Pirmas kartas su prostitute.

39 559 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki. Taigi nutariau aprašyt savo pirmą kartą su prostitute.(pats pirmasis kartas jau buvęs senai). Žodžiu situacija tokia, kadangi išsiskyriau su mergina ir jau kurį laiką esu vienas, o sexo tai norisi.:)) Aišku yra visokių draugių, pažystamų ir t.t. kurioms parodžius keletą vakarų dėmesį gal kažkas ir išeitų, bet nusprendžiau išbandyti kažką naujo.:) Vienoje internetinėje svetainėje kur pilna savo paslaugas siūlančių merginų, radau vieną vertą dėmesio skelbimą. Nuotraukoje merginą buvo paaasakiško grožio, aišku galvojau,kad pamačius realybėje nebesinorės nieko, bet patikėkit, realybėj buvo dar gražesnė.:) Bet dabar viskas nuo pradžių.:) Paskambinu nurodytu numeriu, atsiliepia gražaus balso savininkė. Klausiu ar yra alimybė apsilankyt? Taip, yra. – atsako ji man. Klausiu kainų. 200lt. paprastas sex, 300lt. su anal. Blemba brangokai galvoju.(beet pamastau,kad čiešindamas pažystamas, pasimatymuose išleisiu dar ne tiek) Taigi sutariam laiką ir vietą. Taigi, atvažiuoju į vietą,randu reikiamą butą,paskambinu į duris, atidaro, duris mergina. Stoviu apšalęs, dar gražesnė nei įsivaizdavau foto. Sijonukas, bliuskutė su gan gilia iškirpte. Žodžiu pradžia puiki. :) Užeinu, pasiūlo išgerti. Sutinku. Sėdim, geriam šampaną, kalbam apie šį bei tą.(tikrai protinga mergina, yra apie ką pasikalbėti) nu ką, sako, gal jau metas prie reikalo? Nesipriešinu. Nueinam į kitą kambarį, graži dvigulė lova, žvakės ir visą kitą romantikos mėgėjams.:) Tai ko norėsi, klausia Sakau: Tai pilno komplekto.:) Ir prasideda.:) Nusimetė visus savo rūbus, pradėjo nurenginėt mane. Aš nuogas sėdžiu ant lovos, ji atsiklaupė ir pradėjo čiulpti mano daikčiuką.(Oralinis buvo paaasakiškas, matosi,kad savo darbo profesionalė). Atsigulu į lova, vėl burnos pagalba užmauna prezervatyva, ir užlipa ant manęs. Galvoje s***si mintys,kad tik “draugelis” nenuviltų ir nebaigčiau anksčiau laiko, nes buvo fantastiška, krūtinė tobula, užpakaliukas tobulas, profesionalė. Baigiu. Nusiimu prezika, nušluosto, uždeda naują, prasidada analinis, nebežinau ką ir bedaryt, glostau užpakaliuka, tobulas krūtis ir vėl baigiu, gal kažkiek anksčiau nei norėtusi, bet nieko.:) Pažiūri į laikrodį, laiko dar turim, na ką, mauna dar viena prezika ir toliau pasakų šalį…:) Po visko, pasiūlo į dušą. Aš lyg rimtai, lyg juokais pasiūlau kartu. Pačio nuostabai sutinka.:) Duše aišku negaliu nulaikyt savo daikto, pamačiusi tai, pradeda žaist su juo ranka ir burna, na vėl baigiu…:) Taigi po dušo, apsirengiu, atsisveikinu, pažadu,kad užsuksiu dar ir išeinu.:) Ką galėčiau pasakyt, tai buvo pati geriausia valanda su trupučiu, mano gyvenime.;) Tokio gero sexo, nesu turėjes. Ir tie sumokėti pinigai, atsipirko 120.:) P.S. Merginai buvo 20m.

Panašios istorijos

26 komentarai

  1. Nu čia gerai , gerai :D Bet sunku patikėti, kad yra ledinių. protingų ir kartu profesionalių prostitučių. :D

    • Aš irgi taip maniau iš visų buvusių pas jas nuomonės.:) Bet kai nuėjau, apšalau.;) Na matai, jauna, studenčiokė, o ne kokia sena boba visą gyvenimą prostitute dirbus ir kuriai jau giliai pofik ant k lientų.:)

  2. Na taip, gerai atlieka savo darbą moterėlės. :D Tik dirba, dirba. :D O tiesa, manau čia rizika, kad nepasigauti nuo tų panelių kokių ligų..

  3. Aš irgi kaip tik ten studijuoju, tai gal kada nors kai būsi laisvesnis galėsim susitikti:)

  4. Mano panasus pirmas kartas buvo, 22-eju su labai dailia prostitute. Dar ir dabar daznai apie ja uzsigalvoju…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>