Masažo pamokos – išties naudinga

3 005 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki, papasakosiu savo nebe pirmo karto istoriją. Tai nutiko mano tetos namuose, su pačia teta Rūta (Vardas pakeistas, kaip ir mano). Aš mokiausi masažavimo, turėjau pora nešiojamų masažo stalų. Vieną kart nutiko taip, kad teko apie savaitę būti pas tetą, kurios vyras tuo metu buvo komandiruotėje Ispanijoje. Su savimi kaip tik turėjau erotinio masažo stalą (kuriame yra dvi skylės krūtinei įdėti). Teta skundėsi nugaros skausmais ir paprašė manęs, kad ją pamasažuočiau. Žinoma, aš sutikau. Beje, apie tetą- ji buvo velniškai graži. Jai buvo 37 Turėjo dideles krūtis, ir dar didesnį užpakalį. Buvo stambi, bet ne stora. Tobulos figuros. Taigi, pasakiau kad reikės nusirengti nuogai. Ji sutiko ir nuėjo rengtis. Kol ji rengėsi aš pasistačiau stalą, susidėjau aliejus. Ji atėjo apsivyniojiusi krūtinę rankšluosčiu ir putytę ( makštį) prisidengdama ranka. Aš paėmiau jos rankšluostį ir liepiau jai gultis. Kai gulė dar pamačiau ir jos “melionus”. Man pradėjo stotis. Atsigulė, sako kažko tai nelabai patogu papukams. Aš pastebėjau, kad ji šiek tiek per žemai atsigulė. Pasakiau jai. Tada pasilenkiau ir ištraukiau jos krūtis pro skyles tuo pačiu jas pamaigydamas. Kai pradėjau masažuoti ji pasakė kad niežti papą, galbūt galėčiau pakasyti? Aš aišku sutikau. Pritupiau, kad galėčiau pažiūrėti į šį nuostabų vaizdą. Ir kasydamas papus juos glamonėjau. Teta šiek tiek sualsavo. Tada perėjau prie masažo. Čia nieko įdomaus nebuvo. Tiesiog, masažavau nugarą ir kojas. Atėjo užpakalio eilė. Nuėmiau rankšluostį ir padėjau po vagina. Aš jos bulkutes maigiau, tryniau. Nuo to man pasistojo. Atėjo laikas apsivertimui. Pasakiau jai tai, ji sutiko, neprieštaravo. Kai pamačiau jos kūną man pasistojo. Ji tai iškart pamatė ir pradėjo liesti mano penį. Po truputį vis traukdama kelnes žemyn. Mane tai labai kaitino. O aš maigiau jos krūtis.
Galiausiai likau tik su trumpikėmis. Na, po to ji pradėjo man čiulpti, tada laižiau jos vaginą, mylėjomės ir kitą dieną grįžo jos vyras. Mes bendravome lyg niekur nieko. O mylimės ir dabar.

Panašios istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>