Pirmas kartas trise

9 850 perskaitymų
fantzijos.lt

Kaip atpažįstate iš pačio pavadinimo, tai kalbėsiu apie savąjį pirmąjį kartą – jis nutiko su pusbroliu (ne pirmos eilės) ir mergina. Pirmas kartas buvo tuomet, kai nuvažiavau į Vilnių, pas gimines. Mes su pusbroliu (ne pirmos eilės, toliau – žinosite patys) dažnai žiūrėdavome filmus, t. y. siaubo filmus.

Pažiūrėję filmą išjungėme šviesa, nes tuomet jau buvo tamsu, gūdi naktis. Gulėjome trys – aš, mano draugė Diana ir Tomas (visi vardai pakeisti). Tomas pasiūlė pažaisti nešvankių žaidimų, kas nekeista. Viskas prasidėjo nuo to, kad Tomas pasiūlė man pačiulpti, kol Diana jam smaukys iki susijaudinimo.

Tomas man čiulpė, kitaip tariant – užsiėmė oraliniu seksu, aš kaifavau ir kišau pirštus Dianai į makštį. Jie abu glamonėjosi tarpusavyje.

Tomas pradėjo man smarkokai smaukyti, o aš – laižyti makštį Dianai, kol ši galutinai sudrėko. Mums visiems patiko. Vėliau kišau Dianai į užpakaly savo varpą – analinį (ko ne visos merginos mėgsta, nenori), vėliau į makštį.

Apsikeitėme su Tomu vietomis. Jis ją – pro makštį, aš ją – pro burną. Ji aimanavo, kaifavo, nors stengėmės viską daryti, atlikti kuo tyliau, kad niekas nuosavame name neišgirstų, nes tuomet ten dar gyveno ir mano teta su dėde, seneliai.

Vėliau pradėjau Tomui kišti į užpakaly, laiku ištraukiau ir nuleidau jam į burną, jis Dianai – taipogi. Visi dar ilgai glamonėjomės su Diana bei supratome, kad esame greičiausiai biseseksualūs visi trys, tačiau aš verčiausiai – linkęs į moteris, merginas, mergaites. Tad papasakojau aiškiai, suprantamai ir paprastai. Be jokių užuolankų ar mažamečių svaikčiojimų.

Panašios istorijos