Pirmas kartas su girta mama

26 075 perskaitymų
fantzijos.lt

Neisivaizduoju,nuo ko pradėti šita keista pirma karta,kuris nutiko man praeita savaite.
Na,pradėsiu nuo to,kad buvo penkktadienis ir su draugais iškeliavom į barą. Kadangi ne per daugiausiai litu turėjau,tai neišėjo man paišlaidauti ir išgėriau 3 alaus bokalus ir parkeliavau namo. Ganėtinai kirstelėjo į galvą,bet tai nebuvo ”koma” ar kas nors panašaus. Buvo keista,grįžti puse pirmos namo ir nerasti mamos namie. Jin parkeliavo apie 2h nakties namo,galima grynai sakyt ”komos ” būsenoje,visiškai girta ,šnekėjo nesamones ir liepė išsitaisyt ketvertą iš lietuviu..
Kadangi buvau tik sau lova pasiklojęs ,mama sako aš miegosiu pas tave,nes tingiu lova klot,aš pasakiau,kad galiu paklot jei tu to nori,bet pasakė, miegosiu čia,na man netrukdė.
Mama pati nusrengė ir krito miegoti tik su liemenuku ir marškiniais. Kažkaip pagalvojau,kad būtų miela pasirūpinti mama ir nuiimti tuos marškinius,kad patogiau miegotu,tai pameginau juos nuiimti ir iš liemenuko buvo iškritus viena krutines dalis. Pirma atrodė neujauku,bet poto apsimečiau ,kad miegu ir netyčiom palečiau jos krutine,po keletos minučiu ir graibyt pradėjau. Man suketėjo ir jau net pats durnius nesuvokiau ką darau,atsisukau į ją ir savo peniu glosčiau jai leškas. Nors mano mama miegojo,buvau planą sugalvojęs ”jei pabus tai čia per miegus” po 5minučiu isidrasinęs ikišau pirštus į makšyti ir čiut čiut pakaišiojau,o poto greitai nuiemiau triusikus. Buvo gerą ,pradėjau laižyti leškas,pilva,krutine laižiau ilgiau,o poto prėjau prie makšties,čiut palaižiau ir mama su aimavo,bet tikriausiai nepabudo. Ir net nežinau,kas man nutiko,alkoholis ar kas,bet kas bus tas paiemiau ir ikišau jai peni į makšti. Ir pradėjau myleti,kaip koks triušis aš ją ir po kelių minučiu ji pramerkė akis ir pradėjo aimuoti,o poto paklausė taip niftemu ar gandona turiu? Supanikavau ir pasakiau,nesijaudink užsidėjęs aš jį (nors nieko nebuvau užsidėjęs ) ir mylejau,o mama nekontroliuodama veiksmų užsmerkus šypsojos ir aimavo. Po poros minučiu ji man pasakė tyliai ”baik man į burna” su tais žodžiais pajutau tokį kaifa,kad net nemoku apsakyt ir netyčiom viską,apsoliučiai viską nuleidau tiesiai į vidu jai ir makšty paplūdo sperma. O penio net netraukiau pabaigęs ir gulėjau ant jos dūsaudamas kaip gėra. O ji paklausė,tai ar baigsi man ? O aš pasakiau,kad jau baigiau viduj,tai ji nežinau iš kur tiek atsirado,bet pašoko ir išbėgo į vonia,ten prabuvo kokį 20minučiu ir parėjus pas mane gulėjo ir verkė. Bet man kažkaip vis vien buvo,aš gloščiau vis tiek jos užpaklį ir man buvo gerą.
Kita ryta,mama apie tai kalbėtis nenorėjo ir nešnekėjom apie tai daugiau niekada,gal net nežinau,norėčiau tokios antros progos

Panašios istorijos

33 komentarai

  • nu veliau patikekit manim net baisu praeit pro sali atrodo kad kaip nors uzkibs ir prades ziaurius pamokslus sekt

