Brolis ir sesuo

7 865 perskaitymų
fantzijos.lt

Buvo velyvas velyku vakaras. Sedejau namie, vienui vienas. Valgiau tevu paliktus kiausinius bei kitas gerybes. Sumaniau isijungti porno filmuku puslapi. issitraukiau savo varzteli (tuo metu buvo 9cm). Pradejau ji tampyti aukstyn, o veliau zemyn. Jau buvau beveik ipusejes ir staiga isgirdau duru skambuti. Sparciu zingsniu nulekiau iki duru ir visiskai pamirsau kad esu be kelniu. Atidariau duris, pamaciau savo sudrekusia sese, turbut todel kad pamate mano slapia, prakaituota varzta. ji spyre man i pilva, as nukritau. pradejo mane nurengineti. buvau visas ismustas prakaito ir nebegalejau tam atsispirti. Nors jai buvo tik seseri jos krutines dydis buvo D75. Pajauciau kaip ji saldziai pradejo ciulpti mano peni. As uzsimaniau jos maksties. Nieko nelaukdamas nuemiau jai kelnaites ir abu atsiguleme i 69 poza. Griebiau jai uz papuku, nuemiau liemenele is jos standzius spenelius palaiziau su savo slapiu liezuviuku. pajauciau kaio sudreko jos makstis ir ikisau ten savo daikciuka. manau jai labai patiko. tada netycia nuleidau savo sperma i jos putka. Buvau labai issigandes kad ja apvaisinau, bet ji nepastojo. Ta vakara atsiguliau i lova ir apsiverkiau ness buvau isprievartautas savo mazesniosios sesers.

Panašios istorijos

9 komentarai

  1. Prieš kurdamas apgalvok viską ir parašęs perskaityk. Šešių metų mergaitė spyrė tau į pilvą, ji tave išprievartavo, jos krūtinė D75, ji nešioja liemenėlę, tu apsiverkei. WTF? Kur logika?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>