Ji lyg kokia kekšė

32 025 perskaitymų
fantzijos.lt

Paną padaryt spėsiu visada.” Einu ir vis galvoju, galiausiai nusispjoviau. Juk merginos neturiu, tai ką man dabar daryti? Nesu nemėgstamas, bet ir numylėtas visų panelių taipogi ne.Tik nemanykit, kad jos ieškau tik dėl To. Ne, bet žiūrėti kaip klasiokas graibo papus sąvajai taip pat nesmagu. Jie seniai turbūt manė, kad esu kaltas, bet tai supista netiesa. Na, iki dabar žinoma. Su atsikrauščiusia kaimyne susibendravau greitai. 17 metų, simpatiška.
- Paduok tą kur nukrito, – toks buvo pirmas jos sakinys. Buvo persivėrusi per langą, žiūrėdama į knygelę kuri nukrito būtent prie mano kojų.
- O, tamsta nekokios sveikatos ką?
- Čiaupk žabtus ir paduok.
Na, atrodo, mes priešai. Bet visa tai susiformalavo į draugystę. Ji buvo atvira, bet ereliauti taip pat sugebėjo. Balandžio 17-ą jos gimtadienis, ji mane pakvietė. Klubas, kuriame rinkosi tokie patys skaistuoliai kaip ir aš, man, asmeniškai patiko. Kol buvau blaivus, merginos nebuvo nė vienos protiškai gražios (visos šeip gražios, bet tokios kvaištelėjusios.) mat buvo girtutėlės. Bet kai lūpas priglaudžiau prie sąvojo “bambalio”, viskas rodėsi kitaip. Kaimynė, Justė, taip pat mačiau gerai leido laiką, ji šyptelėjo man ir priėjo.
Apkabino mane, lyg aš būčiau pana, o ji bx. Ji buvo be lemėnėlės, nes jaučiau jos karštas krūtis. Ne, ne ji nežiūrėjo į mane įsimylėjusiomis akimis (kaipp kiti mėgsta čia rašyti ) . Ji tik sumirksėjo ir paėmusi mane už rankos, nuvedė į kažkokią patalpą. Atrodžiau kaip mažas vaikas, vedamas mamytės, bet tada man buvo px. Nieko pro akis nemačiau, turbūt buvo kaltas alkocholis. Ji prisėdo prie lovos, susijuokė ir prikando lūpas. Man skaudėjo galvą. Ji :
-Tai ateik ateik.
- Ką??
- Žinai, ko aš dabar noriu?
- Aha.
Kurgi nežinosi. Ji vėl paklausė tokį klausimą, kuris mane šokiravo, ne dėl to, kad apie seksą, bet dėlto, jog ji pasirodė kaip kokia kalė.
- Su sargiu dirbsim ar be sargio ?
Aš sulinksėjau. Na, peikit mane, man px. Bet buvo labai keista, kad po tokios gražios draugystės, ji taip drąsiai klausinėja.
Pradėjom bučiuotis, ją glamonėjau. Man regis, ji matė, kaip man pasistojo. Suprakaitavau, nežinojau ką daryti. Staigiai ją apsukau, numoviau jos palaidinę. Jūs manot, kad man labai sunku jau kažką padaryt?? Spragtelėjau lemenėlės sagtis ir jau viską turiu. Žinote, apie ką aš. Vėl ją apsukau, vėl pradėjome bučiuotis. Mano rūbai jau buvo nurengti. Įkišęs ranką į jos kelnaites, pradėjau ten naršinėti. O tu Dieve! Ji su savo karštu liežuvėliu braukė pro mano kūną, kol pasiekė “Tašką”. Labai malonu, tikrai. ˆ„Aš jai šiandien ne pirmas tikrai ne“, galvojau vis apie tai. Iš kažkur ištraukusi preziką, liepė, kad užsimaučiau. Taip ir padariau. Prigulęs prie jos įėjau. Iš lėto, maniau, ir jai taip bus smagiau. Tačiau kai išgirdau “krušk” pradėjau greičiau. Dar greičiau ir dar greičiau. Kaip buvo gera. Supratau, kad jau nebegalėjau išlaikyt. Nuleidau jai ant krūtų. Ir tada…. Smigau. Smigau, kaip kažin ką. Atsikėlęs ryte, visi irgi buvo tokie apspangę. Bet jos jau neberadau. Ir nebemačiau. Tik visai neseniai, gal prieš tris savaites, ėjau į lauką, pamačiau ją. Apsirengus juoda striuke, ji buvo kažko vedama į mašiną. Paižiūrėjo į mane taip baisiai.. Akys labai jau man atrodė piktos, ar tokį įspūdį padarė nuvarvėjęs tušas. Praeidamas, sušukau, “Sveika”. Ji tik linktelėjo ir įlipo su kažkokia moterim į tą mašiną. Bet kas man vėl paliko “klaustuką”, tai kad pamačiau kurtkės kišenėje pakelį. Prezervatvų.
Justė išsikraustė. Gaila, man patiko su ja bendrauti. Bet ji pasikeitė. Ir iš tos draugystės nieko nebeliko.

Panašios istorijos