Pirmas kartas su pussesere

5 814 perskaitymų
fantzijos.lt

Vieną vasaros dieną nuvariau pas močiutę, ten jau buvo pusseserė. Man 16, jai 15. Nu ką atejo vakaras, močiutė mumis paguldė vienoj lovoj. Pažiūrėjom kažkokį filmą, aš kadangi buvau išvargęs greit užmigau, bet mane pažadino pusseserės garsus alsavimas. “Nu ir istvirkelė”-pagalvojau. Ji pamačiusi kad aš pabudau truputį sutriko. Aš pusiau juokais, pusiau rimtai pasakiau:”Tai gal dviese padarom ?”. Ji sutiko. Aš dar paklausiau ar tikrai to nori. Ji patvirtino. Numovė man triusikus ir pradėjo čiulpt (mano jau buvo pasistojęs). Jausmas neįtikėtinas. Po kelių minučių apsikeitėm ir aš jai palaiziau pute. Po to įėjau, akivaizdžiai jau buvo patyrus, užtat seksas buvo labai malonus. Spermą nuleidau į burną. Dar kokias 5 minutes laizemes. Pas močiutę dar buvom kokias dvi savaites, tai kiekvieną dieną tai kartodavom. Kiekvieną kart kai susitinkam stengiames nueit kur nuosaliau ir pazaist.

Panašios istorijos

1 komentaras

  1. Sykį nuvažiavau pas močiutę,kurį gyveno pas mano dėdę. Ten gyveno mano pusbrolis. mudu buvom vienmečiai, penkiolikmečiai. Sėdėjom močiutės kambaryje, juokavom, vartėmės ant jos lovos. Močiutė buvo mano pusėje, kuteno pusbrolį, sako, užkutenkim jį, matai, daug panų myli, jei taip bijo kutų. O jis tikrai labai bijojo , juokėsi, prašė baigti, stengėsi ištrūkt. Močiutė klausė, sakyk, kiek panelių myli. Jis sakė, nei vienos. Tada močiutė sako, numausim kelnes ir pažiūrėsim, ar dar turi vainikėlį, ar neskriaudi mergyčių. Močiutė laikė jį, o man liepė numaut. Aš nutraukiau treningus, kelnaičių nedrįsau maut, nebuvau mačius nuogo berniuko. Močiutė pati numovė jas, ir mes dar pačiupinėjom jo varpą.Taip aš pirmą sykį pamačiau nuogą berniuką. Nors jam buvo 15, bet dar visai nebuvo gaktos plaukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>