Skaudu, bet vistiek myliu

21 000 perskaitymų
fantzijos.lt

Naa, pradėkim nuo to, jog man iki šiol yra skaudu… Gyvenimas iš manęs nežmoniškai paprikolino, nors man tik 16 metų ir visas mano gyvenimas prieky, bet aš jaučiuosi sulaužyta ir.. Uff… Na tiek to, prie reikalo pereinam ir jūs viską suprasite.
Tai va 2012metų vasarą internete susipažinau su vaikinu, kažkaip pradėjom susirašynėt, apsikeitėm numeriais. Iš pradžiu jis man nekrito į akį.. Tiesiog bendravau kaip su paprastu vaikinu ir tiek.. Naaa, jis man kiekvieną rytą skambindavo, kadangi vasarą jis dirbo ir žadindavo mane, kalbėdavomės su juo valandomis, vėliau stengiausi vengti jo skambučių. Išėjo taip, jog jis man meilėje prisipažino nors dar nesimatėme. Nesupratau, kaip galima pamilt žmogų net nematęs jo.. O jis atsakė, jog jam išvaizda nėra svarbi, svarbu kaip žmogus bendrauja… Pagalvojau well, okay… Na taip nesimatant jis nusprendė, kad mes esame pora.. Nieko jam nesakiau, nesipriešinau, tik jaučiau, kad kuo toliau tuo labiau mane traukia prie jo. Vėliau rugpjūčio mėnesį išvažiavom su drauge prie jūros ir mes buvom ten 1sav., per tą laiką tikrai labai jo PASIILGAU (bet mes iki šiol nesimatėm), pajaučiau tą atsumą tarp miestų na ir va, grįžau aš į Vilnių ir norėjau jį labai pamatyt, tad susitikom…
Buvo nuostabu. Susitikę mes nuėjom į tokį a le parkelį, į parką ėjome vienas šalia kito, neėmė manęs už rankos ir aš pati to dar nenorėjau.. Na tai žodžiu nuėjome į parką ir ten atsisėdom ant suoliuko po medžiu, buvo vakaras, saulė jau leidosi, o mes sedėjome kalbėjomės apie viską.. Jis paėmė mano ranką, glostė ją švelniai, žiūrėjo į mane savo nuostabiomis rudomis akimis.. Bet aš nejaučiau, kad myliu jį taip, kad achhh… Tą patį vakarą jis mane netikėtai pabučiavo ir aš pasijutau nekaip, bet buvau sužavėta. Vėliau jais lydėjo mane į stotelę ir dar susitikom su juo draugais, pasibuvom truputuka su jais.. Ir jau įsėdom į autobusą, jis anksčiau išlipo, o man dar liko kelias stoteles važiuot. Naaa, kitą dieną jis man pasakė, jog jo draugai pasakė, kad aš graži, jog jam pasisekė ir blah blah blah… Taip ėjo laikas ir aš pajaučiau, kad nieko stipraus jam nejaučiu, mažai susitikinėjom ir aš jam pasakiau, kad laikas išsiskyrt..
