Tikra pasaka

4 183 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveikučiai , ši istorija visiškai tikra , kad ir kaip keistai skambėtų.
Apie PK galvojau seniai. Turėjau kelias progas tai padaryti , bet nė vieno vaikino… Turiu daug pažistamų , kurios ‘duodasi’ su visais. Šlykščiuosi jomis. Nenorėjau niekada tokia tapti.
Su Savuoju susipažinau prieš 20 dienų. Jis man iškart patiko. Draugiškas , stiprus , linksmas. Pasisekė – aš jam irgi . Susipažinom labai atsitiktinai. Prieš 2-3 metus stotelėj priėjau prie 3 vaikinukų , paprašiau pridegt … o šią vasara su mergina ir jos vaikinu, kuri gyvena toje pačioje pusėj kaip aš. Ir tą dieną kai susipažinau su Savuoju , su drauge ėjom iš dramos. Ji mane ten nusitempė. Kai ėjom pro juos , nepamačiau nei vieno . Tik išgirdau , kaip panelės vaikinas kviečia mane. Pavadinkim ji A , o jo mergina L. Jis nebūtų manęs , pastebėjąs, jei ne vienas iš 3 vaikinų (D) iš stotelės. Taip ir galim sakyt per 3 žmones susipažinau su Juo . Tą patį vakarą , nuėjom pas A į butą . Mano draugė namo, tad galim sakyt likau viena tarp nepažįstamų. Kai nuėjom į balkoną parūkyt, paprašiau D , kad gimtadieniui parūpintų man ko stipresnio . Gimšiukas turėjo būt už 3 dienų.
Per mano gimtadienį parūkę stipresnio , mane labai patraukė prigult. Atsiguliau šalia savojo, buvom jo bute. Tą vakarą vos nepasimylėjom. Kitą dieną jis pasiūlė draugaut. Už savaitės vėl tas pats – tūsas per naktį ir mes kartu lovoj … nuogi ^^ . Džiaugiuos , kad jis manęs nespaudė , nors ir mačiau kaip jis to nori… Ir vėl už savaitės šiek tiek ‘apsipykom’, nes jis pamatė , kad susipjausčiau rankas. Palydėjęs vakare namo , liko su A, D ir savo geriausiu draugu, na ir dar viena pana. Žinojau , kad naktį , kai tėvai užmigs , galėsiu išeit. Taip ir išėjau 2 nakties . Jis mane pasitiko, pakalbėjom, susitaikėm. Nuvarėm pas A į hatą, D su panele turėjo eit namo. Mes net neplanavom… jis buvo 2 paras nemiegojęs ir norėjo bent valandą pamiegot… A užmigo ir mes tyliai pradėjom glamonėtis. Jis pasiūlė pereit į kitą kambarį. Mačiau kaip jis to nori , ir pati jau buvau pasiruošusi. Radęs apsaugą , lėtai į manę įėjo. Skaudėjo žvėriškai , bet jis buvo labai švelnus , po poros minučių skausmas praėjo ir galėjom tęsti . Kažkur už 20min suskambėjo žadintuvas – laikas žadinti A. Tyliai apsirengėm ir nuėjom parūkyt. Buvo tamsu ir aš belenkaip bijojau , kad krauju ištepiau lovą : D kai jis jau lydėjo mane , lifte atsiprašė, kad padarė man skaudžiai . Dabar tikrai tikiu , kad su išbūsim ilgai. Gyvenimas eina pagal dainą …

Panašios istorijos