su patėvio broliu

17 017 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki aš esu Lulu man pirmas kartas nutiko neseniai vasario 29 diena. Mano tėvai išvažiavo keturiems menesiams i tailandą mane paliko su patėvio brolio priežiūra man 15 metu o jam 21 jo vardas Gustas . Pradėkim.. Man Gustas labai patiko jis sportiškas gražus mielas ir stiprus. Namo gryžau gal 6 valandą vakaro .
- Labas Gustai
-Labas
Aš nuėjau persirengti užsimoviau šortus :D man karšta visada tai namie taip ir būnu ir marškinėlius permatomus matėsi liemenėlė. Nulipau žemyn atsistojau prie jo isiremiau į stala . Aš žiūrėjau į jo akis jis nuėjo į tualeta aš neišgirdau kai jis gryžo priėjo prie manes paėmė mano ranką ir ikišo į kelnes aš paliečiau jo peni. Tada paėmė mane ant ranku ir nunešė mane i viršu . Nuėjo į tėvu kambarį. Ijungė porno kuris trunka 5 h. Nurengė mane aš likau su liemenėle ir triusikėliais aš jam nuėmiau marškinėlius ir kelnes jis pasiūlė masaža petims aš sutikau jis taip švelniai darė aš paimiau jo rankas ir sukišau po liemenėle ja nusiemiau jis pradėjo čiupinėti ir laižyti tada jis nusiemė apatinius ištraukė peni ir pasiutes skaudžiai stvėrė man už plauku aš suvirkau ir jis sukišo peni man i burna gal 30 cm aš pradėjau dūsti o jis sako:
- čiulpk, Arba bus blogai
- zuiki kodėl toks piktas ?
-šiaip dabar mylesimes visad
Tada jis numovė man kelnaites ir kaišiojo aš nualpau iš skausmo o jis kaišiojo poto mes susitaikėm ir dabar taip darom kiekviena diena

Panašios istorijos