Taip prasidėjo mokslo metai, mano gimtadienis, kaip tik suėjo 16 metų (jam buvo 17, dabar jam 18).. O aš vaikštau į lietuvių korepeticijas, lankau jo mokykloje.. Na ir taip vieną dieną einu, užeinu į mokyklą jau, klausausi muzikos pasuku galvą ir žiūriu jis sėdi.. Nuo to viskas pasikeitė, vduje viskas apsivertė… Visas 45min, nesiklausiau mokytojos, tik apie jį galvojau. Pasibaigė pamoka ir parašiau jam… Jog ilgiuosi jo, labai ilgiuosi… Jis atrašė, kad irgi ilgisi, jog mes neišskiriami, kad esam nuostabi pora.. Na ir kaip jis supratot, taip mes vėl pradėjom draugaut.. Vėliau pastebėjau jog jis pasikeitė, vėl mažai bendravom.. Jis pasakė, jog nori padaryt pertrauką..Buvo sunku, supratau, kad jau galas.. Pasakė, kad nežino ar myli mane, ar tai ‘prašla lyubov zaviali pamidory’ ir jam reikia laiko.. Mylėjau jį ir myliu dabar, bet tada buvo sunku, draugai padėjo išlikt savoj vietoj. Naaa tai paliko žodžiu jisai mane, retkarčiais stotelėj susitikdavom netyčia jis paklausdavo kaip aš, ar turiu vaikiną.. O aš visalaik šypsodavausi, nerodžiau, kad man sunku, kad negaliu be jo..
Taip ėjo laikas ir vat jau buvo lengviau ir jis man parašė gruodžio 30 dieną.. Pasakė, jog nori susitikt ir būti vėl pora, jog negali be manęs, padarė didelę kvailystę. Apsidžiaugiau, bet širdis vistiek nerimavo… Na ir va, jau gruodžio 31 diena, nuvažiavau su savo draugais naujųjų švęst. Apie 24h nakties jis mane pasiėmė su mašina, teko draugams pameluot, jog važiuoju pas giminaičius trumpam, o 2-3h nakties grįšiu… Nuvažiavom su juo prie forum palace į parkingą, ten sedėjom, bučiavomės, kalbėjomės, jis žiūrėjo į akis ir sakė, kaip mane myli, tačiau aš tylėjau ir neatsakinėjau jam. Atsisėdom ant galinių sėdynių ir ten jis mane paguldė, pats buvo virš manęs, prilaikė mane, bučiavo kaklą (o taip be galo mane užveda) stengiausi priešintis, bučiniai darėsi vis karštesni.. Greit apsikeitėm, jis atsisėdo, o aš jam ant kelių ir tuoliau bučiavomės.. Taip išgirdom fejerverkus, supratom, kad jau naujieji.. Jis mane pasveikino ir pasakė jog sugalvojo norą, kad mes visalaiką būtumę kartu.. Jis norėjo tai padaryt tą patį vakarą, bet aš pasakiau ne, nes bijau. Jis suprato ir neskubino manęs..Na ir poto aš grįžau pas draugus.
Susitikinėjom beveik kiekvieną dieną (buvo žiemos atostogos). Važiavom į forum’ą. Ten buvo nepakartojama, nieko nereikėjo daugiau.. Ir taip atėjo sausio 4 diena… Susitikom, nuvažiavom į forum’ą, pasižiūrėjom, kad ten nieko gero ir nuvažiavom į jo butą (žinojau, kad dabar aš jau tai padarysiu). Jis pastebėjo, kad aš jaudinuos ir pasakė, kad nebijočiau.. Na taip pradėjom bučiuotis, paguldė ant sofos mane, nuėmė megztinį, maikę.. Nutempe džinsus, net