, bet ne per pamokas o vienas pas kitą namie, kai nėra tėvų ar brolių/sesių. O jei yra paprašom, kad draugai leistų pas save :)

Panašios istorijos