Nevaldoma trauka

10 433 perskaitymų
fantzijos.lt

Kai pirmą kartą Ją pamačiau, tiesiog netekau žado ir ilgai negalėjau atplėšti akių. Nebuvo Ji soliariuminė fyfa, buvo begalo gražių mėlynų akių savininkė. Ir Ji buvo … mano merginos bendradarbė… Su mergina draugavau ilgai, netgi gyvenom kartu. Nemaniau, kad tas atsitiktinis susitikimas taip lengvai galėtų sugriauti viską, ką tada turėjau, bet sugriovė… Nebegalėjau išmesti Jos iš galvos.
Sąmoningai važiuodavau paimti draugės iš darbo, kad tik pamatyčiau Ją. Nors dar tada Jos beveik nepažinojau, bet iš draugės pasakojimų susidariau nuomonę, kad Ji neeilinė moteris. Nekenčiau savęs už tai, kad griaunu savo dabartinius santykius, bet nieko negalėjau padaryti, o gal ir nenorėjau. Ta trauka aptemdė man protą.
Kartą atvažiavau pas draugę i darbą, žinodamas, kad turi susitikimą ir bus užimta. Džiaugiausi radęs ofise tik Ją. Pasiūlė arbatos ir palaukti. Pasikalbėjom gal tik 10 ar 15 minučių, tačiau šypsena mano veide buvo iki ausų. Ji taip šiltai bendravo, atrodė tokia miela ir žavi. Ir nors kalbėjomės apie nereikšmingus dalykus, tos akimirkos man labai patiko.
Draugė juto mano pasikeitimą, santykiai tapo įtempti, juos gerinti bandėm įvairesniu ir dažnesniu seksu, tačiau mano galvoje sukosi tik Ji. Po vieno iš kivirčų, susidėjau daiktus ir išėjau. Buvo nesvarbu kur, svarbiausia buvo išeiti.
Sužinojau Jos skype id. Parašiau, prisistačiau, truputį nustebo, bet pradėjom bendraut. Susitikom vieną vakarą kavos. Klausė manęs apie buvusią, o aš drąsiai sakiau, kad viskas baigta. Blogai atrodžiau Jos akyse, netikėjo Ji nei vienu mano žodžiu apie jausmus Jai, sunku buvo, bet vistiek nepasidaviau. Taip bėgo laikas, susitikdavom vis dažniau, tas laikas praleistas kartu buvo nuostabus.
Dviem savaitėm turėjau išvažiuoti i komandiruotę užsienyje. Labai Jos pasiilgau per tą laiką, atrodė praėjo visa amžinybė. Kai grįžau iškart nuvažiavau pas Ją. Gėlės, apsikabinimas, bučinys, antras, trečias… dešimtas… nebesuskaičiuojamas. Abu tokie neįtikėtinai laimingi vėl susitikę. Akyse tiesiog degė aistra. Sėdėjom apsikabinę jos namuose, kalbėjom apie mano kelionę, apie tai kaip Jai sekės. Kalbomis vakaras nesibaigė. Artumas ir vienas kito pasiilgę kūnai buvo sunkiai suvaldomi. Norėjau, beprotiškai Jos norėjau. Lėtai bučiavau Jos kaklą, glosčiau nugarą, o labiausiai troškau kuo greičiau nuplėšti visus rūbus nuo Jos kūno. Mėgavomės kiekviena akimirka, bučiniu, prisilietimu. Ji vėlė mano plaukus ir gundančiai alsavo man į ausį. Nusirengiau megstinį, marškinėlius, džinsus, išlaisvinau ir Jos kūną nuo varžančių drabužių. Begalo jaudino jos seksualūs juodi apatiniai, bet greitai ant kūno neliko ir jų. Du aistra degantys kūnai, vienas šalia kito. Bučiavau visą Jos kūną, nuo lūpų, skruostų, kaklo, mėgaudamasis nuostabia krūtine ir švelnia oda.
Užguliau Ją ir įėjau. Nerealus jausmas, jei nebučiau trumpam sustojęs, bučiau iškart baigęs, bet norėjau, kad tai tęstųsi ilgiau, daug ilgiau. Iš proto vedusios glamonės ir judėjimas, Jos karštos lūpos ir mano nugara bėgiojantys malonūs šiurpuliukai nuo Jos nagučių. Sulėtinam tempą ir pakeičiam pozą. Dabar Ji viršuje, mano valdovė. Dievinu tą vaizdą, kai Jai judant ant manęs, kartu taip seksualiai kilnojasi krūtys, ant veido krenta plaukų sruogos ir iš malonumo prisimerkia akys. Ji pradeda judėti greičiau, jaudinančiai alsuoja. Jaučiu artėjančią palaimą. Virpa visas kūnas. Pirma orgazmą pasiekia Ji, o dar po kelių judesiu ir aš. Padeda galvą man ant krūtinės, širdis daužosi, bandom atgauti kvapą po tokio nerealaus malonumo.
Gera su Ja, beprotiškai gera, kaip niekada gyvenime…

Panašios istorijos