neatsegdamas.. Bučiavo kaklą ir slinko vis žemyn (nepamenu, kaip jis atsidūrė beveik nuogas) na ir pradėjo mane jaudint bučiuodamas tą ‘moterišką vietą’, buvo tiesa pasakius, nuostabu nors tai gal skamba labai nekaip… Bučiavo visą mano kūną, o aš jau negalėjau vienoj vietoj išgulėt. Ir jau pamačiau, kad jis maunasi prezervatyvą, galvoje tik vieną mintis ‘nu vsio, laikykis :D’. Po truputį jis įėjo į mane.. Skaudėjo. Jis pradėjo judėt, kartais žiauriau įkišdavo, tada neištverdavau ir suklykdavu, įkasdavau jam, arba pravarydavau su nagais per nugarą.. Buvo malonu, nors ir skaudėjo.. Tik mums sutrugdė skambutis į duris, jis nuėjo pasižiūrėt kas ten.. Prie durų buvo ‘reklamščikai’… Kai grįžo, jis norėjo tęst, bet aš atsisakiau, man to jau per daug buvo. Tai jis pasakė: o dabar pasivaliokim lovoj.. Buvom tik su kelnaitėmis, bet jam tai netrugdė ir toliau manęs jaudint.. Buvo nerealu, kaip gulėjau atsiremus nugara į sieną o jis taip žiaurokai mane prie savęs pritraukdavo ir bučiuodavo lūpas, kaklą.. Padariau jam masažą ir pagalvojau, kad jau laikas rengtis, pasiūliau jam ir jis neatsisakė.. Po visko to nuvažiavom i forum’ą, ten vėliau atvažiavo ir kiti. Pasibūvom ten, jis man tyliai į ausį pasakė: ačiū. Ir padovanojo grandinėle pusė širdutės. Užsidėjau ją ir nešiojau.
Na ir dabar trumpai užbaigsiu, jog vieną dieną kažkas isilaužė į jo facebook’ą ir pasakė, jog jis gėjus.. Apsiverkiau, nežinojau, ką daryt.. Neįsivaizdavau, paskambinau jam, o jis pasakė, jog tai ne jis rašė.. Daug kam buvo parašyta, kad jis gėjus. Po dviejų kažkur dienų jis man parašė žinutę, kad jis iš tiesų yra gėjus. Su manim jis draugavo,kad visi galvotų jog jis normalus.. Permiegojo su manim, nes norėjo orentaciją pakeist, bet jam nepavyko. Pasimėčiu, nežinojau kaip elgtis, viskas viduje plyšo.. Norėjosi rėkt, viską trankyt.. Nepatikėjau, galvojau čia tik kažkokia lieva atmazkė.. Paklausiau, ar jis jau tą darė su vaikinu, jog žino, kad merginos jo netraukia? Jis atsakė: ‘taip…’ Parašė: ‘aš negaliu turėt šeimos, tu tai supranti?! As gėjus!’ Ir dabar nemato priežasties tai slėpt.. Manim tiesiog pasinaudojo, o aš patikėjau, nes norėjau šiltų jausmų, patikėjau…
Vat toks buvo mano pirmas kartas, nuo žmogaus kurį aš mylėjau ir myliu dabar…Skamba neįtikėtinai, net man, bet tai įvyko, MAN! Visą laiką svajojau turėt tobulą pirmąjį kartą… Bet visgi tiesa tas, jog pirmoji meilė būna nesekminga.. O dar labiau aš bijau, jog sena meilė nerūdija…

