Žvaigždžių palaima

6 116 perskaitymų
fantzijos.lt

Ta naktį niekaip negalėjau užmigti. Staiga pasigirdo tylus beldimas į duris. Jas atidarius pamačiau kaimynų berniuką. Aš jį jau seniai buvau įsimilėjusi.
- eime parodysiu tau nuostabią vietą,-tare jis, o aš tik linktelėjau galva. Po 15 minučių mes atsiradom ant gretimo namo stogo. Jis mane švelniai pabučiavo į lūpas ir paguldė ant jau patiesto pledo. Aš supratau ko jis nori iš manęs ir lėtai atsegiau jo kelnes. Numovusi jo apatinius, stipriai sugriebiau jo storą pasididžiavimą, o jis numovė mano kelnaites ir pabučiavo mano trikampelį. Palengva jis nuėmė mano maikutė ir pabučiavo mano nepridengtą krutinę ir staiga jo sperma ištryško tiesiai man ant krutinės, o aš atsistojau ir ji parverčiau ant nugaros ir apžergusi ji pradėjau jodinėti ir man pradėjo bėgti kraujas. Aš atsistojau ir jau norėjau rinktis savo drabužius, bet jis tarė:
-viskas gerai?
Aš liktelėjau galva ir gryžau pas jį. Jis pradėjo laižyti mano trikampėlį, o aš pasinėriau į žvaigždes. Orgazmas užplūdo visą mano kūną ir aš pradėjau klykti iš malonumo, o jis įstumė savo pasididžiavimą iki galo, o aš vis tuo mėgavausi. Norėdama jam atsidėkot aš pradėjau čiulpti ir jis iš malonumo net užsimerkė. Vos pradėjo aušti mes nulekem namo. Po mėnesio sužinojau kad esu neščia tai dabar turiu Maryja jai dabar 6 metai, o aš ištekėjau už kaimyno kuris mane nunešė į žvaigždes.

Panašios istorijos