Pirmas kartas su klasioke

6 503 perskaitymų
fantzijos.lt

Karta kaip visalaika as gryzdinejau namo is mokyklos,eidamas namo sutikau savo klasioke ir pasiuliau jei uzeit pas mane namo.
Kai atejom prie mano namu atrakinau duris ir mes uzejom,pasiuliau jai kavos,bet ji nenorejo,as nuejau i savo kambary pasidet kuprine,bet staiga mano klasioke uzdare mano kambario duris ir pasake kad mane myli ir pasiule man su ja paisdykaut.As buvau jai neabejingas,todel sutikau.
Mes pradejom buciuotis,tada as ja pradejau po truputi nurenginet,kai nuemiau lemenuka pradejau buciuot jos prisirpusius papus.
Tada as paguldziau ja ant lovos ir pradejau glamonet,labai norejau palaizyt jos pute nes buvom daug kartu mates kaip tai daro per visokius video.Taigi paklausiau ar ji noretu kad jai palaizyciau pute,man ji pasake kad sutinka su viskuo.Pradejau laizyti,laiziau,laiziau,laiziau kol pute pasidare dregna,o mano klasioke is laimes aimanavo.
Tada issitraukiau savo peni ir man ji pradejo smaukyt,paskui po truputi dejo sau i burna kol galiausiai apeme visa mano peni,tada ciulpe kol i jos burna nuleidau.
Tada panorejau dar daugiau ir ikisau savo peni jai i pute,jai taip buvo gera,ji nieko negalejo pasakyt tiktai aimanavo.
Paskui ji uzlipo ant mano penio ir sokinejo,vis greiciau ir greiciau,tada as ja padariau sunuiku,per virsu,per apacia,per visas puses.
Jos visas kunas buvo mano spermoi.
Ji vel paeme pano peni irvel pradejo ciulpt,ji ciulpe tol kol pavargo ir nugriuvo ant lovos.
Tada mes dar kokias 2h dar gulejom ir masturbavomes.
Niekada nepamirsiu savo pirmo karto su klasioke

Panašios istorijos

1 komentaras

  1. Tavo klasiokei pasisekė, jog taip greit gavo pačiupinėt ir paragaut tavo spermos. Kai aš buvau 17 metų, susipažinau su drauge , kuri prižiūrėjo neįgalų 16 metų vaikiną, padėdavo jam važinėti neįgaliojo vežimu. [Tada elektrinių vežimukų nebuvo]. Kartais mes jį nuveždavom prie upės. Vienoj vietoj buvo labai negilu . Sykį mes prikalbinom jį įšliaužti į vandenį. Jam tai patiko, bet greit sušalo. Iššliaužus, atsiminėm, kad neturim pakeist jam kelnaičių., tai salom, nugręžkim ir pradžius. Jis nesutiko, bet mes vis tiek numovėm. Kadangi,jis buvo labai kuklus, mes dar nutarėm jį paglamonėti, patikrint, ar jis pajus malonumą. Draugė paguldė ant pievos ir laikė, o aš suėmusi jo varpą, sakau, parodyk, koks ilgis. Nors berniukas raudonavo, bet varpą kietėjo. Kai pasistojo, draugė sako, žiūrėk, tuoj išspausim pieną ir jam patiks. Aš apžiojau, kai jau pradėjo trykšti spermą. Tada apmovėm pradžiuvusias kelnaites. Jis sakė, kad tai buvo pirmas jo kartas, kai svetimos merginos matė jį nuogą, prašė nesakyt tėvams. Kitą dieną vėl važiavom prie upės, bet jau paėmėm antras kelnaites. Maudytis jis norėjo,bet kelnaičių keistis nesutiko be ginčų. Dabar draugė tampė ir laižė jo varpą. Dar buvom sugalvojusios apkarpyti plaukus po bambą, bambą, bet draugė sakė, mama pamatys maudydama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>