pirmas ir tikras pirmas

19 420 perskaitymų
fantzijos.lt

Kažkaip nejaukiai jaučiuosi šiais laikais. Gal matydamas laimingus savo tėvus, įtikėjau, kad laukiu vieno man skirto žmogaus, kad jis manęs laukia. Kitaip tariant, norėjau paskirti gyvenimą vienai moteriai.

Kaip bebūtų keista, atrodo, man sekėsi. Dvyliktoje klasėje susipažinau su metais jaunesne mergina iš tos pačios mokyklos. Po kelių savaičių bendravimo supratome, kad įsimylėjome vienas kitą taip, kaip dar neesame mylėję. Bučiuodavomės, glamonėdavomės, tačiau iki esmės dar nebuvom priėję. Patys per daug to neskubinom, be to, abiem tai būtų buvęs pirmas kartas, todėl naturaliai bijojom ir labai drovėjomės vienas kito ir savo norų. Juokinga darosi prisiminus, kiek tada esame apie audringa seksualinį gyvenimą priskiedę draugams (po to nuo leipdavom apie tai pagalvoję), kaip rausdavom patys nuo įvairių užuominų tarpusavye. Kita vertus, abu žinojome, kad anksčiau ar vėliau tai įvyks.

O vieną pavasario diena, artėjant egzaminams, įvyko visiškai netikėtas man įvykis. Po mokyklos užsukau į Akropolį. Kažką nusipirkęs grįžau į stotelę. Lijo. Ir štai baigiant pereiti aikštelę sustoja nauja mašina. Berods Peugeot. Su aiškiai vyresne stilinga ir dailia vairuotoja. Mergina pasisiūlė pavežėti. Aš, kvailys, dar paklausiau į kurią pusę važiuoja… Mano laimei-nelaimei mums buvo pakeliui. Aiškiai supratau, kuom pasivažinėjimas baigsis, kai ta mergina pasiūlė užeiti pas ją išgerti arbatos. Kankino bjauri nuojauta, bet nieko negalėjau padaryti. Visiškai nenorėjau jos fiziškai, man buvo nesmagu, bet kazkodėl negalėjau pasakyti ne. Nesukėlė nuostabos, kai po pusvalandžio kalbų apie šį bei tą mergina paprašė, kad pamasažuočiau jai nugara. Tik pagalvojau, prasideda… Aš gal penkis kartus pasakiau tiek to… Bet ji pasiekė savo… Kai masažo laikas baigėsi ir naturaliai reikėjo judėti toliau, atsiguliau šalia. Ji pradėjo mane bučiuoti. Visiškai nejutau aistros, nors kūnas sureagavo. Ir mes pasimylėjome. Pasirodo, skauda ir kai kuriems vaikinams :) Po to gal pusvalandį gulėjau nusisukęs į sieną. Ji man glostė nugarą. Kai paklausiau, kodėl taip pasielgė, kodėl mylisi su pirmą kartą matomu vaikinu ir dar pati rodo iniciatyvą (seniai neturėjo vaikino, norėjo sužinoti, ką reiškia mylėtis su jaunesniu, keršija draugui ar pan.) ji tik nusišypsojo ir švelniai pabučiavo į kaktą ir lūpas. Paskui parvežė namo.

Dieve, kokia prieštaringa savijauta buvo tą vakarą: bandžiau džiaugtis pasimylėjęs su gražia proinga (pasirodė, kad ji gan subtili) mergina, jaučiausi, kaip išprievartautas, nes supratau, kad visiškai paklusau jos norams. Juk pasimylėjau net ne jausdamas aistrą, kas būtų dar visai neblogai, o tenkindamas kažkieno įgeidžius… Galvojau apie mylymą draugę… Su ja esame jau treti metai, bet ji taip niekada ir nesužinojo apie mano nuotykius.

Beje, kitą savaitgalį mes mylėjomės. Jai truputėli skaudėjo, bet iš esmės viskas vyko gan sklandžiai. Ji susijaudino nuo mano glamonių, aš nuo jos ir abu praleidom puikią naktį čia mylėdamiesi, čia pliurpdami niekus.

Praėjus kiek laiko, galiu paskyt, dar ir dabar gailiuosi išdavęs draugę. Gailiuosi supratęs, ką reiškia d u l k i n t i s su nemylimu žmogimi. Bet gyvenimas tęsiasi ir stengiuosi savo žmogui atsilyginti švelnumu ir dėmesiu. Tikiuosi, kad draugė žino, kad ji man visada bus pirma ir vienintelė TOKIA…

Panašios istorijos