Žaidimai su vaikino draugu

14 885 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki, noriu pasipasakoti… Tai tikra istorija, nežinau, ką man daryti… Širdį skauda dėl to, kaip elgiuosi su savo vaikinu… Mes dar esame studentai. Mano vaikinas nuomojasi bute kambarį. Tame bute dar gyvena buto šeimininkas, dar vienas studentas ir geriausias mano vaikino draugas (jiedu grupiokai).
Aš ir mano vaikinas esame tartum sielos brolis ir sesuo. Draugaujame jau dvejus metus, bet šiaip draugai esame jau apie šešis metus. Visus tuos šešis metus mano vaikinas Arnas (vardai pakeisti) turi draugą Dainių. Tad aš su Dainiumi irgi gerai pažįstama, mes gerai sutariame. Esame kilę iš nedidelio miestelio, ten buvome subūrę kompaniją, visuomet laiką leisdavome kartu.
Atėjo studijų metai ir Arnas su Dainiumi išsikėlė gyventi į didmiestį. Po metų ėmiau studijuoti ir aš, taip pat persikėliau į tą patį didmiestį, gyvenu bendrabutyje. Kadangi mūsų miestelio kompanija išsiskirstė, likome tik mes trys – aš, Arnas ir Dainius. Todėl laiką leidžiame kartu, bendraujame. Aš pas Arną dažnai nakvoju, turbūt daugiau naktų praleidžiu pas jį nei bendrabutyje.
Spalio mėnesį Arnas išvažiavome namo. Aš likau mieste. Visai nebuvo ką veikti, tad susitikom su Dainiumi. Mes su juo kartais susitikdavome ir be Arno (pvz., baigdavosi paskaitos, aš nueidavau į kavinę, paskui prisijungia Dainius, kai baigiasi paskaitos, ateina ir Arnas), tačiau Arnas anksčiau ar vėliau prisijungdavo. Buvom lyg šeima. Tad nieko blogo nematėm ir negalvojom susitikdami. Išgėrėme po porą alaus butelių kažkokio darželio kieme. Buvo ruduo, vėsoka ir tamsu, tad nusprendžiau, kad jau keliausiu namo. Tačiau Dainius ragino eiti pas jį, sakė, pasėdėsim, pažiūrėsim kokį filmą, aš juk galėsiu miegoti Arno kambaryje. Sutikau. Sėdėjom Arno kambaryje, prieš tai nusipirkom porą butelių šampano. O man jis taip “kala” į galvą… Kalbėjom apie nieką, žaidėm kortom, klausėm muzikos. Bute buvo ir šeimininkas, ir kitas studentas, bet jie turbūt nei nežinojo, kad Arno nėra (visi tarpusavy nelabai bendraudavo ir retokai susitikdavo, nes gyvenimo ritmai skirtingi, susimatydavom iš esmės tik virtuvėj). Kai jaučiau, kad jau esu gerokai apsinešusi, nusprendžiau, kad laikas eiti miegoti (buvo apie pirmą valandą nakties). Esu labai higieniška, tad pasiėmiau Arno rankšluostį ir nubėgau maudytis. Išsimaudžiusi įlindau į Arno maikę ir kol Dainius išeis iš kambario, užsidėjau timpas. Tačiau Dainius nenorėjo eiti iš kambario, vis dar ragino paplepėti. Užsikalbėjom apie seksą. Viskas nuo to ir prasidėjo.
