Seses pirmas kartas

5 872 perskaitymų
fantzijos.lt

Aš esu Milda gyvenu Vilkijoi. Aš papasakosiu apie savo 16 metu mano sesę Živile . Kartą ją užklupau bedarančia sex su mano tėčiu. Sakau, kad mano nes Živilė nėra mano tėčio dukra ji įra mano mamos dukra taigi mes neasam tikros sesės. Aš viską pačiau kai tėtis jai laižė uzpakaly pute, kai graibė už putes čiulpė jos varpute kai graibė jai papus, laižėsi, tėtis ją visą išlaižė. Živilė jam čiulpė o poto tėčio visas penis atsidūrė jos išangei. Živilė ir tėtis taip dejavo ir lb. Garsiai kvėpavo. Paskui tėtis pimpalą sukišo į jos makštį ir taip dejavo. Paskui peni trynė į varpą darė įvaires sekso pozas ir t.t. Parkui jie baigė man buwo ant jų lb. Pikta! Aš živilės ir tėčio nekenčiu! Ši istorija tikra aš tikrai neišsigalvojau!

Panašios istorijos

6 komentarai

  1. Gerai, kad lempos galingos – viską matei, kada ką darė, ar ne? Fantazuotoja. Šlykštu. Verčiau skaityk pasakas – iš to amžiaus dar neišaugai.

  2. Kad ir kaip sunku man tai pasakyti bet pirmoj eilėj čia yra NESĄMONIŲ NESĄMONINGA NESĄMONĖ antroj eilėj tai Tu ir ”Živilė” esat tikros sesės svarbu motinos tos pačios..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>