Pirmas ir geriausias kartas

4 513 perskaitymų
fantzijos.lt

Nutariau pasidalinti savo pirmo karto istorija. Tai va. Buvo penktadienis, po pamoku grizau namo. Atsisedau prie kompo, isijungiau porno saita ir pradejau smaukytis. Staiga gaunu is klasiokes zinute ,,Ateik pas mane, nera tevu, atsvesim biski” nieko nesuprates atrasiau kad ateisiu uz kokio pusvalandzio. Nuejau po dusu. Paskui apsirengiau ir isejau. Nuejas pas ja pamaciau dar viena klasioke, jos abidvi buvo labai zavios. Nustebes pasisveikinau, ant stalo stovejo pora buteliu alaus, atsikimse pradejom po biski gert ir kalbetis, is pradziu kalbejom apie mokykla, pazimius, zodziu nuobodzius dalykus, o kai buvom isgere jau tikrai nemazai, tema pakrypo link masturbacijos. Jos paklause manes, kiek kartu i diena smaukaus. As pasakiau kad mazdauk 3-4 kartus. Tuomet viena klaisoke uzdejo savo ranka man ant klino, man pasistojo, tuomet israuke mano peni is mano kelniu ir pradejo ji smaukyt. Buvo ziauriai gera. Tuomet priejo kita klasioke, atsitupe ir pradejo man ciulpt. Buvo nuostabu. Jutau ziauru kaifa. Jai baigus as jas nurengiau ir paguldziau ant lovos, pradejau laizyt joms putytes. Jos aimanavo, kol galiausiai iejau i viena is ju, ji siek tiek klyktelejo is skausmo, taciau sake kad tesciau. Dariau ja neilgai, istraukiau ir iejau i kita, jai neskaudejo taip smarkiai, tad pagreitinau tempa, buvo toks kaifas. Israukes daviau joms paciulpti, jos ciulpe, kol pajutau kad tuoj nuleisiu, tad pradejau smaukytis ir nuleidau joms ant veido. Paskui jos dar biski paciulpe man, o as joms putes palaiziau. Kol galu gale apsirengiau ir isejau. Mokykloj pamate viens kita juokiames, bet kai pasitaukydavo gera proga, nueja i tuoleta laizydavomes. Buvo smagu. Toks mano pirmas kartas. ;)

Panašios istorijos

2 komentarai

  1. Merginoms pasisekė. Jos, matyt, seniai buvo numačiusios tave apžiūrėti, išprovokuoti. Aš sykį irgi buvau papuolęs tarp keturių merginų. Buvau 15 metų, brolis gyveno Akmenėj, sesuo Kuršėnuose. Žiemos atostogų metu pasisvečiavau pas brolį, važiavau pas seserį. Jos neradau, kaimynė pasakė,jog išvykusi į kaimą koncertuoti [sesuo buvo muzikos vadovė]. Kaimynės dukra sakė, kaip tik važiuoja į tą kaimą, padės surasti. Išvažiavom autobusu, bet apsilenkėm,sesuo jau buvo išvykusi namo. Autobuso atgal nebuvo. Kaimynės sesuo sakė, pernakvosim pas mano draugę. Nuėjom, priėmė, dar pajuokavo – turėsim kavalierių, bus geras vakarėlis.. Jos buvo vyresnės už mane. Dar atėjo iš kaimo 2 panos. Pasistatė butelį naminės, gurkšnojo ir man siūlė. Aš negėriau. Sako, koks tu vyras, jog neragauji. Tai 9 val. eik miegoti, mažvaikį. Pavaišinusios, nuvedė į kambarį, paklojo lovą ir liepė rengtis miegoti. O jos toliau linksminosi. Po kokios valandos, jos tyliai atėjo, sako, pažiūrėsim ar tas mažvaikis miega. Aš dar nemiegojau, tai sako, gal pasaką pasekt, o kitą sako, dėl miego sugirdykim vieną stikliuką naminės. Ir atnešė. Sako, dabar neišsisuksi. Viena laikė rankas, kita galvą ir supylė į burną. Vos neužspringau. Sako, pažiūrėsim koks tu vyras, ir nuklojusios antklodę pradėjo kutent, aš prašiau paleist, tačiau jos sako, dar tik pradėjom. Viena jų į ausį man sako, ar nori, kad numautume kelnes. To aš labai bijojau, Tada jos pasigailėjo manęs, nemovė. Jei taip bijai, tai tik patikrinsim ar tu tikras vyras,sako, ir kiekviena įkišusi ranką į kelnes pamaigė varpą , sėklides.

    • Jo, pasiseke, tik tiek kad klasiokes buvo, bet vistiek, pokolkas gerai sutariam, tai manau kad dar nekarta tai padarysim :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>