Su Arnu draugystė buvo tobula, bet ne sekso prasme. Mylėdavomės retai, jo lytinis organas visai nedidelis, man vis norėdavosi didesnio, bet ką jau padarysi. Be to, Arnas buvo labai švelnus visomis prasmėmis. Aš buvau padori mergina, tačiau manyje visada kirbėjo kažkoks noras užsiimti seksu netikėtai, ekstremaliai, įvairiai ir t.t. O Arnas šiuo klausimu buvo monotoniškas ir senų pažiūrų. Keista, kad taip jau nutiko, nes dažniau vyrai geidžia to, ko negauna iš moterų, o ne atvirkščiai. Tačiau kadangi Arną mylėjau, tenkinausi tuo, ką gaudavau, tik kartais pažiūrėdavau pornografinius filmukus ir bent vaizdu pasitenkindavau. Ir visa tai aš papasakojau Dainiui… Gailiuosi, kad tada ten ėjau, kad gėriau… Blaivi nebūčiau to pasakojusi…
Kadangi tarp vaikino ir merginos paprasta draugystė užsimezga retai, vis jutau, kad nors ir myliu Arną, dabar noriu Dainiaus. Kai išsipasakojau, jis ėmė manęs klausinėti, kokios mano fantazijos, ėmė pasakoti savas. Dainius merginos neturėjo. Turbūt buvo ištroškęs. Ėmėme bučiuotis. Nustūmiau. Liepiu nueiti į dušą. Dainius susinervino, bet nuėjo. Per tą laiką ėmiau galvoti – KĄ TU DARAI… Bet žinojau, kad darysiu tai toliau. Dainius grįžo tik su apatiniais. Jam jau stovėjo. Toliau mes net nesibučiavome. Numoviau jam tuos apatinius, atsiklaupiau prieš jį ir ėmiau laižyti jo penio šonus. Neliečiau galiuko liežuviu. Erzinau. Liečiau penį rankomis. Dainius glostė mano plaukus ir švelniai dejavo, o kai staigiai įsikišau jo penį į burną ir ėmiau laižyti galiuką, aistringai čiulpti jo penį, atrodė, kad jis rėks iš malonumo. Jis suėmė mano galvą ir ėmė pats judėti mano burnoje, jo judesiai darėsi vis gilesni, stipresni, greitesni. Paskui jis ištraukė savo penį man iš burnos ir ėmė aistringai mane bučiuoti, laižėmės, glamonėjomės kaip patrakę. Jis glostė mano nugarą, mano pilvuką, nuėmė Arno maikę. Kadangi ruošiausi miegoti, buvau jau be liemenėlės. Dainius paguldė mane ant lovos ir ėmė maigyti, bučiuoti mano krūtis. Speneliai buvo stangrūs, jis juos laižė ir lietė pirštukais. Netrukus jis nuėmė ir mano timpas bei kelnaites. Kelnaitės buvo tiesiog peršlapusios, degiau aistra. Dainius ėmė glostyti mano putytę ir ėmiau dejuoti, tik stengiausi kuo tyliau, kad bute esantis šeimininkas ir studentas neišgirstų. Su pirštais Dainius glostė mano klitoriuką ir galiausiai nusileido žemyn – ėmė jį bučiuoti. Liežuviu darė stiprius, greitus judesius ir jaučiau, kad kuo toliau, tuo labiau drėgstu, ėmiau pati judinti Dainiaus galvą, malonumas buvo neapsakomas, dar niekas man nebuvo daręs oralinio. Dainius pakilo aukščiau, bučiavo mano krūtis, galų gale atėjo ant manęs ir į mane įėjo. Jo penis buvo daug didesnis nei Arno, be to, aš buvau tokia susijaudinusi, kad kai jis į mano įėjo, suaimanavau. Lova buvo paklota, tad Dainius uždengė man burną antklode, o aš antklodę įsikandau į dantis. Ir jis ėmė judėti. Taip giliai, kaip Arnas niekada nebuvo judėjęs… Su kiekvienu judesiu buvo vis labiau gera, visą laiką buvau įsikandusi antklodę. Ilgai neištvėriau – ėmė ir atėjo orgazmas. Raičiausi, norėjau klykti ir nustumti Dainių nuo savęs, nes buvo per daug gera, tačiau jis, suprasdamas, kas man yra, vis dar judėjo. Kai aprimome, žinojau, kad ir Dainiui reikia sukelti orgazmą. Tikrai nemaniau, kad tai kada nors padarysiu, tačiau liepiau Dainiui atsistoti, prieš jį atsiklaupiau. Nuvaliau jo penį ta pačia antklode, kad būtų sausesnis ir vėl ėmiau daryti oralinį. Dainius irgi ilgai netruko. Jutau, kad man jam ateina orgazmas, bet penio iš burnos neištraukiau. Pajutau, kaip Dainius ima susiriesti ir sperma išsilieja man į burną. Tada Dainius penį ištraukė, o aš spermą išspjoviau. Nuryti nedrįsau.
