Su pusbroliu

5 117 perskaitymų
fantzijos.lt

Bet atėjo vasara ir reikėjo važiuoti į giminių sustikima.
Vakare nuėjau į palapine viena, ir po kiek laiko atėjo pas mane pusbrolis, mes su juo kalbėjome kvailomis temomis, ar esame praradę nekaltybes. Aš išraudau ir jis paklausė ar aš norėčiau pamėginti taj padaryti, Žinoma iš karto nesutikau bet esu greitai perkalbama.
Jis pradėjo mane bučiuoti, glamonėti, ir bučiuoti kaklą. Negaliu slėpti man tai patiko ir nedgi labai. Tad priėjome ta vieta , staiga jis įėjo į mane man labai skaudėjo bet stengiausi to neparodyti. Jis vis greitėjo ir man darėsi vis maloniau. Šį įvykį prisimindama man darosi vis labiau ir labiau gėda .

Panašios istorijos

3 komentarai

  1. labas as papasakosiu apie savo pirmajy katra man tada buvo 15 o dabar 16 gavosi taip kad pas manobroly ateidavo draugas ir jis vis ziuredavo y mane as jam kavos padariau poto jis su broliu atejo y mano kambary jis sako parasyk man as atsakiau neturiu nr jis man dave savo nr ir mes bendravom iki naujuju metu tada jis per antra nauju metu diena atejo pas mane ir mes nuejome miegoti jis apkabino mane pabuciavo ir mes pasimylejom buvo nerelu ir as jy labai myliu o jis mane dar ir dabar taip pakartojam. Sory uz klaidas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>