Pirmas kartas su mama

124 505 perskaitymų
fantzijos.lt

Prieš du metus aš išvykau gyventi į Vokietiją, kur mane porai savaičių pagyventi priemė viena šeimyna, iki tol kol susurasiu sau gyvenamąją vietą. Tik nuvykęs į jų namus aš iškarto pastebėjau kokia seksuali yra vaikų mama, jos vardas buvo Helena, ji turėjo itin seksualius apvalumus, ir kaip vėliau sužinojau ji buvo 45 metų amžiaus, tuo tarpu man tuo metu buvo vos 19. Helena buvo susituokus, gyveno su du kartus už mane didesniu vyru ir turėjo du vaikus.Nors ji man ir labai patiko aš niekada nesitikėjau turėti sekso su ja. :) Dienos metu jos vyras išeidavo į darbą, o ji likdavo namuose. Maždaug trečią mano apsilankymo dieną Helena paklausė ar nenorėčiau kartu nueiti į prekybos centrą. Aš sutikau, mes smagiai praleidome laiką, buvome pavalgyti, ji patarinėjo kokie drabužiai man geriau tinka, o pietų mietu mieste ji „netyčia“ palietė mano kojas gal 4 kartus. :D

Kitą dieną, kuomet aš šeimos namuose išeidinėjau iš dušo, ji paklausė ar nenorėčiau prisijungti prie pietų stalo, aš atsakiau jog ateisiu vos tik apsirengsiu. Helena pasakė jog aš atrodau gerai ir tik su chalatu, jokių apatinių rūbų! Ji, kaip vėliau sužinojau, taip pat po savo rūbais nevilkėjo apatinių drabužių.

Aš padėjau jai paruošti pietus, o mano penis tuo metu buvo kietas kaip akmuo, ji lyg netyčiomis tai pastebėjo ir pasakė jog mano penis atrodo labai didelis. Tai padėjo man kiek įsidrąsinti ir aš jau norėjau nusimesti tą nelemtą chalatą, tačiau nespėjus to padaryti ji priėjo man iš nugaros, apkabino mane ir pradėjo žaisti su mano daikčiuku. :) Aš atsisukau į ją ir linksmumas prasidėjo..

Galiu pasakyti jog Helena buvo tikra profesionalė, ji meistriškai čiulpė mano penį ir prašė nenuleisti jai į burną… ir aš to nepadariau! Ji žaidė su mano daikčiuku ir gyrė jo dydį. Tuomet ji paprašė manęs palaižyti jos makštį, bet aš manau jog šioje vietoje buvau tragiškas taigi tai ilgai neužsitesė ir mes perėjome prie malonesnių dalyku. Ji bėgomis nusitempė mane į miegamąjį, užsilipo ant manęs ir pajodinėjo ant mano penio :) jos krūtys tuo metu seksualiai šokinėjo. Helena garsiai alsavo ir kalbėjosi su manimi kol aš ją dulkinau. Ji paprašė manęs uždėti rankas ant jos gigantiškos krūtinės, jos buvo tokios tobulos jog negalėjau nuo jų atsitraukti, bučiavau ir graibiau jas.

Mūsų žaidimėliai tęsėsi visas likusias pusantros savaitės. Kasdien aš ją dulkinau su begaliniu malonumu, tokį patį pojūtų jautė ir ji. :) Bet visą tą laiką aš turėjau itin saugotis jos vyro ir vaikų jog nebūtume pastebėti.

Prieš išvykdamas aš paklasiau Helenos, kodėl, ji, turėdama vyra, kasdieną dulkinasi su manimi? Ji atsakė jog ji su savo vyru taip pat mylisi bene kiekvieną naktį, bet to jai neužtenka. Beto jai paliko įspūdį mano didelis penis, o aš buvau puikus jos malonumų patenkinimo objektas. :D

Nuo išsikraustymo iš Helenos namų dabar yra praėję beveik metai, aš dabar gyvenu už daugiau nei 200 kilometrų nuo jų, tačiau visdar sulaukiu jos, sekso ištroškusios suaugusios moters, apsilankymų bent kartą per mėnesį.

Panašios istorijos

42 komentarai

  1. jei jau praejo penki metai, tai pasakotojui turetu buti apie 24-25. Taciau jis raso paskutiniam sakinyje “suaugusi moteris”.. hahahaha a bent 15 turi, pasaku pasakotojau:))))

    • Krw skaityk, jai 45 metai, o jam 19, tj koks skirtumas, tj jau 45 metu moteris jau suaugusi moteris…

  2. Pasaka,kuri vercia sypsotis.Matyt vaikinukas turi kompleksu del penio,kad kas antram sakiny-didelis penis?Na,nors pasijuokiau.

  3. kvailos bezdziones. Manote kad viskas ko nesuprantate yra melas? Nepykit kad susprogdinsiu jusu svaju burbula kvaili padarai bet taip buna. Negalvokit kad viskas gauna laiminga pabaiga nes taip nera. Vietoj to kad narsytumet po tinklapio suaugusiems, geriau eikit i lauka ikvepkit gryno oro ir pamastykit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>