Ko taip ilgai laukiau…

14 399 perskaitymų
fantzijos.lt

Man ši istorija nutiko visai neseniai,nors rutuliojosi ji erzinančiai ilgą laiką… Žodžiu,su ja susipažinau rudenį,perėjęs mokytis į gimnaziją. Ji buvo dvyliktokė,mokyklos didžėjų draugė,todėl dažnai langus leisdavo jų vadinamoj kamūrkėj,kur laikoma visa ta jų aparatūra ir kitoks šlamštas,kur aš taipogi kažkaip sugebėjau prisitrinti.Bendravimas su ja gerokai skyrėsi nuo bendravimo su kitomis merginomis,ji pati buvo visiškai kitokia nei daugelis. Ji turėjo tikrai nepakartojamą humoro jausmą,kuris jai leisdavo puikiai jaustis vaikinų draugijoje,jai buvo nesvetimi visi tie,dažniausiai tik vyriškajai kompanijai būdingi blevyzgojimai,ji praktiškai neturėjo jokių tabu,su ja mes,vaikinai,galėdavome kalbėtis apie bet ką. Aišku,aš turėjau merginą,turėjau ją ir rudenį,kai su ja tik susipažinau,turėjau ir šį pavasarį,kai viskas tarp mūsų gerokai paaštrėjo,tik kitą. Merginų mano gyvenime būta nemažai,tik kažkaip visos tos draugystės išliko tokiame kone vaikiškame lygmenyje,neskaitant kiek įdomesnių pasiglamžymų. Vaikiną,beje,turėjo ir ji,kad ir kaip keista,ilgametį.
Tai štai,kaip ir sakiau,šį pavasarį viskas tik paaštrėjo. Kaip tik čiešinau naują mergaitę,kai tarp manęs ir jos atsirado dar didesnė seksualinė įtampa. Tos dviprasmiškos(o kartais ir visai aiškios,įžūliai atviros užuominos) netruko peraugti į aistsingus pasiglamonėjimus,žinoma,visdar vengiant vienam kito lūpų ir slepiantis nuo mano čiešinamos mergaitės. Taigi,atėjo paskutinis skambutis,o mums,vienuoliktokams,švęsti irgi norėjosi,tai su dar keletu draugų prisitrynėm pas dvyliktokus,kurie šventė vienoje sodyboje. Nuvykom ten,kai jau visi buvo gerokai apšilę,bet mano akys puolė ieškoti jos,netrukus ir rado:sėdėjo ant vieno iš medinių suolų lauke,apsupta draugų,kaip visada,daugiau vaikinų,iš kažko juokėsi,šviesūs palaidi plaukai dengė pečius,rankoje skardinė alaus. Pamačiusi mane,prišoko apkabinti ir sušnibždėjo kaip manęs nori,bet,kaip jau sakiau,buvau pratęs prie tokio mūsų bendravimo,prie tokiu jos bajerių,tai tik pasijuokėm ir patraukėm kas sau. Antrąkart tąvakar susitikom kažkurio iš namelių balkone,ji rūkė,aš palaikiau kompaniją draugui,kuris netrukus pasiplovė ir likome dviese. Ji išsitraukė antrą cigaretę,dar vieną įbruko man,paaiškinusi:
-Kitaip negalėsiu šįvakar tavęs bučiuoti…
Vėl negirdom nuleistas bajeris,rūkome tylėdami,stebime veiksmą lauke,abu jau gerokai apsvaigę nuo alkoholio;tik staiga pajuntu kaip ji išpeša cigaretę man iš rankų ir įsisiurbia į lūpas. Garbės žodis,akimirką maniau,kad išprotėsiu,toliau viskas vyko žaibiškai:jos liežuvis mano burnoje,ant mano kaklo,slysta mano pilvu,galiausiai atsiduria ant mano draugužio… Mano rankos ant jos nuostabių krūtų,skęsta jos plaukuose,klaidžioja jos visu kūnu,trumpam dingsta jos kelnaitėse,paskui dingsta ir pačios kelnaitės… Atremiu ja į šaltą balkono sieną,kilsteliu už užpakaliuko,ji apsiveja mane savo liaunomis kojomis,aš įeinu ir tarsi paskęstu jos karštyje ir dusliame alsavime… Tas jausmas buvo dieviškas;po kiek laiko atsitraukiu,ir,visdar tebelaikydamas ją,finišuoju ant balkono grindų,tada ji nuleidžia savo kojas ant žemės,darkart įsisiurbia man į lūpas,ir ima rinkti mūsų rūbus. Galiausiai,susipratęs,kad ji turbūt nieko nepajuto,atremiu į balkono turėklus,ji kiek pražergia kojas,o aš liežuviu slydineju tarp jų,jos dar drėgnoje vietelėje,taip priversdamas ją gana garsiai baigti…

Panašios istorijos