Su meile…

8 009 perskaitymų
fantzijos.lt

Tai nutiko šių metų kovo 8,per moters dieną. Su juo susipažinau internetu. Jis iš Indijos. Bendravom su juo 5 mėn,tada jis panoro atvykti į Lietuvą.
Laukiau jo Vilniaus oro uoste. Kai jį pamačiau realybėje,mano širdis suspurdėjo. Dieve,jis toks gražus,aukštas,o akys… Jam yra 23 m.
Tos pačios dieno vakarą,kai jis atvyko,nuėjome į kavinę Vilniaus centre. Jis prisėdo šalia. Užsisakėme tik arbatos. Šnekėjomės apie viską,šypsojomės,o aš jo norėjau kaip vyro.
Išėję iš kavinės,nuėjome pasivaikščioti Rotušės aikštėje. Tą vakarą buvo šalta,o aš buvau be striukės. Jis paskolino savo megztuką. Jis mane aprengė ir prisilietė prie manęs. Jo kvapas… Manau,jį įsimylėjau.
Pavaikščioję grįžom į viešbutį. Vilniuje tik pernakvojome. Pati esu iš Utenos.
Kitą rytą susiruošėme į Uteną. Jis man padarė pusryčius.
Na štai,mes jau Utenoje. Priėmiau jį gyventi pas save,nes tėbai gyveno atskirai. Išsikrovęs daiktus,jis užpildė dokumentus,nes jis panoro gyventi Lietuvoje. Mes vis dar laukiame leidimo.
Kitą dieną man reikėjo į paskaitas. O jį teko palikti vieną. Manau,vaikinukas nenuobodžiaus,nes turiu xbox. Per paskaitas mano mintis užvaldė jis.
Grįžau namo. Ir ką radau! Mano mylimasis,galvojau,kad jausmai vienpusiai,paruošė pietus. Tai buvo kažkoks indiškas patiekalas. Pavalgėm,atsigėrėm. Aš dar porą valandėlių pasimokiau. Nusprendėm pažiūrėti filmą “Karo gėlės”. Begulint sušalau,o jis pasiūlė atsigulti ant jo krūtinės. Užmigau. Jis taip pat miegojo. Atsikėlusi ilgai į jį žiūrėjau. Jis pramerkė akis. Ir staiga jo lūpos pradėjo bučiuoti manąsias. Aš glosčiau jam pilvuką. Jis užsilipo ant manęs. Pradėjo mane glamonėti. Bučiavo kaklą,lūpas. Po to nurengė mane,o aš jį. Koks jis seksualus! Tikras Indijos princas. Jis kandžiojo,čiulpė mano krūties spenelį,lietė ten. Tada jis švelniai angliškai paklausė :
-Ar tu to nori,saule?
-Taip,aš to noriu. ,- atsakiau.
Nors buvau nekalta,taip pat ir jis,truputį bijojau. Skausmo nebuvo,tik šiek tiek kraujo. Pasimylėję,nusiprausėme duše,pavakarieniavom ir nuėjome miegoti.
Rytą jis padarė ir atnešė pusryčius į lovą. Radau raštelį : I love you. Tą patį pakartojo ir žodžiu.
Prieš 2 savaites jis man pasipiršo. O po keleto dienų sužinojau,kad esu nėščia.

P.S. Istorija yra tikra.

Panašios istorijos