As ir Gabriele

5 693 perskaitymų
fantzijos.lt

Tai nutiko pries 20 metu , viename lietuvos didmiessciu . Su dviem draugai, terkim tomu ir arunu ,nnuvaziavome mano automobili , tada vaz 2106 ziguliai , i kita miesto rajona kabinti paneliu . Pamateme autiobusu stotelje dvi simpatiskass merginas islipome su tomu ir jas uzkalbinome. Viena ju , vardu gabriele is karto kritoman i aki. Ji buvo trumpu , baltos spalvos ,megstu sijonuku ,balta palaidine pro kurios nerinukus matesi nuogos krutys( ji buvo be liemeneles, o tai tada buvo rimtas issukis). Pakvieteme jas i netoliese esanti bariuk, pavaisinome . Po kiek laiko pasisiuleme pvezeti jas namo. Sutiko jos ne is karto. Tik poilgu kikalbinejimu. Papraseme aruno palaukti musu bare. Toma su jo naujaja pazistama issleidau prie asstos namu , o mes nuvaziavome prie gabes namo. Sustojus pabuciavau ja atsisveikinimui ir pjutau kad man pasistojo( labai jau ji man gundanciai atrode). Gabe ,prrigludusi prie manes mano apkabinta ko gero tai pajuto !!! a. Selmiskai nusisypsojo ir ranka perbrauke per kelniu iskilima. As vos neapsalua ! . Pabuciavau ja dar kart , o ji valiukiskai paklause ar nenoriu jos pavezinti. Is netiketumo praradau k1albos dovaana , o drauguzisjau verzesi pro kelnes i laisve:). Nuvaziavome i netoliese esqnti miskeli, pradejome glamonetis. Glosciau jos baltas nuostabias krutis, buciavau vasara kvepincius plaukus. Alpau is malonumo. Taciaau pabandzius surasti jos dddregna ir karsta vietele buvau sustqbdytas ne ne ne!. Trukputi nusivyliau (juk tikejausi ……..) . Tuo metu gabe atsege manokelniu dirza, prasege uztrauktuka ir…….. . Nusmaukusi zemyn apatines kelnites islaisvino mano draugeli. Beje del jo tuomeet jauciau sioki toki kompleks , nes maniau kad jis truputi mazokas. O gqbe laikoveltui neleido – truputdli pasmaukiusi savo gleznq rankyt pasilenke ir a p z i o j o sustangrejusia varpa…..!!!!!!! . Viskas truko tik kelias minutes. Atitraunkiau ja nuo man labai malonaus veiksmo , sakydamas jog tuoj baigsiu, o ji tik syptelejo irtare – del as taip ir darau :) ! ! !. Isisiliejaui jos silta burnyte visiskai, iki paskutinio laselio, sugriebes ja ja uz riesto ir labai nemazo dailaus uzpakaliuko. Ji isgere viska godziai , tarsi taibutu apelsinu sultys ar arbata. Ir me iki dabar kartu,laimongai apsivede. Toliau gal bus ir daugiau istoriju apie nus, jeigukam patiko rasykite. ! ! !

Panašios istorijos

2 komentarai

  1. Būdama 16 metų vasarą dirbau vienoje šeimoje namų tvarkytoja. Apsiruošusi išveždavau pavažinėti neįgalų šeimininkų sūnų. Jam buvo 17 m. Jis ir pats pavažiuodavo neįgaliojo vežimu, bet sunkiai ir tik asfaltu. Susipažinau su drauge,kuri gyveno kaimynystėje. Ir taip mes trise važinėdavom. Nuveždavom iki ežero, upės. Kartą nuvažiavom prie upės, kur buvo labai negilu. Pabraidėme pačios ir pasiūlėme jam įbristi, nes keliais galėjo ropoti. Iš karto jis nedrįso, bet vėliau nurengėm ir prilaikant įbrido. Kai jam pasidarė šalta, išvedėm jį. Nebuvom numatę maudytis, neturėjom rankšluosčio. Mums vanduo nesiekė rūbų, o jam sušlapo kelnaitės, tai nutarėm nugręžti jas.Berniukas nesutiko, bet mes vis tiek numovėm paguldžiusios ant pievos numovėm. Nugręžusios dar nutarėm paerzint. Aš laikiau rankas, o draugė kuteno. Palietė jo varpą, pamatėm , jog kietėja. Tada sakom, ar duosi pieno. Jis prašė paleisti, tačiau draugė sako, nukasiu ir apžiojo. Berniukui matėsi pradėjo patikti ir išleido spermą. Kitą dieną vėl ėjom prie upės. Jau paėmiau jam kelnaites, bet vis tiek nuleidom jam spermą, šį sykį aš paragavau jo spermos.

  2. Aš sykį važiavau 3 dienų į ekskursiją su neįgaliaisiais į Palangą.. Ten važiavo nevaikštantis vaikinas. Jam visi stipresni draugiškai padėdavom. Dieną nuvykom prie jūros. Viena moteris ji nurengė pasidegint saulėje, atnešdavom vandens su kokiu indu, kad pajaustų jūrą. Pajūryje žmonių buvo nedaug. Aš jo paklausiau, ar yra įmerkęs kojas į jūrą, jis sakė, išvis pirmą sykį pajūryje. Aš jį privežiau prie vandens, nuaviau batus, kojines, jis įmerkė kojas, jam patiko. Tai sakau, gali įšliaužti į vandenį, pažadėjau palaikyti,kad nepargriūtų. Jis varžėsi prie žmonių lipti iš vežimo. Nuvežiau toliau nuo pliažo, kur nebuvo liaudies, numoviau kelnes. Jis sakė negalvojęs maudytis ir neturės pasikeist trumpų kelnių. Kadangi daugiau žmonių arti nebuvo, tai sakau, eik be jų ir numoviau. Įvedžiau gana giliai. Kai vanduo apsėmė iki juosmens, jis tapo drąsesnis, net nebenorėjo ropoti atgal. Mano teta irgi buvo neįgali, jie buvo pažįstami, tai vaikinas prašė, nesakyt jai , kad mačiau jį nuogą. Aš kaip tik sakiau pagirsiu tave, jog maudeisi, jog esi vyriškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>