Panašios istorijos

76 komentarai

 1. Pasakysiu iš savo patirties. Pirmą kart man širdelę sudaužė 15m (dabar man 17) paliko mergina kuri man BEGALO PATIKO po 1nerių metų draugystės ir labai pergyvenau. Bet dabar neikiek ant jos nepykstu ir vis dar susirašome kartais. Aš neliudžiu ką praradau, o džiaugiuosi ką turėjau – nuostabius ir linksmus prisiminimus su ja :)

  • Ta prasme, aš gal irgi nepykstu.. Bet skaudu, kai tu myli žmogų,o jis tavimi naudojasi ir meluoja jog myli.. Tiesiog. Negaliu dabar jo matyt, labai bijau jį sutikt, netyčia, nes tada viskas širdy susispaudžia…

   • Aš ir palikau buvusią nes ji truputį psichė tapo. Pradėjo kalbėt ir daryt nesamones, nusišnekėt ir pan. O db man gyvenimą gadina… Tokių man gaila kurie toliau lenda į svetimą gyvenimą ir gadina viską.

  • you forgot lots and lots -The out of shape that want go there for sprots, but end up stopping at every rolling food thingie, from turmus, to hotdogs.-The middle age crisis guy, who at 40something remembered that he hadn’t worked out since he was 15, and he can’t see his penis anymore.But he still try to squeeze in those 70 s shorts that belonged to him when 15 -The super extra fit people who deliberately wear tank tops to show off their muscles. They never bring towels, to wipe their face they use their shirt , in doing so accidentally showing off their ABS.-The non walkers who sit in the car eating turmus while making fun of the walkers/runners.-The couples who are too busy rocking the car to notice that its already day light/ not dark enough to do that -The old fishermen who look at the others and remember their youths.-the kids on bicycles/rollers who almost trip everyone.-the dogs who like barking at walkers.those are a few too lazy to write more

 2. hmm… istorija išties šauniai aprašyta. o aš tau linkiu stiprybės, ir būk budri. tik gerai pažindama žmogų leiskis į gilesnius santykius. sėkmės!

  • I exeradcise induced ahsmta, and someadtimes I can deal withadout my inhaler, but I find it easadier just to the inhaler if not actuadally leave, so I can breathe, so it will be cleared to run betadter. I also have ahsmta from other causes (aniadmal dust, etc.) They are the same thing, someadtimes it can be workading on their own, but I do not see the point that ‘* * sufadfer unnecadesadsaradily. I will do it for a couadple of minadutes, etc., but does not improve (and someadtimes you can) I breathe, I do not know how it sounds. It is no fun being able to breathe!

 3. Nepyk,perskaiciau,kvepia tokiu netikrumu.Daug kur neatitikimu,netikiu ta istorija.Nerasinekit vaikai tokiu nesamoniu,geriau ta laika skirkit mokslui.Spesit dar.Tada nereiks ir fantazuot,kai kazka teks isgyvent.Po keliu metu juoksites is savo keverzones.Sekmes.

 4. Čia jau žinok tavo reikalas, tikėt ar ne. Man tai visai nerūpi, tiesiog negalėjau savyje to jau laikyt, tikiuos jog niekas manęs nepažins.. Ir norėčiau, kad kiti nekartotų mano klaidos.. Ir tiek.. O įrodinėt, jog taip iš tiesų buvo nesiruošiu. Sekmės.

  • Reikia demesio ar ne vaikuti?Gaila man jusu,issilaikyk ta pokalbi,kazkada kai suaugsi paskaitysi,juoksiesi!

   • Since bronadchospasm asthma are both the same, but the issue difadferadently. The cause of exsreice-induced asthma, inhalaadtion of cold air or air that is colder Raumluft.Aerosole is not harmadful, it should be two 15 minadutes before the exeadcuadtion. Limadited to only two trains.

  • Hi Deanna, I have nothing sicpifec to comment I have just started to learn about horses and found your blog interesting.I’ll surely give my expert comment once I become one . BTW which country are you from.Happy blogging

 5. Pritariu anonimui, kuris parase si straipsneli.. Ir visiskai tikiu, dabar XXI amzius, galima visokiu nesamoniu sulaukt. O jus Rasa, jei netikit ir sakot, jog cia vaikiskos kaverzones, tai ka veikiat cia? Neskaitykit tiesiog ir viskas.. Paraset, jog netikit ir tiek to.. Ir plius, jus gal policijoj dirbat ar kazkur panasei, arba zinot visa istorija, jog sakot, kad daug kas neatitinka siame pasakojime? Pff, juokinga esat.
  O tau anonime, linkiu stiprybes.. Buk gudresne, suprantu, jog cia gal pirmoji meile buvo ir dabar tau tikrai skaudu. Bet manau, surasi daug geresni, o po kazkokio tai laiko atrodys kaip nuotykis, aisku nelabai linksmas.
  Sekmes, laikykis.

  • Got the files. Thanks for sharing! There are some posts here from pelope who are happy and/or proud not to have either a FaceBook account or a Twitter account. Holy crap! It’s friggin’ 2012 and you call yourself a developer and you have neither a FB or Twitter account? Guess what, THEY ARE FREE. Man, I am just astonished by this. Old folks, teens, pelope who are effectively computer-illiterates can have them. Are you like hipsters or something where you don’t have them because it’s too mainstream or something? I’m really curious.

 6. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 7. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 8. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>