Karta pas pussesere…

20 690 perskaitymų
fantzijos.lt

Na va, viena vasaros diena važavau pas puske atostogauti,mano puske buvo labai ištikus ir beje graži, taigi atvažiavau pakalbejom su puske paprikolino ir žiuriu kad jau vakaras, na sakau eisiu jau miegot sakau parodyk kur aš miegosiu ji man sako nori gal kartu pas mane kambari miegoti pagalvojau sakau gerai, taigi einam jau mietoti ir pradejom nusirenkti aš nusimoviau visus rubus tik nea triusikus jinai nusimove tik kelnes buwo po stringais su žaliais žejau i jos užpakaliuka o jinai spieceliai daro bet ka tik kad pažeciau na užgesino švesa sugulom i lova, gulim kalbam ir jinai manes papraše pakutineti ranka aš ja kutinejau pastebejau kad jau jinai miega tada nebekutinejau po kokiu 5min pajaučiau kaip jinai savo koja uždejo ant mano penio ir kokes 2min palaike ir patrauke aš nk nedariau galvojau netičia uždejo daugiau vel uždejo galvoju kad čia jau kaskas keisto ji pradejo trinti koja i mano kieta peni jis buwo kaip akmuo jau :D tada ir aš pradejau uždejau ranka jei ant kojos pradejau glostiti ji. savo ranka ikišo man i triusikus numove triusikus ir pradejo man čiulpti ji kol man čiulpe aš grabinejau juos papus kaip ji čiulpe buwo kaifas tj pasisiskas… Tada aš ant jos ir numoviau jos lemenuka pradejau laižyti juos papus jie buwo lb dideli kanžijau švelniai tada laižydamas vis slinkau i apačia tada numoviau juos kelnaites ir pradejau laižyti jos putyte :) ji alsavo lb garsiai tada jinai man ant birkos užmove kandona aš paklausiau ar tikrai šito nori jinai sako taip greičiau gali :D na ir aš i ja ijejau… Jausmas buwo lb geras… Šita istorija tikra.

Panašios istorijos

11 komentarų

  1. nu,gal,jam kitaip nejo . imu jaudintis . net nesitiki ,kad taip galejo nutikti . dabar jam geda tai pripazinti . pats kaltas ,kad jos norejo . viskas yra niekinga . kai tau norisi ,nezinai ,kur pulti . pasijunti vienisas ir atstumtas . tada norisi pasipisti . tada jiai laizai pute . po to pasineri i jos glebi . ir viskas baigiasi sugulejimu .

  2. malalletka net rašyt be klaidų nemoki,o jau vaizduoja sekso gigantą. kažin ar tau dar išvis stovi tas tavo šiaudelis

  3. Tiesiog šlykštu ir iškryoeliška istoja,atseit mažmai merginų būtų ant pasaulio,kad su pūskę dulkintumeisi …

  4. Tiesiog šlykštu ir iškrypeliška istorija,atseit mažai merginų būtų ant pasaulio,kad su pūskę dulkintumeisi …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>