Pirmas neįvyko ,antras liko įsimintinas

4 349 perskaitymų
fantzijos.lt

Susipažinau su vyresne pedagoge ir taip su ja draugaujant vieną karštą vasaros dieną, sėdėjome prie stalo vienas prieš kitą. Aš pastebėjau,kad dama sėdi iškėstomis kojomis. Tad aš specialiai, išsitraukdamas nosinę, numečiau ją ant grindų ir pasilenkęs žiūriu į jos siaura juostele uždengtą putę ,o iš po juostelės išlindę plaukai tyso net iki tuškinimosi angos. Supratau dama jau yra ragavusi sekso. Vakare sėdime ant sofos ir ją pasigudau prieš save ir bandau glostyti jos šlaunelę, bet dama supykusi keliasi ir greižtai įspėja:”Bus parodytos tau durys.”
Taip dažnai man lankantis pas ją, aš vis badžiau pasiguldyti ją ir užgulti ant jos. Tai man gal po 3 mėn.ir pavyko. Vėliau užgulęs ,bandžiau prakėsti jos kojas ir trinti jos klitorėlį (apsaugotą gal net 2-mis kelnaitėmis) Tačiau tuo trinimu mano bandymas ir baigdavosi, o dama vis perspėdavo: “Kelnaičių mauti nebandyk” . Be to mūsų nuomonės labai daug kur skyrėsi ir taip nutolėme vienas nuo kito.
Vėliau susipažinau su kita savo anžiaus tarnautoja, kuri ir kitiems buvo neprieinama seksui.
Taip man draugaujant, aš vakarais stengiausi būti prieblandoje ir damą sodintis ant sosfos bei pasiguldyti joje. Vieną kartą ,radus ją dėvint chalatėliu ir sėdint mums ant sofos, aš ją pasiguldžiau su atsukta į mane nugara. Bandžiau glamonėti papukus ir taip nusprendžiau užkišti ranką po jos kelnaitėmis ir patikrinti jos putę. Staigiai užkišus ranką, aš perbraukiau per jos putę, kuri turėjo tik viršutinę plaukų kuokštelę. Supratau dama dar nekalta. Dama staiga stojosi ir pyktai pasakė: “Parodysiu duris, aš ne k…, liautis”.
Taip mums susitikinėjant, aš stengiausi buti tamsoje, sodintis damą ant sofos bei ją pasiguldyti veidu atsisukusią į save. Retkarčiais ranka perbraukti per jos šlauneles. Dama vis supykdavo ir minėdavo parodys man duris.Taip man vis man bandant gulinčią damą trumpam užgulti ant jos ir prakęsti jos kojeles. Tačiau dama greitai mane nustumdavo. Pasipriešinimas vis mažėjo ir gal po 6 mėn. man pavyko įbesti, per jos kelnaites, trumpam penį į jos klitorėlį o kartais ir patrinti jos klitorėlį.
Vieną vakarą, jai grįžus iš baliaus, aš pasiguldžiau ją sofoje ir pradėjau žaidymą trinti klitorėlį peniu per jos kelnaites. Betrinant klitorėlį ,dama turbūt pajautė orgazmą ir ėmė judėti lyg kilnotis ,ko pasėkoje ji lyg pasitraukė aukštyn, atsmuko jos kelnaitės ir mano penis įėjo į šlapę jos makštį.
Dama ištarė: “Trauk bus kraujo “. Taip mums pasiruošus , mūsų kūnai suartėjo ir dama tapo moterimi. Vėliau ji ėmė lankytis pas mane į darbovietę bei bute ir tik pirmą sykį reikėjo jai priminti ,kad reikia ruoštis seksui ir dama keldavosi sijoną ,maudavosi kelnaites ir žaidėme meiės žaidimus. Vėliau jei tik buvo saugu, mūsų susitikimai prasidėdavo meilės žaidimais. Gal būtume ir bendrą šeimą sukūrę? Bet man susirgus ir pragulėjus ligoninėje vos ne mėnesį, dama spėjo susirasti kitą meilužį, kurį aš ir užtikau pas ją. Taip ir baigėsi mūsų meilės reikalai, keikvienas nuėjome savo keliais.

Panašios istorijos