Mašinos remontas

4 609 perskaitymų
fantzijos.lt

Sutinku dvi moteris , buv. kaimynę su jos drauge. Jos pradeda pokalbį apie gyvenimą ir prašo apžiūrėti, jos draugės sugedusią skalbimo mašiną, ar dar verta ją remontuoti? Sutariam datą, laiką ir aš apsilankau jos bute. Dama man aiškina, kad ji dar nespėjo persirengti. tad taip ją radau su trumpu chalatėliu. Mums vartant ir apžiūrinėjant tą skalbyklę. jos tas stilingas chalatėlis vis prasiskleidžia, parodydamas dailę šlaunelę, nors jai virš 40 m. bet dailios šlaunelės. Netrukus skambutis ir įeina jos draugė Vida. Susipažįstame. O viešniai skambutis, ji atsako: “Palauk aš paskambinsiu”. Man aiškinant detalę, kurią teks keisti, Vidai ir vėl skambutis , ji atsako :”Tau paskambinsiu”..Aš supratęs ,kad čia Vidai turi įvykti pasimatymas ar kuniškas suartėjimas su meilužiu, staigiai užrašau detalės tipą, adresą kur ją pardavinėja ir savo tel. Nr. ir pasišalinu, kad netrukdyčiau. Po sekmadienio skambutis , ar negalėtum pakeisti , detalė jau gauta. Nurodau dieną ir laiką ir sutartu laiku apsilankau. Bandau atsukti varštus, kurie nesiduoda, užrudyję. Taip aš užtrunku virš 3 val. Matau dama ruošia vakarienę, vis sukiodamąsi prie manęs, lyg norėdama pagrietinti darbą.
Pakviestas sėdu prie stalo, ant kurio dviejų rūšių gėrimai. Čia dama vis spaudžia mane iki dugno ir pan. Vakaras, lietus ima stipriai lyti. Aš imu nerimauti. O ji:” Aš esu našlė ,gyvenu viena, sofa plati, galėsi pernakvoti, o ryte tiesiai ir į darbą”. Apšilę , bevaikštant susėdame ant sofos ir aš pajunčiu, kad jos koja tai prisiglaudžia prie mano kojos, tai ne. Aš įsidrasinęs imu glostyti jos šlainelę iki tarpkojo, o ji tik koją patraukia, tai priartina, kartais mano ranką nustumia. Besiglamonėjant , ji duoda suprasti lyg miego norinti. Tad aš ją guldau į sofą ir gesinu stalinį šviestuvą., ragindamas ją persirengti. Iki ji persirengs, aš einu į tualetą ,o man grižus, ji įeina į tuliką. Rengiuosi aš gulti ,čia ji atneša pagalvę ir patalinę ir klausę :” Kaip miegam , atskirai”. Aš imu ją ir pasiguldau. Gulime ,kalbame ,pasikabiname, susiglaudžia. Aš užkišu ranką po jos kelnaitėmis ir nustembu, taip stipriai apaugusi jos makštis o plaukų juosta per pilvą iki bambos tęsiasi. Nesulaukęs priešinimosi, maunu jai kelnaites ir užgulu tarp jos prakėstų kojų.
Taip peniui įėjus į vaginą, prasideda žaidimas. tiek pažaidus, jai primenu, kad aš be apsaugos. Ji man:” Aš pasiruošus, tesk” . Po kurio laiko abu buvome orgazmo sukūryje.
Jai nuėjus apsiplauti ir greit negrįžus, aš užmigau. Ryte pabudus, jaučiu gulime abu apsikabę .
Bandau keltis, o ji tik šast ir užsiverčia mane ant savęs, tarp prakęstų kojų, aš aiškinu, kad nespėsiu į darbą, o ji tik trina mano nepasiruošusį penį ir įsistato jį į vaginą, taip ir vėl sekso žaidimas.
Baigę, skubu rengtis ,tiek užvalgę, sėdame į jos mašiną ir ji veža mane į darbą. Išlipant, ji man primena, kad liko neišbandyta remontuota jos mašina ir pakviečia užsukti. Aš jai aiškinu, kad dar galiu sutrukdyti Vidai svečiuotis, o ji atsako :”Ji jau turi kitą plotą , aš laisva, lauksiu, dar neužmokėjau už darbą. apsilankyk.

Panašios istorijos