Tąkart tuo viskas ir baigėsi. Arnas po savaitgalio grįžo. Laiką vėl visi leisdavome kaip anksčiau, Arnas nieko neįtarė ir nesuprato. Blogai, bet aš buvau daug laimingesnė nei anksčiau. Seksas su Arnu ėmė nebeslėgti, nes žinojau, kad pasitenkinsiu su Dainiumi. Tad net santykiai su Arnu tapo geresni, jis galvojo, kad aš laiminga, kad man pradėjo patikti tik švelnus seksas ir jis tikrai tapo geresnis, nes jaučiau, kaip Arnas mane myli, kaip viską daro švelniai ir ėmiau tuo mėgautis, žinojau, kad išsikrausiu su kitu… Tad santykiai su Arnu tapo tobuli. Išskyrus vieną dalyką – aš jį išdavinėjau… Su Dainiumi mylėdavomės dienos metu. Tiesiog kartais ir aš, ir jis nenueidavom į paskaitas. Būdavo taip gera. Išbandėm įvairiausių pozų, aš jodavau ant jo, bandėme ir šuniuku, ir ant stalo, ir ant grindų. Tačiau tuo istorija dar nesibaigia. Manęs visa tai taip neslėgtų, jeigu nebūtų kai kas įvykę vieną gruodžio dieną…
Su Dainiumi mylėjomės ir į namus grįžo tas kitas studentas. Žinoma, jis mus užklupo. Jis žinojo, kad aš draugauju su Arnu. Tas studentas pasirodė visai normalus, bet tąkart ėmė ir pasakė, kad viską pasakys Arnui. Ėmėme maldauti, kad nepasakytų, paaiškinome situaciją, pasakėme, kad tada sugrius mūsų visų trijų draugystė. Galiausiai jis sukikeno ir pasakė, kad jeigu norime, jog jis tylėtų, leisčiau jam mane išdulkinti kaip kekšę… Man ir Dainiui atvipo lūpa. Taip, aš išdaviau Arną su Dainiumi, bet mes vienas kitą ilgai pažįstame ir Dainius nebuvo bet kas. O mylėtis su visai nepažįstamu vaikinu… Iškart ėmiau jaustis sutepta, bet tada pasakiau, kad gerai. Ir maniau, kad tada bus susitarta dėl kito karto, kad dabar jis išeis ir su Dainiumi nuspręsime, ką daryti toliau. Tačiau jis užsinorėjo čia ir dabar. Ir dar kartu, kad būtų ir Dainius. Dainius nenorėjo sutikti, bet tas studentas jį tik nuramino ir pasakė, kad jeigu du bernai dulkina tą pačią paną, tai reiškia tik gerą mergos dulkinimą, o ne kažką tarp vyrų, gi tarp jų kontakto tai nebus. Na, ir ką… Ir prasidėjo… Iš pradžių buvo baugoka, bet paskui aš pati net įsijaučiau ir man patiko… Vienas man darė oralinį, o kitam dariau aš. Man tai buvo dvigubas malonumas. Kol vienas mane mylėjo šuniuko poza, aš kitam čiulpiau. Kol aš ant vieno jodinėjau, kitam vėl čiulpiau. Maloniausia buvo, kai Dainius mane mylėjo misionieriaus poza, o tas kitas studentas glostė ir bučiavo mano krūtis. Tada man atėjo orgazmas, bet mes vis dar mylėjomės, nes nei vienam dar nebuvo atėję orgazmai. Tas studentas norėjo analinio, bet su šituo jau aš nesutikau, nenorėjau. Galiausiai Dainius nuleido man ant krūtinės, o tas kitas studentas – į burną ir šįkart spermą nurijau.
Po to karto supratau, kad aš tikrai kitokia nei daugelis merginų. Supratau, kad man tokie dalykai patinka. Dainius ir tas studentas tapo mano partneriais. Dabar kartais mylėdavausi tik su Dainiumi, kartais tik su studentu, o kartais su abiem. Man patiko mylėtis su abiem, nes du tikrai geriau nei vienas. Dvigubi malonumai. Vienas mane dulkina, o kitas bučiuoja, glamonėja arba aš žaidžiu su to kito peniu.
Tik skauda širdį, kad Arną taip išdavinėju. Aš jį myliu, bet man neužtenka tik Arno ir sekso su juo, juolab, kai jo pasididžiavimas mažas ir jis toks nuobodus lovoje… Nežinau, kaip man elgtis. Širdis savo viena, kūnas – kita. Ir kūnas laimi, nes man tikrai gera… Be to, baisu pastoti. Dainius ir studentas nenuleidžia manyje, bet vis tiek… O jeigu nuleis, kas tada? Tad tuo pačiu esu kupina ir nerimo, ir laimės.

Panašios istorijos