Pirmas kartas su dėde

11 859 perskaitymų
fantzijos.lt

Taigi, atrodo keista, bet mano pirmas kartas buvo su dėde, labai jau keistas, bet man labai geras nes ir dabar ta orgazmą jaučiu.. Taigi viskas įvyko šių metų lapkričio 23 diena. Tą savaitė sirgau ir gulėjau lovoj. Skaičiau knyga ir kažkaip pakilo noras pasimosturbuoti, tai pasiėmiau kompa pasijungiau manhub.com ir išsitraukiau gan didėlį savo penį ir jį smaukiau. Ir norėdamas išgirsti kaifavima užidėjau ausines, ir negirdėjau kaip atėjo dėdė. Man jau pristumė spermos reikalas einu į vonią nuogas o virtuvei stovi dėdė, aš staigiai begu į savo kambarį pasiimt savo triusikų ir einu jam viską paaiškinti kad tėvams nieko nesakytu, bet ateinu pamatau jo storuli peni ir sako man:
-Gviduk padėk man pasismaukyt. Aš nuo tokių žodžių vos nenumiriau. Aš tik tapu tapu į savo kambarį ir viskas. Atėjo dėdė ir sako:
Nu parodyk ta savo peni, jug nenukasiu. Nu aš ka ir jam parodžio jis ir juokias: grynai į dėdės. Ir jėtu judesiu jis jį paėme i delną ir pasmaukė po to pačiulpė ir jam aš pačiulpiau, po to jis manęs paklausę ar turiu kandonų, aš su glumės atsakiau, kad jo tada jam viena padaviau ir jis jį užmovė man. Tada jis atsistojo šuniuko poza ir jį padariau, užteko 5 durių ir jau nuleidau. Leidau i kandona, o jam ant nugaros, nes norėjo masažo. Po to įvykio, kai aš tik noriu sekso , jai jis gali ateina pas mane aišku kai tevų nebuna. Atrodo istorija neitikinama, bet manau visko būna. Ir čia istorija rašant aš smaukiau, nes tai man žiauriai geras jausmas

Panašios istorijos

4 komentarai

  1. Jei būtų tetą pamačius tave tokį, tikrai būtų mamai pasakius.Sykį mane 13 metų vonioje maudė 5 metais vyresnė sesuo, pamačiusi,jog man stojasi, pašaukė mamą ir gavau diržu per užpakalį Sako, dar ūsai neauga, o jau galvoji apie nuogas mergytes.

  2. Mūsų kaime nėra mokyklos. Tėvai išnuomojo kambarį mieste pas senutę. Rytais jį mane pažadina. Vieną rytą nuklojo antklodę ir pamatė mano stovintį, tai dar numovė pižamą ir suėmusi pasmaukė, sakydama ar jau tekės pienas. Man 12 metų. Greit ir ištekėjo,man buvo gėda, jog pamatė, nors ji ir sena. Apie 80 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>