Nepavykusi istorija

3 308 perskaitymų
fantzijos.lt

Taigi norėjau tai išbandyti ir seniai. Nulindau į visokius pažinčių portalus, pasiskelbiau, jog išpildysiu bet kokius norus ir štai vieną dieną gaunu laišką į paštą. Vien iš jo rašto matėsi, jog žmogus mandagus. Apsidžiaugiau. Tesėme pokalbį visą pusdienį, kol aš išdrįsau atsiliepti į jo skambuti. Tai buvo labai “awkward” momentas, nes jis pradėjo klausinėti manes visokiausių klausimų, pvz., kiek tau metų, ar esi bandęs ir t.t., taip išėjo, jog susitarėm susitikti kitą dieną. Per visą naktį (nes negalėjau užmigti) prisigalvojau tiek “blogų” aplinkybių, jog ryte apie tą susitikimą net nenorėjau pagalvoti.
Ateina susitikimo valanda, vos iš baimės judu… Gaunu keletą sms, jog tas žmogus jau čia, mano mieste. Atvažiuoja jo mašina, įlipu į automobilį ir negaliu pratarti nė žodžio. Laimei, tas žmogus buvo tikrai protingas ir pats pradėjo pokalbį. Tai man padėjo atsipalaiduoti… Parodžiau jam kelią iki mano namų, nuvažiavome, bet ne prie namų, o biški toliau nuo jų. Kadangi sedėjau gale (neįsivaizduoju KODĖL), jis atsiraukė priekines sėdynes ir atėjo prie manęs. Net neįsivaizdavau, kas bus toliau, o jis paėmė man ranką ir sakė nebijoti. Tada pasakė, jog geriau užsimergčiau, taip bus drąsiau ir pradėjo mane bučiuoti. Awwwwwwwwwwwww, tas jausmas tebelydi mane iki šiol. Iš pradžių laikiau lūpas suspaustas, bet taip įsidrąsinau, jog pats pradėjau jį bučiuoti ( tas skonis vis dar išlieka manyje……) Taip nuėjome link glamonių… Nusiėmėme marškinius ir taip išėjo, jog jis pradėjo bučiuoti man kaklą, tada toliau ėjo pilvu žemyn, kol pasiekė geriausią vietą……… Patikėkite, kai jums kas nors bučiuoja pilvą, jūs tiesiog sustingstate :3…. Taip pradėjo man čiulpti, tas pirmo karto jausmas…… Baigęs paklausė, ar man patiko, aš vos nepasakiau, jog myliu tave, nors buvome pažįstami vos TIK 2 DIENAS!!!! Taip pradėjau aš jam čiulpti, ir galiu pasakyti, jog man tai tikrai patiko. Man beteikiant malonumą, pro mus pravažiavo mano tėtis…. Kaip gerai, jog jis nieko nematė, nes spėjome apsirengti per kelias sekundes ir aš palindau po kėdėmis. Tada pavažiavome toliau ir vėl pradėjome tai, ko nebaigėme. Man atsisėdus ant jo, jis liepė man pasakoti savo fantazijas, taip ir pradėjome toliau bučiuotis, ir tada, iš kito kampo atvažiuoja kita mano pažįstamų mašina…. Vėl apsirengiame per sekundes, kišu ranką iš automobilio pasiimti savo batų, o tėtis už mašinos stovi lauke. Net neįsivaizduoju, kaip jis manęs nepamatė… Kuo greičiau išvykome iš ten ir nusprendėme viską baigti ( kaip gaila…)
Nesitikėjau, jog pažinčių portalai ir pirmi kartai gali būti tokie geri. Dabar be jo neįsivaizduoju savo gyvenimo ir laukiu mūsų sekančio susitikimo. Ačiū tau, jog išpildei mano pirmą karta, jeigu tu tai skaitai, Mariau :). Taip dabar rašinėjamės kiekvieną dieną ir vis atrandame lygiai tokius pačius pomėgius, taip darosi vis smagiau. Žinau, jog tu tai turėtum skaityt, Mariau, tai laukiu tavęs kuo greičiau. Dabar galiu tikrai pasakyti, myliu tave, Mariau……. P.S. man 15, jam 28 ;)

Panašios istorijos