 1. Mane mama mokė būti labai kukliu, todėl nors esu 14 metų niekad jokia svetima moteris ar mergina nėra mačius manęs nuogo. Sykį su mama nuvažiavom pas jos draugę, jos abi vaišinosi brendžiu. Buvo jau gerokai įkalusios, aš pradėjau kviesti mamą namo. Bet jos draugė pasiūlė man nusimaudyti, nes namie patogumų neturėjom. Aš nelabai sutikau, bet mama sakė, gerai. Draugė paruošė vonią, ir aš nuėjau. Kai aš nuėjau, mama sakė, aš tuoj nueisiu nutrint. Kadangi neplanavom maudytis, nebuvom pasiėmę jokių priemonių, nei šampūno, nei rankšluosčio. Draugė mamai padavė šampūną, ir mama atėjo maudyti manęs. Numaudžiusi, nuėjo pas draugę rankšluosčio.Draugė padavė buvo paruošusi didelę paklodę ant lovos, sako, ant lovos bus patogiau šluostyt, apgaubk, tegu atbėga. Mama atnešė dideli rankšluostį, apgaubė mane išlipusi ir liepė eiti. Aš nėjau, o draugė girdėjo mūsų ginčą, įėjo ir sako,nunešk tą išdykėlį. Mama buvo girtesnė, jau manęs neįveikė. Draugė paėmė ant rankų ir nunešė, lyg kūdikį, nes buvau mažo ūgio. Paguldė ant lovos, susupo į paklodę, o po to mama pradėjo šluostyti. Jai padėjo ir draugė. Man buvo gėda, spardžiausi, tai gavau per užpakalį su delnu. Draugė mamą subarė, jog berniukų negalima taip lupti, atnešė diržą. Aš rimtai išsigandau ir leidausi šluostomas.

  • Keutriolikos metų, o pats nenusimaudo. :D Aš jau nuo 9 metų pats tiek nugarą, tiek kitus dalykus sugebėdavau nusišluostyt, nusimaudyt ir t.t.

   • Kas čia blogo, kad mama maudo paauglį sūnų. Gal ji su drauge norėjo pajuokauti. Pas mane gyvena moteris su paaugliui sūnumi. Dabar jam 13 metų. Sekmadieniais pakuriam pirtį,pirmiausia numaudo berniuką, po to maudomės mudvi. Kartais motina išgeria, tada berniukas nenori maudytis, bet aš padedu jį numaudyti. Manęs jis klauso;

   • Ko tik girtos moterys neprasimano. Prieš daug metų mokiausi neįgaliųjų internate. Sykį mane nuvedė maudyti. Prie dušo buvo slaugių persirengimo kambarys. Baigusios darbą 3 slaugės rengėsi, dar šventė kažkokią progą, gurkšnojo konjaką. Kai mane įvedė ir nurengė, tos slaugės įnešė taurelę mane maudančiai, nes buvo jos eilė gert. Sako, mes padėsim, įkelkim į vonią. Jau viena vos ant kojų stovėjo, bet ji sakė norinti mane maudyt.. Įkėlusios mane leido jai trinti. Ji trynė, o kitos juokėsi, nes jai nesisekė. Kai kita norėjo perimti darbą, tai ji sako, aš tik įdomiausią vietelę, žiūrėkim ar jis gali turėt panų. Ir pradėjo muiluot gaktą, penį. Aš išraudau, o kitos dar labiau juokėsi, ypač, kai man pradėjo stotis. Sako, prisipažink, ar jau teka pienas. Aš nieko nesakiau, bet netrukus neišlaikiau ir ištryško sperma. Man tikrai pirmą kartą išbėgo sperma. Tada davė taurelę man ir baigė praust.

 2. Sykį nuėjau pas kaimynę. Ji atidarė konjako butelį ir po truputį gurkšnojom. Kaimynė buvo pakūrusi pečių, ruošėsi maudyt savo neįgalų sūnų. Bet po truputį prisivaišinom stipriai. Berniukas jau nebenorėjo eiti maudytis, sakė, mama nebe įveiks įkelt į vonią. Jam jau buvo 16 metų. Mama sakė, nebijok, įkelsiu. Ir aš sakiau, padėsiu. Kaimynė ir sūnus sakė, nereiks. Abu nuėjo į vonią, man liepė pabūt. Truputį palaukusi įėjau ir aš. Berniukas jau buvo nurengtas ir įkeltas. Kaimynė išplovė jam galvą, paguldė pamirkt, o pačios nuėjom dar išgėrėm porą taurelių. Nuėjom į vonios kambarį, pakėlėm berniuką ant kelių, Mačiau, jog kaimynė girtesnė, tai paprašiau, kad man duotų kempinę ir nutrinsiu.Nors berniukas nenorėjo, mama davė man trinti. Triniau nugarą, krūtinę, tada liepiau atsistoti, kad galėčiau užpakalį, šlaunis trint. Berniukas neklausė,bet sakau, vis tiek žinau ką slepi ir įkišusi ranką po vandeniu suėmiau jo varpą, kiaušinius.Tada ir kaimynė subarė, ir jis atsiklaupė visų ūgiu. Sakau, būtum mano sūnus gautum diržo. Padėjau kempinę, išmuilinau gaktą, kiaušinius ranka. Motina sako, nežinojau, kad tu toks begėdis, dar pastatei savo gaidį prieš svetimą tetą. Iškėlusios nunešėm į lovą, nušluostėm. Paprašiau kaimynės atnešt rykštę, aš palaikiau pakėlus jo kojas, o mama porą sykių sudavė jam per užpakalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>